İletişim

Arayın Fiyat Verelim.

Telefon : 0532 432 03 82

İşimiz uzman bir kadro, emek, devamlı çalışma gerektirir. Bunu biliyoruz ve sizin için en iyisini sunmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.

Palyaçoları uygun fiyatlara sunmak, kiralamak kolay bir iş değildir. Hizmet verdiğimiz bölgelere zamanında ve hızlı bir şekilde ulaşarak kalite hizmet sunuyoruz. Gösterilerde, okul programlarında, piknik organizasyonlarında, özel günleriniz ve kutlamalarınızda çocuk psikolojisinden anlayan eğitimli animatörlerle zamanınızın en güzel şekilde geçeceğinin garantisini veriyoruz. Palyaçolarımızın birbirinden renkli, eğlenceli showlarıyla miniklerimiz vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak.

Forum & Yorumlarınız :

Büşra Ünal
Merhaba, oğlumun doğum gününde palyaço kiralamak istiyorum. Evde doğum gününü kutlayacağız. Erkek palyaço olmasını isteriz. Doğum günümüz cumartesi 14.00 – 16.00 arası kutlayacağız. Bu zamanın içinde palyaço yarım saat kırk beş dakika duracak şekilde gelebilir mi? Çalışan anne olduğum için uzun saatler doğum günü kutlayamayacağız.
Palyaço Kiralama
Büşra hanım, erkek palyaço evinize gelebilir. Sitemizdeki irtibat numarasından iletişime geçmeniz gerekiyor.
Ali Bayram
Galeri açılışım için görev yapmak üzere iki palyaço istiyorum. Daha kalabalık olması için pazar günü açılış yapacağız. Hareketli palyaçolar olsun, canlı canlı zevkli açılış yapalım. Süslemeleri, müzikleri güzel ayarladım. Palyaçolarda iyi olursa açılışım güzel olacak. Pazar günü için iki palyaço gelecek mi? Ona göre adresi vermek için sizinle iletişime geçeceğim.
Palyaço Kiralama
Ali bey, iki palyaço Pazar günü açılışınıza gelecekler. Adres bilgileri için telefon ile iletişime geçmenizi bekliyoruz.

3 + 9 =