Demre Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Palyaço Kiralama ihtiyacınız için Demre tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, Demre için fiyat ve bilgi verelim.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Demre Palyaço Servisi

Özel bir davetiniz var, emek verdiğiniz bir davet  her şeyi en güzel şekilde hazırladınız,. Bir yandan vaktinizi konuklarınızla geçirmek istiyorsunuz fakat bir yandan da çocuklarla ilgilenilmesi gerekiyor. Siz misafirlerinizle ilgilenirken bırakın palyaço çocuklarınızla ilgilensin. Çocuk psikolojisinden anlayan, alanında uzman palyaçolarımız ile siz dostlarınızla keyifli zaman geçirirken, çocuklar da palyaçoların yaptıkları aktivitelerle zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirsinler.

Demre Palyaço Kiralama

Organizasyonunuzda palyaço kiralayacaksınız ama aklınıza takılan sorular var. Acaba palyaçolar çocuklarla beraberken hangi etkinlikleri yapıyorlar. Sosis balon var mı, yüz boyama da kullanılan malzemeler kaliteli ve sağlıklı mı, yarışmalar nasıl düzenleniyor, mini club repertuarı geniş mi ve daha başka hangi oyunlar oynanıyor? Aklınıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz tek adres burası. Profesyonel palyaçolarımız ile çocuklarınızın parti havasıyla doyasıya eğleneceklerinin garantisini veriyoruz.

Demre Palyaço Hizmeti

Açılışınızı görsel bir şölene dönüştürmek istemez misiniz? Sünnet düğününüzde çocuğunuzun masallardaki gibi bir gün geçirmesini mi istiyorsunuz? Tüm sorularınızın cevabı bu adreste. Konuklarınızın keyifli zaman geçirmesi sizlerin palyaço seçimine bağlı olacaktır. Palyaço hizmetleriyle özel günleriniz hayatınızın en güzel zamanlarından biri olabilir diyoruz ve palyaço hizmetini önemsiyoruz. Profesyonel kadromuzla organizasyonlarınız da unutulmayacak bir gün geçireceksiniz.

Demre Palyaço, Pinyata Palyaço

Doğum günü, yıl dönümü kutlamalarının vazgeçilmezi, okul etkinlikleri ve mezuniyet törenlerinde son zamanların palyaçoyla birlikte aranan eğlencesi pinyata hizmetimizle karşınızdayız. Ortamın konseptine göre pinyata seçiminizi yaptıktan sonra filmlerdekini aratmayacak eğlenceye hazır olun. Sağlığı tehdit etmeyen pinyata ürünlerimizle çocuklarınız eğlencenin zirvesine ulaşırken sizler de çocuklar gibi keyifli zaman geçirmek isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

Demre Ucuz Palyaço Hizmeti

Palyaçoları uygun fiyatlara sunmak, kiralamak kolay bir iş değildir. Hizmet verdiğimiz bölgelere zamanında ve hızlı bir şekilde ulaşarak kalite hizmet sunuyoruz. Gösterilerde, okul programlarında, piknik organizasyonlarında, özel günleriniz ve kutlamalarınızda çocuk psikolojisinden anlayan eğitimli animatörlerle zamanınızın en güzel şekilde geçeceğinin garantisini veriyoruz. Palyaçolarımızın birbirinden renkli, eğlenceli showlarıyla miniklerimiz vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak.

Demre Palyaço Organizasyon

Hepimizin çocuklarıyla geçirdiği her zaman anlamlıdır. Özellikle de yılbaşı, doğum günü ve önemli günlerde ailenin birlikte olduğu kutlamalarda, palyaço ise olmazsa olmazlardan biridir. Her çocuğun sevdiği, sıkılmadan saatlerce oyun oynadığı palyaço için artık büyük organizasyonlara gerek yok. Ekibimizdeki palyaçolarımız bütün organizasyonlarınızda yanınızda. Palyaçolarımızın tek amacı her ortama uygun aktiviteleri ile çocuklarınızın özel günlerini unutulmayacak güzel günlere çevirerek, yüzlerindeki mutluluğu güzel tebessümlerini görmek.

Demre Palyaço Fiyatları

Özel gününüzde palyaçoyla kutlama yapmak istiyorsunuz ama fazla bir bütçe de ayıramıyor musunuz? Uygun bir fiyata çocuğunuzun doğum gününde ona yapmak istediğiniz sürpriz palyaço ise aradığınız adrestesiniz. Hem ekonomik hem de uzman palyaçolarımızla aradığınız bütün özellikleri tek bir yerde bulabilirsiniz. Palyaçolarımızın yaptığı farklı etkinliklerle eğlencenin mekanı olmadığını göreceksiniz. Bizi arayın organizasyon şirketleri arasındaki en uygun fiyatı size verelim.

Demre Doğum Günü Palyaço

Doğum günleri her kişi için yılın en önemli zamanlarından biridir. Özellikle çocuklar için hayatlarının anlamlı parçalarından. Yıllar geçse de doğum günü çocukluğa dair unutulmayacak anıdır. Her yıl doğum günlerini özlemle bekleme, o gün için çağırılacak kişilerin listesi ve eğlencenin organizasyonunu yapmak her çocuğun ve ailenin zevkle uğraştığı bir faaliyettir. Doğum günü organizasyonunda bütün çocukların ilgisini palyaçolar çekmektedir. Palyaçonun eğlenceli olması, yaptığı etkinliklerle çocukların zevkle vakit geçirmesi önemlidir. Bunun farkındayız ve unutulmayacak doğum günü için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Demre Düğün için Palyaço

Düğününüz var, aylardır bugüne hazırlanıyorsunuz ve etrafta çocukların olmasını istemiyorsunuz ya da çocukların da düğünde kendilerince eğlenmesini istiyorsunuz. Çocukları bir arada tutan, oynanan oyunlar, çalan müziklerle keyifli zaman geçirten palyaçolarımız ile düğünlerinize renk katacağız. Siz özel gününüzde akrabalarınız, dostlarınızla zaman geçirirken, minik konuklarınızda alanında uzman palyaçolarımızla günün tadını çıkaracaklar. Uygun fiyatlarla düğününüze neşe katmak istiyorsanız bir telefon uzağınızdayız.

Demre Okul Etkinlikleri için Palyaço

Kreşlerde, ilkokullarda, mezuniyet törenleri ve diğer özel günlerde de palyaçolarımız sizlerle. Çocuk psikolojisinden anlayan, eğitimli palyaçolarımızla eğlenmek artık daha anlamlı. Çeşitli aktivitelerle sürekli kendini yenileyen palyaçolarımız okul etkinliklerinde de eğlenme garantisi veriyoruz. Öğrencilerimizin okul hayatında unutulmayacak anılardan biri de okullarında palyaçolarla birlikte geçirdikleri zaman olacaklarından eminiz. Amacımız miniklerimizin hem eğlenmesi hem de animatörlerimizin sunduğu görsel şölenle daha mutlu olmalarını sağlamak.

 • Alakent Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Belören Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Beymelek Beldesi Akdam Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Beymelek Beldesi İskele Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Beymelek Beldesi Kum Tepesi Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Beymelek Beldesi Saz Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Büyükkum Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Çağman Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Çevreli Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Davazlar Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Gökyazı Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Gürses Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kaleüçağız Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kapaklı Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Karabucak Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kayaaltı Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Köşkerler Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Küçükkum Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yavu Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yaylakaya Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Forum & Yorumlarınız :

Ömür Seden
Kızım ilk okuldan mezun oluyor. Mezuniyet programını aylar öncesinden hazırlamaya başlamışlarda haberim yokmuş. Kızım için mezuniyette palyaçonun da olmasını çok isterim. Kızıma mezuniyet hediyem olmuş olur. Program olduğundan saatlerce palyaçonun kalması olmaz bir saat kalsın. Umarım çok az değildir bir saat genelde üç saat filan kalıyorlarmış da ondan dedim.
Palyaço Kiralama
Merhaba istediğiniz zamana kadar palyaço mezuniyette çocuklarla olabilir. İrtibat numaramızdan iletişime geçmeniz yeterli.
Hatice Temiz
Merhaba, arkadaşlarla günümüzü cafede yapacağız. Hatta kahvaltı diyelim de akşama kadar hem biz beraber vakit geçiririz hem de çocuklar kendi aralarında oyunlarını oynarlar, canları sıkılmaz diye düşündük. 11.00den 16.00 kadar cafede olacağız. 12.00den sonra palyaço Demre Karabucak mahallesine gelebilir mi?
Palyaço Kiralama
Merhaba Hatice hanım, 12.00’den sonra palyaçomuz Karabucak mahallesinde adresinize gelecek. Telefonunuzu bekliyoruz.
Kaan Mert
Çocuklarla beraber parkta eğleneceğiz. Çocuklar dediğimde apartmandaki 10dan fazla çocuğu kastediyorum. Parka palyaço da gelebilir mi? Pazar günü yapacağız bu programı Büyükkum mahallesinde. Kaç saat duruyor palyaçolar. Bence bir saat yeterli. Bir saatte parkta vakit geçiririz. O kadar genç olmadığım için bu hareketlilik bana yeter diyorum.
Palyaço Kiralama
Kaan bey, palyaçomuz istediğiniz kadar Büyükkum mahallesinde dururlar. Sitemizdeki telefon numarasından iletişime geçmeniz gerekiyor.

1 + 1 =