Konyaaltı Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Palyaço Kiralama ihtiyacınız için Konyaaltı tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, Konyaaltı için fiyat ve bilgi verelim.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Konyaaltı Palyaço Servisi

Özel bir davetiniz var, emek verdiğiniz bir davet  her şeyi en güzel şekilde hazırladınız,. Bir yandan vaktinizi konuklarınızla geçirmek istiyorsunuz fakat bir yandan da çocuklarla ilgilenilmesi gerekiyor. Siz misafirlerinizle ilgilenirken bırakın palyaço çocuklarınızla ilgilensin. Çocuk psikolojisinden anlayan, alanında uzman palyaçolarımız ile siz dostlarınızla keyifli zaman geçirirken, çocuklar da palyaçoların yaptıkları aktivitelerle zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirsinler.

Konyaaltı Palyaço Kiralama

Organizasyonunuzda palyaço kiralayacaksınız ama aklınıza takılan sorular var. Acaba palyaçolar çocuklarla beraberken hangi etkinlikleri yapıyorlar. Sosis balon var mı, yüz boyama da kullanılan malzemeler kaliteli ve sağlıklı mı, yarışmalar nasıl düzenleniyor, mini club repertuarı geniş mi ve daha başka hangi oyunlar oynanıyor? Aklınıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz tek adres burası. Profesyonel palyaçolarımız ile çocuklarınızın parti havasıyla doyasıya eğleneceklerinin garantisini veriyoruz.

Konyaaltı Palyaço Hizmeti

Açılışınızı görsel bir şölene dönüştürmek istemez misiniz? Sünnet düğününüzde çocuğunuzun masallardaki gibi bir gün geçirmesini mi istiyorsunuz? Tüm sorularınızın cevabı bu adreste. Konuklarınızın keyifli zaman geçirmesi sizlerin palyaço seçimine bağlı olacaktır. Palyaço hizmetleriyle özel günleriniz hayatınızın en güzel zamanlarından biri olabilir diyoruz ve palyaço hizmetini önemsiyoruz. Profesyonel kadromuzla organizasyonlarınız da unutulmayacak bir gün geçireceksiniz.

Konyaaltı Palyaço, Pinyata Palyaço

Doğum günü, yıl dönümü kutlamalarının vazgeçilmezi, okul etkinlikleri ve mezuniyet törenlerinde son zamanların palyaçoyla birlikte aranan eğlencesi pinyata hizmetimizle karşınızdayız. Ortamın konseptine göre pinyata seçiminizi yaptıktan sonra filmlerdekini aratmayacak eğlenceye hazır olun. Sağlığı tehdit etmeyen pinyata ürünlerimizle çocuklarınız eğlencenin zirvesine ulaşırken sizler de çocuklar gibi keyifli zaman geçirmek isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

Konyaaltı Ucuz Palyaço Hizmeti

Palyaçoları uygun fiyatlara sunmak, kiralamak kolay bir iş değildir. Hizmet verdiğimiz bölgelere zamanında ve hızlı bir şekilde ulaşarak kalite hizmet sunuyoruz. Gösterilerde, okul programlarında, piknik organizasyonlarında, özel günleriniz ve kutlamalarınızda çocuk psikolojisinden anlayan eğitimli animatörlerle zamanınızın en güzel şekilde geçeceğinin garantisini veriyoruz. Palyaçolarımızın birbirinden renkli, eğlenceli showlarıyla miniklerimiz vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak.

Konyaaltı Palyaço Organizasyon

Hepimizin çocuklarıyla geçirdiği her zaman anlamlıdır. Özellikle de yılbaşı, doğum günü ve önemli günlerde ailenin birlikte olduğu kutlamalarda, palyaço ise olmazsa olmazlardan biridir. Her çocuğun sevdiği, sıkılmadan saatlerce oyun oynadığı palyaço için artık büyük organizasyonlara gerek yok. Ekibimizdeki palyaçolarımız bütün organizasyonlarınızda yanınızda. Palyaçolarımızın tek amacı her ortama uygun aktiviteleri ile çocuklarınızın özel günlerini unutulmayacak güzel günlere çevirerek, yüzlerindeki mutluluğu güzel tebessümlerini görmek.

Konyaaltı Palyaço Fiyatları

Özel gününüzde palyaçoyla kutlama yapmak istiyorsunuz ama fazla bir bütçe de ayıramıyor musunuz? Uygun bir fiyata çocuğunuzun doğum gününde ona yapmak istediğiniz sürpriz palyaço ise aradığınız adrestesiniz. Hem ekonomik hem de uzman palyaçolarımızla aradığınız bütün özellikleri tek bir yerde bulabilirsiniz. Palyaçolarımızın yaptığı farklı etkinliklerle eğlencenin mekanı olmadığını göreceksiniz. Bizi arayın organizasyon şirketleri arasındaki en uygun fiyatı size verelim.

Konyaaltı Doğum Günü Palyaço

Doğum günleri her kişi için yılın en önemli zamanlarından biridir. Özellikle çocuklar için hayatlarının anlamlı parçalarından. Yıllar geçse de doğum günü çocukluğa dair unutulmayacak anıdır. Her yıl doğum günlerini özlemle bekleme, o gün için çağırılacak kişilerin listesi ve eğlencenin organizasyonunu yapmak her çocuğun ve ailenin zevkle uğraştığı bir faaliyettir. Doğum günü organizasyonunda bütün çocukların ilgisini palyaçolar çekmektedir. Palyaçonun eğlenceli olması, yaptığı etkinliklerle çocukların zevkle vakit geçirmesi önemlidir. Bunun farkındayız ve unutulmayacak doğum günü için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Konyaaltı Düğün için Palyaço

Düğününüz var, aylardır bugüne hazırlanıyorsunuz ve etrafta çocukların olmasını istemiyorsunuz ya da çocukların da düğünde kendilerince eğlenmesini istiyorsunuz. Çocukları bir arada tutan, oynanan oyunlar, çalan müziklerle keyifli zaman geçirten palyaçolarımız ile düğünlerinize renk katacağız. Siz özel gününüzde akrabalarınız, dostlarınızla zaman geçirirken, minik konuklarınızda alanında uzman palyaçolarımızla günün tadını çıkaracaklar. Uygun fiyatlarla düğününüze neşe katmak istiyorsanız bir telefon uzağınızdayız.

Konyaaltı Okul Etkinlikleri için Palyaço

Kreşlerde, ilkokullarda, mezuniyet törenleri ve diğer özel günlerde de palyaçolarımız sizlerle. Çocuk psikolojisinden anlayan, eğitimli palyaçolarımızla eğlenmek artık daha anlamlı. Çeşitli aktivitelerle sürekli kendini yenileyen palyaçolarımız okul etkinliklerinde de eğlenme garantisi veriyoruz. Öğrencilerimizin okul hayatında unutulmayacak anılardan biri de okullarında palyaçolarla birlikte geçirdikleri zaman olacaklarından eminiz. Amacımız miniklerimizin hem eğlenmesi hem de animatörlerimizin sunduğu görsel şölenle daha mutlu olmalarını sağlamak.

 • Akdamlar Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Altınkum Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Arapsuyu Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Aşağıkaraman Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Aydınlık Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Bahtılı Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Beldibi Bahçecik Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Beldibi Çifteçeşmeler Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Çağlarca Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Çakırlar Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Çamlıbel Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Çitdibi Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Dağ Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Demircilik Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Doyran Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Geyikbayırı Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Gökçam Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Gürsu Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Hacısekililer Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Hisarçandır Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Hurma Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Karatepe Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kır Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kuruçay Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kuşkavağı Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Liman Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Molla Yusuf Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Öğretmenevleri Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Pınarbaşı Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Sarısu Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Siteler Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Suiçecek Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Toros Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Üçoluk Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yarbaşçandır Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yeni Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Zümrüt Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Forum & Yorumlarınız :

İlhan Bilinen
Yıl başı yaklaşıyor yani bizim de rutin parti zamanımız yaklaşıyor demektir. Eskiden kendimize göre program hazırlardık partinin içeriği hep bize hitap ederdi ama şimdi çocuklar büyüdü onlara göre hazırlık yapmak gerekiyor. Açılışı ilk olarak palyaçoyla yapalım seneye ona göre farklı şeyler düşünüyoruz ya da hep palyaço olur bilemedim ama bu sene sadece palyaço düşünüyoruz başka bir şey hazırlamayacağız.
Palyaço Kiralama
İlhan bey palyaçoyla çocuklar unutulmaz parti geçirecekler. İrtibat numaramızdan iletişime geçmeniz gerekiyor.
Oya Tekin
Çocuklar öğretmenleriyle etkinlik yapacaklarmış, öğretmeni rica etti sınıf annesi olarak palyaço ayarlayabilir misin dedi. Öğretmenini kırmak istemedim, annelerle konuştuk ve bütçe ayırdık. Çocuklarımız etkinliklerini güzel şekilde geçirsinler. Palyaço fiyatları aynı mı, neye göre değişiyor. Çok pahalı olmasın lütfen, sadece palyaço yeterli. Etkinlik için malzemeler okulda var zaten. Öğretmenevleri mahallesindeyiz.
Palyaço Kiralama
Oya hanım, palyaço fiyatlarımız saatlere göre değişiyor. Fiyatlarımız diğer organizasyon firmalarına göre gayet uygundur. Detaylı bilgileri telefonla iletişime geçtiğinizde öğrenebilirsiniz.
Nezih Zorlu
Kızımın uzun süredir benden tek istediği şey parti yapıp palyaço olsun istiyor. Yakınlarda tek olan özel günde oğlumun doğum günü. Kızımla konuştuk kardeşine sürpriz yapmak istiyor. Haftaya Pazar doğum günümüz KonyaaltıSiteler mahallesinde, 20 kişi çağırdık. Palyaço da bir saat çocuklarla dursun. Pinyataya gerek yok diyoruz, sizce olsun mu şart mı olması.
Palyaço Kiralama
Nezih bey, pinyata size kalmış ekstra oluyor, genellikle çocuklar tarafından seviliyor. Palyaçoyla da eğlenceli vakit geçirirler.

1 + 3 =