Gürsu Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Palyaço Kiralama ihtiyacınız için Gürsu tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, Gürsu için fiyat ve bilgi verelim.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Gürsu Palyaço Servisi

Özel bir davetiniz var, emek verdiğiniz bir davet  her şeyi en güzel şekilde hazırladınız,. Bir yandan vaktinizi konuklarınızla geçirmek istiyorsunuz fakat bir yandan da çocuklarla ilgilenilmesi gerekiyor. Siz misafirlerinizle ilgilenirken bırakın palyaço çocuklarınızla ilgilensin. Çocuk psikolojisinden anlayan, alanında uzman palyaçolarımız ile siz dostlarınızla keyifli zaman geçirirken, çocuklar da palyaçoların yaptıkları aktivitelerle zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirsinler.

Gürsu Palyaço Kiralama

Organizasyonunuzda palyaço kiralayacaksınız ama aklınıza takılan sorular var. Acaba palyaçolar çocuklarla beraberken hangi etkinlikleri yapıyorlar. Sosis balon var mı, yüz boyama da kullanılan malzemeler kaliteli ve sağlıklı mı, yarışmalar nasıl düzenleniyor, mini club repertuarı geniş mi ve daha başka hangi oyunlar oynanıyor? Aklınıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz tek adres burası. Profesyonel palyaçolarımız ile çocuklarınızın parti havasıyla doyasıya eğleneceklerinin garantisini veriyoruz.

Gürsu Palyaço Hizmeti

Açılışınızı görsel bir şölene dönüştürmek istemez misiniz? Sünnet düğününüzde çocuğunuzun masallardaki gibi bir gün geçirmesini mi istiyorsunuz? Tüm sorularınızın cevabı bu adreste. Konuklarınızın keyifli zaman geçirmesi sizlerin palyaço seçimine bağlı olacaktır. Palyaço hizmetleriyle özel günleriniz hayatınızın en güzel zamanlarından biri olabilir diyoruz ve palyaço hizmetini önemsiyoruz. Profesyonel kadromuzla organizasyonlarınız da unutulmayacak bir gün geçireceksiniz.

Gürsu Palyaço, Pinyata Palyaço

Doğum günü, yıl dönümü kutlamalarının vazgeçilmezi, okul etkinlikleri ve mezuniyet törenlerinde son zamanların palyaçoyla birlikte aranan eğlencesi pinyata hizmetimizle karşınızdayız. Ortamın konseptine göre pinyata seçiminizi yaptıktan sonra filmlerdekini aratmayacak eğlenceye hazır olun. Sağlığı tehdit etmeyen pinyata ürünlerimizle çocuklarınız eğlencenin zirvesine ulaşırken sizler de çocuklar gibi keyifli zaman geçirmek isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

Gürsu Ucuz Palyaço Hizmeti

Palyaçoları uygun fiyatlara sunmak, kiralamak kolay bir iş değildir. Hizmet verdiğimiz bölgelere zamanında ve hızlı bir şekilde ulaşarak kalite hizmet sunuyoruz. Gösterilerde, okul programlarında, piknik organizasyonlarında, özel günleriniz ve kutlamalarınızda çocuk psikolojisinden anlayan eğitimli animatörlerle zamanınızın en güzel şekilde geçeceğinin garantisini veriyoruz. Palyaçolarımızın birbirinden renkli, eğlenceli showlarıyla miniklerimiz vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak.

Gürsu Palyaço Organizasyon

Hepimizin çocuklarıyla geçirdiği her zaman anlamlıdır. Özellikle de yılbaşı, doğum günü ve önemli günlerde ailenin birlikte olduğu kutlamalarda, palyaço ise olmazsa olmazlardan biridir. Her çocuğun sevdiği, sıkılmadan saatlerce oyun oynadığı palyaço için artık büyük organizasyonlara gerek yok. Ekibimizdeki palyaçolarımız bütün organizasyonlarınızda yanınızda. Palyaçolarımızın tek amacı her ortama uygun aktiviteleri ile çocuklarınızın özel günlerini unutulmayacak güzel günlere çevirerek, yüzlerindeki mutluluğu güzel tebessümlerini görmek.

Gürsu Palyaço Fiyatları

Özel gününüzde palyaçoyla kutlama yapmak istiyorsunuz ama fazla bir bütçe de ayıramıyor musunuz? Uygun bir fiyata çocuğunuzun doğum gününde ona yapmak istediğiniz sürpriz palyaço ise aradığınız adrestesiniz. Hem ekonomik hem de uzman palyaçolarımızla aradığınız bütün özellikleri tek bir yerde bulabilirsiniz. Palyaçolarımızın yaptığı farklı etkinliklerle eğlencenin mekanı olmadığını göreceksiniz. Bizi arayın organizasyon şirketleri arasındaki en uygun fiyatı size verelim.

Gürsu Doğum Günü Palyaço

Doğum günleri her kişi için yılın en önemli zamanlarından biridir. Özellikle çocuklar için hayatlarının anlamlı parçalarından. Yıllar geçse de doğum günü çocukluğa dair unutulmayacak anıdır. Her yıl doğum günlerini özlemle bekleme, o gün için çağırılacak kişilerin listesi ve eğlencenin organizasyonunu yapmak her çocuğun ve ailenin zevkle uğraştığı bir faaliyettir. Doğum günü organizasyonunda bütün çocukların ilgisini palyaçolar çekmektedir. Palyaçonun eğlenceli olması, yaptığı etkinliklerle çocukların zevkle vakit geçirmesi önemlidir. Bunun farkındayız ve unutulmayacak doğum günü için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Gürsu Düğün için Palyaço

Düğününüz var, aylardır bugüne hazırlanıyorsunuz ve etrafta çocukların olmasını istemiyorsunuz ya da çocukların da düğünde kendilerince eğlenmesini istiyorsunuz. Çocukları bir arada tutan, oynanan oyunlar, çalan müziklerle keyifli zaman geçirten palyaçolarımız ile düğünlerinize renk katacağız. Siz özel gününüzde akrabalarınız, dostlarınızla zaman geçirirken, minik konuklarınızda alanında uzman palyaçolarımızla günün tadını çıkaracaklar. Uygun fiyatlarla düğününüze neşe katmak istiyorsanız bir telefon uzağınızdayız.

Gürsu Okul Etkinlikleri için Palyaço

Kreşlerde, ilkokullarda, mezuniyet törenleri ve diğer özel günlerde de palyaçolarımız sizlerle. Çocuk psikolojisinden anlayan, eğitimli palyaçolarımızla eğlenmek artık daha anlamlı. Çeşitli aktivitelerle sürekli kendini yenileyen palyaçolarımız okul etkinliklerinde de eğlenme garantisi veriyoruz. Öğrencilerimizin okul hayatında unutulmayacak anılardan biri de okullarında palyaçolarla birlikte geçirdikleri zaman olacaklarından eminiz. Amacımız miniklerimizin hem eğlenmesi hem de animatörlerimizin sunduğu görsel şölenle daha mutlu olmalarını sağlamak.

 • Adaköy Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Ağaköy Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Cambazlar Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Dışkaya Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Ericek Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Hasanköy Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • İğdir Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • İstiklal Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Karahıdır Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kazıklı Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kumlukalanı Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kurtuluş Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yenidoğan Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Zafer Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Forum & Yorumlarınız :

Mahir Tamer
Kafede yeğenler program yapacaklarmış. Amca hafta içi akşam bize iki saat verir misin dediler, onları kırmam mümkün değil. Baba olmadan önce amca oldum. Onların yeri bende bambaşka. Onlara daha söylemedim kesinleşince söyleyeceğim. Palyaço da istediğim saatte kafeye gelir mi? Eğer çok zamanı yoksa palyaçonun bir saate yakın dursa bile yeter amacım çocukları mutlu etmek, yüzlerindeki tebessümü görmek.
Palyaço Kiralama
Mahir bey palyaço istediğiniz saate kadar programınızda kalır. Detaylı bilgi için telefonunuzu bekliyoruz.
Lale Hikmet
Bu ay elime iyi bir miktar para geçti. Bir kısmını çocuklarım için harcamak istiyorum. Onlara özgün parti hazırlıyorum. Doğum günleri de zaten yaklaşıyor. Hafta içi kutlama yapamayacağımızdan hafta sonuna ayarlamaya çalışıyoruz ama hangi hafta sonu yapalım onu belirleyemedik. Size göre ayarlayacağız yani palyaço ne zaman gelecekse organizasyonda ona göre olacak. Bizim için iki hafta sonrası çok münasip ama siz ne zaman dersiniz.
Palyaço Kiralama
Lale hanım sizin için ne zaman uygunsa bizim için tamamdır. Telefonla iletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.
Caner Tabip
Kızım nişan töreninde çocukların ayak altında olmasını istemiyor. Haklı aslında. Güzel bir organizasyon hazırlıyor, akraba çevremizde geniş olunca bir sürü çocuk sürekli gürültü yapacak. Zaten bebekli olanlara bir şey diyemiyoruz. Hiç değilse çocuklar ses yapmasın. Onların gürültüsünden programın da tadı kalmaz. En iyisi palyaço kiralamak. Çocuklar palyaçoyla eğlenirken bizimde programımız rahat geçer.
Palyaço Kiralama
Caner bey palyaçoyla çocukların eğlenceli gün zaman geçireceklerine emin olabilirsiniz. Detaylı bilgileri görüşmek için lütfen bizimle iletişime geçin.
Faruk Çınar
Oğlumun sünnet düğünü var. Bizden istediği tek şey de palyaço. Küçüklüğünden beri televizyonda, açılışlarda nerede palyaço görse hemen yanına gidiyor. Çok seviyor palyaçoları. Düğünde istemesine şaşırmadık. Bize biraz garip geldi sünnet düğününde palyaçonun ne işi var dedik ama düğün onun düğünü istediği her şey olsun. Ericek köyüne istediğimiz gün palyaço gelir mi?
Palyaço Kiralama
Faruk bey istediğiniz gün ve saatte palyaço Ericek köyünde olacak, iletişime geçmeniz gerekiyor.

9 + 2 =