Babadağ Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Palyaço Kiralama ihtiyacınız için Babadağ tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, Babadağ için fiyat ve bilgi verelim.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Babadağ Palyaço Servisi

Özel bir davetiniz var, emek verdiğiniz bir davet  her şeyi en güzel şekilde hazırladınız,. Bir yandan vaktinizi konuklarınızla geçirmek istiyorsunuz fakat bir yandan da çocuklarla ilgilenilmesi gerekiyor. Siz misafirlerinizle ilgilenirken bırakın palyaço çocuklarınızla ilgilensin. Çocuk psikolojisinden anlayan, alanında uzman palyaçolarımız ile siz dostlarınızla keyifli zaman geçirirken, çocuklar da palyaçoların yaptıkları aktivitelerle zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirsinler.

Babadağ Palyaço Kiralama

Organizasyonunuzda palyaço kiralayacaksınız ama aklınıza takılan sorular var. Acaba palyaçolar çocuklarla beraberken hangi etkinlikleri yapıyorlar. Sosis balon var mı, yüz boyama da kullanılan malzemeler kaliteli ve sağlıklı mı, yarışmalar nasıl düzenleniyor, mini club repertuarı geniş mi ve daha başka hangi oyunlar oynanıyor? Aklınıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz tek adres burası. Profesyonel palyaçolarımız ile çocuklarınızın parti havasıyla doyasıya eğleneceklerinin garantisini veriyoruz.

Babadağ Palyaço Hizmeti

Açılışınızı görsel bir şölene dönüştürmek istemez misiniz? Sünnet düğününüzde çocuğunuzun masallardaki gibi bir gün geçirmesini mi istiyorsunuz? Tüm sorularınızın cevabı bu adreste. Konuklarınızın keyifli zaman geçirmesi sizlerin palyaço seçimine bağlı olacaktır. Palyaço hizmetleriyle özel günleriniz hayatınızın en güzel zamanlarından biri olabilir diyoruz ve palyaço hizmetini önemsiyoruz. Profesyonel kadromuzla organizasyonlarınız da unutulmayacak bir gün geçireceksiniz.

Babadağ Palyaço, Pinyata Palyaço

Doğum günü, yıl dönümü kutlamalarının vazgeçilmezi, okul etkinlikleri ve mezuniyet törenlerinde son zamanların palyaçoyla birlikte aranan eğlencesi pinyata hizmetimizle karşınızdayız. Ortamın konseptine göre pinyata seçiminizi yaptıktan sonra filmlerdekini aratmayacak eğlenceye hazır olun. Sağlığı tehdit etmeyen pinyata ürünlerimizle çocuklarınız eğlencenin zirvesine ulaşırken sizler de çocuklar gibi keyifli zaman geçirmek isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

Babadağ Ucuz Palyaço Hizmeti

Palyaçoları uygun fiyatlara sunmak, kiralamak kolay bir iş değildir. Hizmet verdiğimiz bölgelere zamanında ve hızlı bir şekilde ulaşarak kalite hizmet sunuyoruz. Gösterilerde, okul programlarında, piknik organizasyonlarında, özel günleriniz ve kutlamalarınızda çocuk psikolojisinden anlayan eğitimli animatörlerle zamanınızın en güzel şekilde geçeceğinin garantisini veriyoruz. Palyaçolarımızın birbirinden renkli, eğlenceli showlarıyla miniklerimiz vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak.

Babadağ Palyaço Organizasyon

Hepimizin çocuklarıyla geçirdiği her zaman anlamlıdır. Özellikle de yılbaşı, doğum günü ve önemli günlerde ailenin birlikte olduğu kutlamalarda, palyaço ise olmazsa olmazlardan biridir. Her çocuğun sevdiği, sıkılmadan saatlerce oyun oynadığı palyaço için artık büyük organizasyonlara gerek yok. Ekibimizdeki palyaçolarımız bütün organizasyonlarınızda yanınızda. Palyaçolarımızın tek amacı her ortama uygun aktiviteleri ile çocuklarınızın özel günlerini unutulmayacak güzel günlere çevirerek, yüzlerindeki mutluluğu güzel tebessümlerini görmek.

Babadağ Palyaço Fiyatları

Özel gününüzde palyaçoyla kutlama yapmak istiyorsunuz ama fazla bir bütçe de ayıramıyor musunuz? Uygun bir fiyata çocuğunuzun doğum gününde ona yapmak istediğiniz sürpriz palyaço ise aradığınız adrestesiniz. Hem ekonomik hem de uzman palyaçolarımızla aradığınız bütün özellikleri tek bir yerde bulabilirsiniz. Palyaçolarımızın yaptığı farklı etkinliklerle eğlencenin mekanı olmadığını göreceksiniz. Bizi arayın organizasyon şirketleri arasındaki en uygun fiyatı size verelim.

Babadağ Doğum Günü Palyaço

Doğum günleri her kişi için yılın en önemli zamanlarından biridir. Özellikle çocuklar için hayatlarının anlamlı parçalarından. Yıllar geçse de doğum günü çocukluğa dair unutulmayacak anıdır. Her yıl doğum günlerini özlemle bekleme, o gün için çağırılacak kişilerin listesi ve eğlencenin organizasyonunu yapmak her çocuğun ve ailenin zevkle uğraştığı bir faaliyettir. Doğum günü organizasyonunda bütün çocukların ilgisini palyaçolar çekmektedir. Palyaçonun eğlenceli olması, yaptığı etkinliklerle çocukların zevkle vakit geçirmesi önemlidir. Bunun farkındayız ve unutulmayacak doğum günü için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Babadağ Düğün için Palyaço

Düğününüz var, aylardır bugüne hazırlanıyorsunuz ve etrafta çocukların olmasını istemiyorsunuz ya da çocukların da düğünde kendilerince eğlenmesini istiyorsunuz. Çocukları bir arada tutan, oynanan oyunlar, çalan müziklerle keyifli zaman geçirten palyaçolarımız ile düğünlerinize renk katacağız. Siz özel gününüzde akrabalarınız, dostlarınızla zaman geçirirken, minik konuklarınızda alanında uzman palyaçolarımızla günün tadını çıkaracaklar. Uygun fiyatlarla düğününüze neşe katmak istiyorsanız bir telefon uzağınızdayız.

Babadağ Okul Etkinlikleri için Palyaço

Kreşlerde, ilkokullarda, mezuniyet törenleri ve diğer özel günlerde de palyaçolarımız sizlerle. Çocuk psikolojisinden anlayan, eğitimli palyaçolarımızla eğlenmek artık daha anlamlı. Çeşitli aktivitelerle sürekli kendini yenileyen palyaçolarımız okul etkinliklerinde de eğlenme garantisi veriyoruz. Öğrencilerimizin okul hayatında unutulmayacak anılardan biri de okullarında palyaçolarla birlikte geçirdikleri zaman olacaklarından eminiz. Amacımız miniklerimizin hem eğlenmesi hem de animatörlerimizin sunduğu görsel şölenle daha mutlu olmalarını sağlamak.

 • Ahıllı Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Bekirler Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Cumhuriyet Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Demirli Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Gazi Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Gündoğdu Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • İncirpınar Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kelleci Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kıranyer Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Mollaahmet Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Oğuzlar Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yeniköy Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Forum & Yorumlarınız :

Hızır Öztürk
Zor bir kış geçirdik hem maddi hem de manevi anlamda. Bunun ardından baharı neşeyle karşılamak gerekir. Parti vermek istiyorum ama büyüklere değil çocuklara. Hep büyüklerle zaten toplanıyoruz özellikle de çocukların okul zamanlarına denk getiriyoruz ki rahat rahat eğlenelim diye. Bu sefer arkadaşlarıma dedim siz değil çocuklarına göre program yapıyorum onlar davetli. Palyaçoda ayarlamaya çalışacağım dedim sanırım tüm çocuklar sabırsızlıkla parti gününü beklerler.
Palyaço Kiralama
Merhaba Hızır bey palyaço partinizde olacak ama telefonla iletişime geçmeniz gerekiyor. Adres ve diğer bilgileri yetkili arkadaşımıza verebilirsiniz.
Şermin
Üniversiteden arkadaşlarla uzun yıllardır görüşmüyoruz. Hepimiz evlendik, çocuklarımız oldu. Çocuklarımızda neredeyse aynı yaştalar. Hafta sonu buluşacağız. Arkadaşlarımla rahat vakit geçirmek istiyorum. Bu kadar sene görmemişim hasret giderelim zaten bir gece kalacaklar. Herkes çalışınca ancak bu kadar vakit bulabiliyoruz. Çocukların da bize ayak bağı olmaması için palyaço kiralamak istiyorum. Evim Gündoğdu mahallesinde.
Palyaço Kiralama
Şermin hanım sitemizdeki irtibat numarasından iletişime geçtiğinizde palyaço Gündoğdu mahallesinde olacak.
Onur Şencan
İzmir'de ablam çocuklara doğum gününde palyaço kiralamış. Haliyle ablamlar ne yapsalar bizimkiler de onu yapar. Biz de doğum günümüzde palyaço kiralayacağız. Orada palyaço üç saat kadar kalmıştı sizde üç saat kalır mısınız? Bana başta uzun gelmişti ama yarım saatten fazla pasta kesimi sürmüştü. Evim Cumhuriyet mahallesinde
Palyaço Kiralama
Onur bey istediğiniz saate kadar palyaço doğum gününüzde kalır, telefonunuzu bekliyoruz.

3 + 8 =