Çal Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Palyaço Kiralama ihtiyacınız için Çal tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, Çal için fiyat ve bilgi verelim.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Çal Palyaço Servisi

Özel bir davetiniz var, emek verdiğiniz bir davet  her şeyi en güzel şekilde hazırladınız,. Bir yandan vaktinizi konuklarınızla geçirmek istiyorsunuz fakat bir yandan da çocuklarla ilgilenilmesi gerekiyor. Siz misafirlerinizle ilgilenirken bırakın palyaço çocuklarınızla ilgilensin. Çocuk psikolojisinden anlayan, alanında uzman palyaçolarımız ile siz dostlarınızla keyifli zaman geçirirken, çocuklar da palyaçoların yaptıkları aktivitelerle zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirsinler.

Çal Palyaço Kiralama

Organizasyonunuzda palyaço kiralayacaksınız ama aklınıza takılan sorular var. Acaba palyaçolar çocuklarla beraberken hangi etkinlikleri yapıyorlar. Sosis balon var mı, yüz boyama da kullanılan malzemeler kaliteli ve sağlıklı mı, yarışmalar nasıl düzenleniyor, mini club repertuarı geniş mi ve daha başka hangi oyunlar oynanıyor? Aklınıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz tek adres burası. Profesyonel palyaçolarımız ile çocuklarınızın parti havasıyla doyasıya eğleneceklerinin garantisini veriyoruz.

Çal Palyaço Hizmeti

Açılışınızı görsel bir şölene dönüştürmek istemez misiniz? Sünnet düğününüzde çocuğunuzun masallardaki gibi bir gün geçirmesini mi istiyorsunuz? Tüm sorularınızın cevabı bu adreste. Konuklarınızın keyifli zaman geçirmesi sizlerin palyaço seçimine bağlı olacaktır. Palyaço hizmetleriyle özel günleriniz hayatınızın en güzel zamanlarından biri olabilir diyoruz ve palyaço hizmetini önemsiyoruz. Profesyonel kadromuzla organizasyonlarınız da unutulmayacak bir gün geçireceksiniz.

Çal Palyaço, Pinyata Palyaço

Doğum günü, yıl dönümü kutlamalarının vazgeçilmezi, okul etkinlikleri ve mezuniyet törenlerinde son zamanların palyaçoyla birlikte aranan eğlencesi pinyata hizmetimizle karşınızdayız. Ortamın konseptine göre pinyata seçiminizi yaptıktan sonra filmlerdekini aratmayacak eğlenceye hazır olun. Sağlığı tehdit etmeyen pinyata ürünlerimizle çocuklarınız eğlencenin zirvesine ulaşırken sizler de çocuklar gibi keyifli zaman geçirmek isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

Çal Ucuz Palyaço Hizmeti

Palyaçoları uygun fiyatlara sunmak, kiralamak kolay bir iş değildir. Hizmet verdiğimiz bölgelere zamanında ve hızlı bir şekilde ulaşarak kalite hizmet sunuyoruz. Gösterilerde, okul programlarında, piknik organizasyonlarında, özel günleriniz ve kutlamalarınızda çocuk psikolojisinden anlayan eğitimli animatörlerle zamanınızın en güzel şekilde geçeceğinin garantisini veriyoruz. Palyaçolarımızın birbirinden renkli, eğlenceli showlarıyla miniklerimiz vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak.

Çal Palyaço Organizasyon

Hepimizin çocuklarıyla geçirdiği her zaman anlamlıdır. Özellikle de yılbaşı, doğum günü ve önemli günlerde ailenin birlikte olduğu kutlamalarda, palyaço ise olmazsa olmazlardan biridir. Her çocuğun sevdiği, sıkılmadan saatlerce oyun oynadığı palyaço için artık büyük organizasyonlara gerek yok. Ekibimizdeki palyaçolarımız bütün organizasyonlarınızda yanınızda. Palyaçolarımızın tek amacı her ortama uygun aktiviteleri ile çocuklarınızın özel günlerini unutulmayacak güzel günlere çevirerek, yüzlerindeki mutluluğu güzel tebessümlerini görmek.

Çal Palyaço Fiyatları

Özel gününüzde palyaçoyla kutlama yapmak istiyorsunuz ama fazla bir bütçe de ayıramıyor musunuz? Uygun bir fiyata çocuğunuzun doğum gününde ona yapmak istediğiniz sürpriz palyaço ise aradığınız adrestesiniz. Hem ekonomik hem de uzman palyaçolarımızla aradığınız bütün özellikleri tek bir yerde bulabilirsiniz. Palyaçolarımızın yaptığı farklı etkinliklerle eğlencenin mekanı olmadığını göreceksiniz. Bizi arayın organizasyon şirketleri arasındaki en uygun fiyatı size verelim.

Çal Doğum Günü Palyaço

Doğum günleri her kişi için yılın en önemli zamanlarından biridir. Özellikle çocuklar için hayatlarının anlamlı parçalarından. Yıllar geçse de doğum günü çocukluğa dair unutulmayacak anıdır. Her yıl doğum günlerini özlemle bekleme, o gün için çağırılacak kişilerin listesi ve eğlencenin organizasyonunu yapmak her çocuğun ve ailenin zevkle uğraştığı bir faaliyettir. Doğum günü organizasyonunda bütün çocukların ilgisini palyaçolar çekmektedir. Palyaçonun eğlenceli olması, yaptığı etkinliklerle çocukların zevkle vakit geçirmesi önemlidir. Bunun farkındayız ve unutulmayacak doğum günü için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Çal Düğün için Palyaço

Düğününüz var, aylardır bugüne hazırlanıyorsunuz ve etrafta çocukların olmasını istemiyorsunuz ya da çocukların da düğünde kendilerince eğlenmesini istiyorsunuz. Çocukları bir arada tutan, oynanan oyunlar, çalan müziklerle keyifli zaman geçirten palyaçolarımız ile düğünlerinize renk katacağız. Siz özel gününüzde akrabalarınız, dostlarınızla zaman geçirirken, minik konuklarınızda alanında uzman palyaçolarımızla günün tadını çıkaracaklar. Uygun fiyatlarla düğününüze neşe katmak istiyorsanız bir telefon uzağınızdayız.

Çal Okul Etkinlikleri için Palyaço

Kreşlerde, ilkokullarda, mezuniyet törenleri ve diğer özel günlerde de palyaçolarımız sizlerle. Çocuk psikolojisinden anlayan, eğitimli palyaçolarımızla eğlenmek artık daha anlamlı. Çeşitli aktivitelerle sürekli kendini yenileyen palyaçolarımız okul etkinliklerinde de eğlenme garantisi veriyoruz. Öğrencilerimizin okul hayatında unutulmayacak anılardan biri de okullarında palyaçolarla birlikte geçirdikleri zaman olacaklarından eminiz. Amacımız miniklerimizin hem eğlenmesi hem de animatörlerimizin sunduğu görsel şölenle daha mutlu olmalarını sağlamak.

 • Akkent Beldesi Cumhuriyet Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Akkent Beldesi Hürriyet Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Alfaklar Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Aşağıseyit Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Bahadınlar Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Baklançakırlar Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Bayıralan Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Belevi Beldesi Merkez Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Çalçakırlar Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Çalkuyucak Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Dağmarmara Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Dayılar Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Denizler Beldesi Merkez Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Develler Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Gelinören Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Hançalar Beldesi Güney Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Hançalar Beldesi Kuzey Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Hüseyinler Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • İsabey Beldesi Mozalar Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • İsabey Beldesi Serdarlar Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • İsmailler Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kabalar Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kaplanlar Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Karakaya Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Karapınar Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kocaköy Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Mahmutgazi Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Ortaköy Beldesi Merkez Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Peynirciler Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Sakızcılar Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Şapcılar Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Sazak Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Selcen Beldesi Merkez Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Süller Beldesi Taş Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Süller Beldesi Toprak Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yazır Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yeşilyurt Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yukarıseyit Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Forum & Yorumlarınız :

Şakir Bilgin
Yine unutmuşum ben ya evlilik yıl dönümüyle kızımın doğum günü aynı gün ama maalesef ben unuttum. Gönüllerini almam lazım palyaçoyla kızımı kandırabilirim. Televizyon da bile görse hemen palyaçoya odaklanıyor. Kızım zaten hemen affeder onun için içim rahat ama yinede unutamayacağı hayatında hep gülümseyerek hatırlayacağı doğum günü hazırlamak istiyorum. Seneye belki yurt dışında olabilirim o zaman hiç kutlayamayacağım.
Palyaço Kiralama
Şakir bey irtibat numaramızdan bize ulaştığınızda palyaço zamanında partinizde yer alacak.
Doğuş Sarı
Kızımla oğlum yazın dil için yurt dışına gidecekler. Okula gideceklerinden her çocuk gibi tabiki isteksiz gidiyorlar. Onlar gitmeden moral olsun diye küçük bir parti hazırlayayım dedim. Çocukların haberi yok, eğer çaktırmazsam sürpriz olacak artık çakarlarsa da söylerim. Sırf onlar için düzenliyorum bunu aslında işlerim de çok yoğun. Arkadaşım akıl verdi madem böyle bir hazırlık içindesin neden palyaço da kiralamıyorsun diye. Bana da çok mantıklı geldi çocuklar eminim çok sevinirler. Ortaköy Beldesi Merkez mahallesine haftaya çarşamba günü saat iki gibi palyaçonun gelmesini istiyorum.
Palyaço Kiralama
Doğuş bey telefonla bize ulaştığınızda palyaço zamanında Ortaköy Beldesi Merkez mahallesinde olacak.
Rumeysa Sandık
Çocukların okulda kostüm partisi olacakmış. Bizimkisine de palyaço kıyafeti aldık. Ben bir de sürpriz yapmak istiyorum. Palyaçonun gerçeğini göstermek istiyorum. Çocuklar kostüm partisinde daha çok eğlenirler. Hayatlarında unutulmaz bir gün daha anı olarak kalır. Çocukken böyle şeylerin güzelliği oluyor büyüdükten sonra ne yapsanız çocukluktaki gibi tadı vermiyor.
Palyaço Kiralama
Rumeysa hanım irtibat numaramızdan iletişime geçtiğinizde palyaço kostüm partisinde olacak.

8 + 4 =