Ataşehir Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Palyaço Kiralama ihtiyacınız için Ataşehir tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, Ataşehir için fiyat ve bilgi verelim.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Ataşehir Palyaço Servisi

Özel bir davetiniz var, emek verdiğiniz bir davet  her şeyi en güzel şekilde hazırladınız,. Bir yandan vaktinizi konuklarınızla geçirmek istiyorsunuz fakat bir yandan da çocuklarla ilgilenilmesi gerekiyor. Siz misafirlerinizle ilgilenirken bırakın palyaço çocuklarınızla ilgilensin. Çocuk psikolojisinden anlayan, alanında uzman palyaçolarımız ile siz dostlarınızla keyifli zaman geçirirken, çocuklar da palyaçoların yaptıkları aktivitelerle zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirsinler.

Ataşehir Palyaço Kiralama

Organizasyonunuzda palyaço kiralayacaksınız ama aklınıza takılan sorular var. Acaba palyaçolar çocuklarla beraberken hangi etkinlikleri yapıyorlar. Sosis balon var mı, yüz boyama da kullanılan malzemeler kaliteli ve sağlıklı mı, yarışmalar nasıl düzenleniyor, mini club repertuarı geniş mi ve daha başka hangi oyunlar oynanıyor? Aklınıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz tek adres burası. Profesyonel palyaçolarımız ile çocuklarınızın parti havasıyla doyasıya eğleneceklerinin garantisini veriyoruz.

Ataşehir Palyaço Hizmeti

Açılışınızı görsel bir şölene dönüştürmek istemez misiniz? Sünnet düğününüzde çocuğunuzun masallardaki gibi bir gün geçirmesini mi istiyorsunuz? Tüm sorularınızın cevabı bu adreste. Konuklarınızın keyifli zaman geçirmesi sizlerin palyaço seçimine bağlı olacaktır. Palyaço hizmetleriyle özel günleriniz hayatınızın en güzel zamanlarından biri olabilir diyoruz ve palyaço hizmetini önemsiyoruz. Profesyonel kadromuzla organizasyonlarınız da unutulmayacak bir gün geçireceksiniz.

Ataşehir Palyaço, Pinyata Palyaço

Doğum günü, yıl dönümü kutlamalarının vazgeçilmezi, okul etkinlikleri ve mezuniyet törenlerinde son zamanların palyaçoyla birlikte aranan eğlencesi pinyata hizmetimizle karşınızdayız. Ortamın konseptine göre pinyata seçiminizi yaptıktan sonra filmlerdekini aratmayacak eğlenceye hazır olun. Sağlığı tehdit etmeyen pinyata ürünlerimizle çocuklarınız eğlencenin zirvesine ulaşırken sizler de çocuklar gibi keyifli zaman geçirmek isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

Ataşehir Ucuz Palyaço Hizmeti

Palyaçoları uygun fiyatlara sunmak, kiralamak kolay bir iş değildir. Hizmet verdiğimiz bölgelere zamanında ve hızlı bir şekilde ulaşarak kalite hizmet sunuyoruz. Gösterilerde, okul programlarında, piknik organizasyonlarında, özel günleriniz ve kutlamalarınızda çocuk psikolojisinden anlayan eğitimli animatörlerle zamanınızın en güzel şekilde geçeceğinin garantisini veriyoruz. Palyaçolarımızın birbirinden renkli, eğlenceli showlarıyla miniklerimiz vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak.

Ataşehir Palyaço Organizasyon

Hepimizin çocuklarıyla geçirdiği her zaman anlamlıdır. Özellikle de yılbaşı, doğum günü ve önemli günlerde ailenin birlikte olduğu kutlamalarda, palyaço ise olmazsa olmazlardan biridir. Her çocuğun sevdiği, sıkılmadan saatlerce oyun oynadığı palyaço için artık büyük organizasyonlara gerek yok. Ekibimizdeki palyaçolarımız bütün organizasyonlarınızda yanınızda. Palyaçolarımızın tek amacı her ortama uygun aktiviteleri ile çocuklarınızın özel günlerini unutulmayacak güzel günlere çevirerek, yüzlerindeki mutluluğu güzel tebessümlerini görmek.

Ataşehir Palyaço Fiyatları

Özel gününüzde palyaçoyla kutlama yapmak istiyorsunuz ama fazla bir bütçe de ayıramıyor musunuz? Uygun bir fiyata çocuğunuzun doğum gününde ona yapmak istediğiniz sürpriz palyaço ise aradığınız adrestesiniz. Hem ekonomik hem de uzman palyaçolarımızla aradığınız bütün özellikleri tek bir yerde bulabilirsiniz. Palyaçolarımızın yaptığı farklı etkinliklerle eğlencenin mekanı olmadığını göreceksiniz. Bizi arayın organizasyon şirketleri arasındaki en uygun fiyatı size verelim.

Ataşehir Doğum Günü Palyaço

Doğum günleri her kişi için yılın en önemli zamanlarından biridir. Özellikle çocuklar için hayatlarının anlamlı parçalarından. Yıllar geçse de doğum günü çocukluğa dair unutulmayacak anıdır. Her yıl doğum günlerini özlemle bekleme, o gün için çağırılacak kişilerin listesi ve eğlencenin organizasyonunu yapmak her çocuğun ve ailenin zevkle uğraştığı bir faaliyettir. Doğum günü organizasyonunda bütün çocukların ilgisini palyaçolar çekmektedir. Palyaçonun eğlenceli olması, yaptığı etkinliklerle çocukların zevkle vakit geçirmesi önemlidir. Bunun farkındayız ve unutulmayacak doğum günü için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Ataşehir Düğün için Palyaço

Düğününüz var, aylardır bugüne hazırlanıyorsunuz ve etrafta çocukların olmasını istemiyorsunuz ya da çocukların da düğünde kendilerince eğlenmesini istiyorsunuz. Çocukları bir arada tutan, oynanan oyunlar, çalan müziklerle keyifli zaman geçirten palyaçolarımız ile düğünlerinize renk katacağız. Siz özel gününüzde akrabalarınız, dostlarınızla zaman geçirirken, minik konuklarınızda alanında uzman palyaçolarımızla günün tadını çıkaracaklar. Uygun fiyatlarla düğününüze neşe katmak istiyorsanız bir telefon uzağınızdayız.

Ataşehir Okul Etkinlikleri için Palyaço

Kreşlerde, ilkokullarda, mezuniyet törenleri ve diğer özel günlerde de palyaçolarımız sizlerle. Çocuk psikolojisinden anlayan, eğitimli palyaçolarımızla eğlenmek artık daha anlamlı. Çeşitli aktivitelerle sürekli kendini yenileyen palyaçolarımız okul etkinliklerinde de eğlenme garantisi veriyoruz. Öğrencilerimizin okul hayatında unutulmayacak anılardan biri de okullarında palyaçolarla birlikte geçirdikleri zaman olacaklarından eminiz. Amacımız miniklerimizin hem eğlenmesi hem de animatörlerimizin sunduğu görsel şölenle daha mutlu olmalarını sağlamak.

 • Aşık Veysel Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Atatürk Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Barbaros Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Esatpaşa Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Ferhatpaşa Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Fetih Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • İçerenköy Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • İnönü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kayışdağı Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Küçükbakkalköy Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Mevlana Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Mimar Sinan Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Örnek Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yeniçamlıca Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yenisahra Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yenişehir Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Forum & Yorumlarınız :

Safiye Çağman
İyi günler arkadaşımla aramız limoni. Sanırım ben bu sefer çok üstüne gittim. Gönlünü almam lazım. Arkadaşım kardeşine çok sever, ablası değil annesi gibi. Hafta sonuda kardeşinin doğum günü var. Onun için sürpriz olarak palyaço getirtirsem arkadaşımın da gönlünü almış olurum. Arkadaşımla aramın düzelmesi size bağlı, yardımcı olacağınızı düşündüğümden organizasyona başladım bile.
Palyaço Kiralama
Safiye hanım irtibat numaramızdan iletişime geçtiğinizde palyaço doğum gününde olacak.
Yusuf Görenek
Yenişehir'de açılışım olacak. Görev almak üzere iki palyaço istiyorum. Palyaçolar gün boyu açılışta olsun biri sabahtan öğlene kadar, diğeri de öğlenden akşama kadar kalsın. Renkli açılış olsun, süslemelerle dikkat de çeksin istiyorum. Onun için palyaçoları önemsiyorum. Palyaçolar da benim gösterdiğim hassasiyeti gösterirse memnun olurum.
Palyaço Kiralama
Yusuf bey palyaçoların hepsi işlerinin uzmanıdır, bizimle çalıştığınıza memnun kalacaksınız. Detaylı bilgi için telefonla bize ulaşmanızı bekliyoruz.
Hülya Yakın
Merhaba Kayışdağı mahallesinde sünnet düğünümüzü yapacağız. Sünnet düğünü tabii kına gecesi olmadan olmaz. Çocuklarla hem oynayıp hem de etkinliklerle eğlenceli vakit geçirecek bir tane palyaço istiyorum. Bir sürü palyaço sitelerine baktım en sonunda sizden kiralamaya karar verdim lütfen beni mahcup etmeyin. Düğünümüz güzel bir şekilde geçsin. Çocuklar palyaçodan çok memnun kalsın.
Palyaço Kiralama
Merhaba Hülya hanım ekibimiz işinin uzmanıdır ve zevkle işlerini yaparlar. Çocuklar memnun kalacaklar. İletişime geçtiğinizde Kayışdağı mahallesinde palyaço olacak.

10 + 1 =