Bakırköy Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Palyaço Kiralama ihtiyacınız için Bakırköy tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, Bakırköy için fiyat ve bilgi verelim.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Bakırköy Palyaço Servisi

Özel bir davetiniz var, emek verdiğiniz bir davet  her şeyi en güzel şekilde hazırladınız,. Bir yandan vaktinizi konuklarınızla geçirmek istiyorsunuz fakat bir yandan da çocuklarla ilgilenilmesi gerekiyor. Siz misafirlerinizle ilgilenirken bırakın palyaço çocuklarınızla ilgilensin. Çocuk psikolojisinden anlayan, alanında uzman palyaçolarımız ile siz dostlarınızla keyifli zaman geçirirken, çocuklar da palyaçoların yaptıkları aktivitelerle zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirsinler.

Bakırköy Palyaço Kiralama

Organizasyonunuzda palyaço kiralayacaksınız ama aklınıza takılan sorular var. Acaba palyaçolar çocuklarla beraberken hangi etkinlikleri yapıyorlar. Sosis balon var mı, yüz boyama da kullanılan malzemeler kaliteli ve sağlıklı mı, yarışmalar nasıl düzenleniyor, mini club repertuarı geniş mi ve daha başka hangi oyunlar oynanıyor? Aklınıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz tek adres burası. Profesyonel palyaçolarımız ile çocuklarınızın parti havasıyla doyasıya eğleneceklerinin garantisini veriyoruz.

Bakırköy Palyaço Hizmeti

Açılışınızı görsel bir şölene dönüştürmek istemez misiniz? Sünnet düğününüzde çocuğunuzun masallardaki gibi bir gün geçirmesini mi istiyorsunuz? Tüm sorularınızın cevabı bu adreste. Konuklarınızın keyifli zaman geçirmesi sizlerin palyaço seçimine bağlı olacaktır. Palyaço hizmetleriyle özel günleriniz hayatınızın en güzel zamanlarından biri olabilir diyoruz ve palyaço hizmetini önemsiyoruz. Profesyonel kadromuzla organizasyonlarınız da unutulmayacak bir gün geçireceksiniz.

Bakırköy Palyaço, Pinyata Palyaço

Doğum günü, yıl dönümü kutlamalarının vazgeçilmezi, okul etkinlikleri ve mezuniyet törenlerinde son zamanların palyaçoyla birlikte aranan eğlencesi pinyata hizmetimizle karşınızdayız. Ortamın konseptine göre pinyata seçiminizi yaptıktan sonra filmlerdekini aratmayacak eğlenceye hazır olun. Sağlığı tehdit etmeyen pinyata ürünlerimizle çocuklarınız eğlencenin zirvesine ulaşırken sizler de çocuklar gibi keyifli zaman geçirmek isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

Bakırköy Ucuz Palyaço Hizmeti

Palyaçoları uygun fiyatlara sunmak, kiralamak kolay bir iş değildir. Hizmet verdiğimiz bölgelere zamanında ve hızlı bir şekilde ulaşarak kalite hizmet sunuyoruz. Gösterilerde, okul programlarında, piknik organizasyonlarında, özel günleriniz ve kutlamalarınızda çocuk psikolojisinden anlayan eğitimli animatörlerle zamanınızın en güzel şekilde geçeceğinin garantisini veriyoruz. Palyaçolarımızın birbirinden renkli, eğlenceli showlarıyla miniklerimiz vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak.

Bakırköy Palyaço Organizasyon

Hepimizin çocuklarıyla geçirdiği her zaman anlamlıdır. Özellikle de yılbaşı, doğum günü ve önemli günlerde ailenin birlikte olduğu kutlamalarda, palyaço ise olmazsa olmazlardan biridir. Her çocuğun sevdiği, sıkılmadan saatlerce oyun oynadığı palyaço için artık büyük organizasyonlara gerek yok. Ekibimizdeki palyaçolarımız bütün organizasyonlarınızda yanınızda. Palyaçolarımızın tek amacı her ortama uygun aktiviteleri ile çocuklarınızın özel günlerini unutulmayacak güzel günlere çevirerek, yüzlerindeki mutluluğu güzel tebessümlerini görmek.

Bakırköy Palyaço Fiyatları

Özel gününüzde palyaçoyla kutlama yapmak istiyorsunuz ama fazla bir bütçe de ayıramıyor musunuz? Uygun bir fiyata çocuğunuzun doğum gününde ona yapmak istediğiniz sürpriz palyaço ise aradığınız adrestesiniz. Hem ekonomik hem de uzman palyaçolarımızla aradığınız bütün özellikleri tek bir yerde bulabilirsiniz. Palyaçolarımızın yaptığı farklı etkinliklerle eğlencenin mekanı olmadığını göreceksiniz. Bizi arayın organizasyon şirketleri arasındaki en uygun fiyatı size verelim.

Bakırköy Doğum Günü Palyaço

Doğum günleri her kişi için yılın en önemli zamanlarından biridir. Özellikle çocuklar için hayatlarının anlamlı parçalarından. Yıllar geçse de doğum günü çocukluğa dair unutulmayacak anıdır. Her yıl doğum günlerini özlemle bekleme, o gün için çağırılacak kişilerin listesi ve eğlencenin organizasyonunu yapmak her çocuğun ve ailenin zevkle uğraştığı bir faaliyettir. Doğum günü organizasyonunda bütün çocukların ilgisini palyaçolar çekmektedir. Palyaçonun eğlenceli olması, yaptığı etkinliklerle çocukların zevkle vakit geçirmesi önemlidir. Bunun farkındayız ve unutulmayacak doğum günü için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Bakırköy Düğün için Palyaço

Düğününüz var, aylardır bugüne hazırlanıyorsunuz ve etrafta çocukların olmasını istemiyorsunuz ya da çocukların da düğünde kendilerince eğlenmesini istiyorsunuz. Çocukları bir arada tutan, oynanan oyunlar, çalan müziklerle keyifli zaman geçirten palyaçolarımız ile düğünlerinize renk katacağız. Siz özel gününüzde akrabalarınız, dostlarınızla zaman geçirirken, minik konuklarınızda alanında uzman palyaçolarımızla günün tadını çıkaracaklar. Uygun fiyatlarla düğününüze neşe katmak istiyorsanız bir telefon uzağınızdayız.

Bakırköy Okul Etkinlikleri için Palyaço

Kreşlerde, ilkokullarda, mezuniyet törenleri ve diğer özel günlerde de palyaçolarımız sizlerle. Çocuk psikolojisinden anlayan, eğitimli palyaçolarımızla eğlenmek artık daha anlamlı. Çeşitli aktivitelerle sürekli kendini yenileyen palyaçolarımız okul etkinliklerinde de eğlenme garantisi veriyoruz. Öğrencilerimizin okul hayatında unutulmayacak anılardan biri de okullarında palyaçolarla birlikte geçirdikleri zaman olacaklarından eminiz. Amacımız miniklerimizin hem eğlenmesi hem de animatörlerimizin sunduğu görsel şölenle daha mutlu olmalarını sağlamak.

 • Ataköy 1. Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Ataköy 2-5-6. Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Ataköy 3-4-11. Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Ataköy 7-8-9-10. Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Basınköy Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Cevizlik Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kartaltepe Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Osmaniye Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Sakızağacı Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Şenlikköy Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yenimahalle Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yeşilköy Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yeşilyurt Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Zeytinlik Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Zuhuratbaba Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Forum & Yorumlarınız :

Aynur Turul
Gelinim kına gecesi için tüm organizasyonları ayarladı. O kadar çok özeniyor ki bana başta garip geldi ama sonra alıştım. Çocuklarıda düşünmüş, palyaço gelsin kiralayalım rahat ederiz dedi. Tabi o sadece istiyor her şeyi biz yapıyoruz, yani tüm masraflar bizden çıkıyor. Tadımız bozulmasın diye ses çıkarmıyorum palyaço işine de ses çıkarmadım ama kendim bulacağım dedim. Fiyatlarınızın uygun olduğunu gördüğümde sizden kiralamam gerekir diye düşündüm.
Palyaço Kiralama
Aynur hanım fiyatlarımız uygundur memnun kalacaksınız. Telefonla iletişime geçtiğinizde yetkili arkadaşımızla görüşebilirsiniz.
Melek Dişci
Kızlar kendi aralarında kostüm partisi düzenleyeceklermiş. Bizim evde toplanacaklar. Biz şehir dışında olacağımızdan kızım da hemen fırsatı değerlendirmek istemiş. Arkadaşlarının annelerini tanıdığımdan içim çok rahat, hiç ses çıkarmadım. Yatılı kalmayacaklar gündüz yapacaklarmış partiyi. Madem kostüm partisi var kardeşin de katılsın o da arkadaşlarını çağırsın palyaço da size katılsın dedim, kızımın da çok hoşuna gitti. Cumartesi 2 de Kartaltepeye palyaço gelir mi?
Palyaço Kiralama
Melek hanım irtibat numarasından bize ulaştığınızda palyaço zamanında Kartaltepede olacak.
Nur İpek
Merhabalar, Sakızağacı mahallesinde düğünümde palyaço kiralamayı düşünüyorum? Çok mu olacak bilmiyorum ama üç saat kalmasını istiyorum. Düğünüm çok ama çok eğlenceli olacak, çocuklarda kendilerine göre eğlensinler mutlu günümde kimsenin canı sıkılmasın. Misafirin büyüğü küçüğü olmaz herkes o gün mutlu olmalı. En güzel organizasyonu yapmayı ümit ediyorum.
Palyaço Kiralama
Merhaba Nur hanım telefonla bize ulaştığınızda palyaço Sakızağacı mahallesindeki adresinizde olacak.

6 + 9 =