Esenler Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Palyaço Kiralama ihtiyacınız için Esenler tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, Esenler için fiyat ve bilgi verelim.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Esenler Palyaço Servisi

Özel bir davetiniz var, emek verdiğiniz bir davet  her şeyi en güzel şekilde hazırladınız,. Bir yandan vaktinizi konuklarınızla geçirmek istiyorsunuz fakat bir yandan da çocuklarla ilgilenilmesi gerekiyor. Siz misafirlerinizle ilgilenirken bırakın palyaço çocuklarınızla ilgilensin. Çocuk psikolojisinden anlayan, alanında uzman palyaçolarımız ile siz dostlarınızla keyifli zaman geçirirken, çocuklar da palyaçoların yaptıkları aktivitelerle zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirsinler.

Esenler Palyaço Kiralama

Organizasyonunuzda palyaço kiralayacaksınız ama aklınıza takılan sorular var. Acaba palyaçolar çocuklarla beraberken hangi etkinlikleri yapıyorlar. Sosis balon var mı, yüz boyama da kullanılan malzemeler kaliteli ve sağlıklı mı, yarışmalar nasıl düzenleniyor, mini club repertuarı geniş mi ve daha başka hangi oyunlar oynanıyor? Aklınıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz tek adres burası. Profesyonel palyaçolarımız ile çocuklarınızın parti havasıyla doyasıya eğleneceklerinin garantisini veriyoruz.

Esenler Palyaço Hizmeti

Açılışınızı görsel bir şölene dönüştürmek istemez misiniz? Sünnet düğününüzde çocuğunuzun masallardaki gibi bir gün geçirmesini mi istiyorsunuz? Tüm sorularınızın cevabı bu adreste. Konuklarınızın keyifli zaman geçirmesi sizlerin palyaço seçimine bağlı olacaktır. Palyaço hizmetleriyle özel günleriniz hayatınızın en güzel zamanlarından biri olabilir diyoruz ve palyaço hizmetini önemsiyoruz. Profesyonel kadromuzla organizasyonlarınız da unutulmayacak bir gün geçireceksiniz.

Esenler Palyaço, Pinyata Palyaço

Doğum günü, yıl dönümü kutlamalarının vazgeçilmezi, okul etkinlikleri ve mezuniyet törenlerinde son zamanların palyaçoyla birlikte aranan eğlencesi pinyata hizmetimizle karşınızdayız. Ortamın konseptine göre pinyata seçiminizi yaptıktan sonra filmlerdekini aratmayacak eğlenceye hazır olun. Sağlığı tehdit etmeyen pinyata ürünlerimizle çocuklarınız eğlencenin zirvesine ulaşırken sizler de çocuklar gibi keyifli zaman geçirmek isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

Esenler Ucuz Palyaço Hizmeti

Palyaçoları uygun fiyatlara sunmak, kiralamak kolay bir iş değildir. Hizmet verdiğimiz bölgelere zamanında ve hızlı bir şekilde ulaşarak kalite hizmet sunuyoruz. Gösterilerde, okul programlarında, piknik organizasyonlarında, özel günleriniz ve kutlamalarınızda çocuk psikolojisinden anlayan eğitimli animatörlerle zamanınızın en güzel şekilde geçeceğinin garantisini veriyoruz. Palyaçolarımızın birbirinden renkli, eğlenceli showlarıyla miniklerimiz vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak.

Esenler Palyaço Organizasyon

Hepimizin çocuklarıyla geçirdiği her zaman anlamlıdır. Özellikle de yılbaşı, doğum günü ve önemli günlerde ailenin birlikte olduğu kutlamalarda, palyaço ise olmazsa olmazlardan biridir. Her çocuğun sevdiği, sıkılmadan saatlerce oyun oynadığı palyaço için artık büyük organizasyonlara gerek yok. Ekibimizdeki palyaçolarımız bütün organizasyonlarınızda yanınızda. Palyaçolarımızın tek amacı her ortama uygun aktiviteleri ile çocuklarınızın özel günlerini unutulmayacak güzel günlere çevirerek, yüzlerindeki mutluluğu güzel tebessümlerini görmek.

Esenler Palyaço Fiyatları

Özel gününüzde palyaçoyla kutlama yapmak istiyorsunuz ama fazla bir bütçe de ayıramıyor musunuz? Uygun bir fiyata çocuğunuzun doğum gününde ona yapmak istediğiniz sürpriz palyaço ise aradığınız adrestesiniz. Hem ekonomik hem de uzman palyaçolarımızla aradığınız bütün özellikleri tek bir yerde bulabilirsiniz. Palyaçolarımızın yaptığı farklı etkinliklerle eğlencenin mekanı olmadığını göreceksiniz. Bizi arayın organizasyon şirketleri arasındaki en uygun fiyatı size verelim.

Esenler Doğum Günü Palyaço

Doğum günleri her kişi için yılın en önemli zamanlarından biridir. Özellikle çocuklar için hayatlarının anlamlı parçalarından. Yıllar geçse de doğum günü çocukluğa dair unutulmayacak anıdır. Her yıl doğum günlerini özlemle bekleme, o gün için çağırılacak kişilerin listesi ve eğlencenin organizasyonunu yapmak her çocuğun ve ailenin zevkle uğraştığı bir faaliyettir. Doğum günü organizasyonunda bütün çocukların ilgisini palyaçolar çekmektedir. Palyaçonun eğlenceli olması, yaptığı etkinliklerle çocukların zevkle vakit geçirmesi önemlidir. Bunun farkındayız ve unutulmayacak doğum günü için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Esenler Düğün için Palyaço

Düğününüz var, aylardır bugüne hazırlanıyorsunuz ve etrafta çocukların olmasını istemiyorsunuz ya da çocukların da düğünde kendilerince eğlenmesini istiyorsunuz. Çocukları bir arada tutan, oynanan oyunlar, çalan müziklerle keyifli zaman geçirten palyaçolarımız ile düğünlerinize renk katacağız. Siz özel gününüzde akrabalarınız, dostlarınızla zaman geçirirken, minik konuklarınızda alanında uzman palyaçolarımızla günün tadını çıkaracaklar. Uygun fiyatlarla düğününüze neşe katmak istiyorsanız bir telefon uzağınızdayız.

Esenler Okul Etkinlikleri için Palyaço

Kreşlerde, ilkokullarda, mezuniyet törenleri ve diğer özel günlerde de palyaçolarımız sizlerle. Çocuk psikolojisinden anlayan, eğitimli palyaçolarımızla eğlenmek artık daha anlamlı. Çeşitli aktivitelerle sürekli kendini yenileyen palyaçolarımız okul etkinliklerinde de eğlenme garantisi veriyoruz. Öğrencilerimizin okul hayatında unutulmayacak anılardan biri de okullarında palyaçolarla birlikte geçirdikleri zaman olacaklarından eminiz. Amacımız miniklerimizin hem eğlenmesi hem de animatörlerimizin sunduğu görsel şölenle daha mutlu olmalarını sağlamak.

 • Birlik Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Çiftehavuzlar Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Davutpaşa Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Fatih Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Fevzi Çakmak Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Havaalanı Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kazım Karabekir Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kemer Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Menderes Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Mimar Sinan Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Namık Kemal Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Nine Hatun Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Oruçreis Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Tuna Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Turgutreis Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yavuz Selim Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Forum & Yorumlarınız :

Arzum Göksu
Açılışımda gün boyu bizimle olacak iki palyaço kiralayacağım. Palyaçoların sabahtan gelmesine gerek yok ama akşama kadar bizimle durmaları gerekiyor. Hafta sonu olduğundan geç saatlere kadar herkes dışarıda olur. Palyaçolar eğlenceli olsunlar müşterilerle iletişimleri iyi olsun. Bize yardımcı olur musunuz? Çiftehavuzlar mahallesinde açılışım olacak.
Palyaço Kiralama
Arzum hanım irtibat numarasından iletişime geçmeniz gerekiyor. Palyaçolarımız Çiftehavuzlar mahallesinde adresinizde olacak.
Münevver Çakırlı
Bir kere de biz eve hoş geldin partisi düzenleyelim dedik. Yeğenimizin yüzünü yıllardır görmüyorduk, hep okulu kursu dersi bir meşgalesi oluyordu. Şimdi sırf bizi ziyaret etmek için yanımıza geliyor. Geçenler de sitem ettik gelmiyorsun onu anladık da insan bari bir telefon eder dediğimizde en yakın zamanda geleceğim dedi. Hatasını anladı tabi. Aslında yaşı daha büyük değiş 12 yaşında ama bizim ondan beklentilerimiz çok. Bu sebepten Yavuz Selim mahallesinde hoş geldin partisi düzenleyeceğiz ve palyaçonun da bizimle olmasını istiyoruz.
Palyaço Kiralama
Münevver hanım telefonla bize ulaştığınızda palyaço Yavuz Selim mahallesinde adresinizde olacak.
Halit Karasun
Merhabalar avm’de mağaza açılışım olacak. Uzun zamandır planladığım açılıştı. Palyaço olursa daha dikkat çeker. Sabahtan akşama kadar palyaçolar dönüşümlü durur mu? Aslında öyle çok büyük bir mağaza değil de yerinden dolayı önemsiyorum. Haftaya cuma Mimar Sinan mahallesine işini iyi yapan bir tane palyaço bekliyorum.
Palyaço Kiralama
Merhaba Halit bey palyaçolarımızın hepsi işinin uzmanıdır. İrtibat numarasından iletişime geçtiğinizde bir palyaço Mimar Sinan mahallesinde adresinizde olacak.

5 + 5 =