Güngören Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Palyaço Kiralama ihtiyacınız için Güngören tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, Güngören için fiyat ve bilgi verelim.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Güngören Palyaço Servisi

Özel bir davetiniz var, emek verdiğiniz bir davet  her şeyi en güzel şekilde hazırladınız,. Bir yandan vaktinizi konuklarınızla geçirmek istiyorsunuz fakat bir yandan da çocuklarla ilgilenilmesi gerekiyor. Siz misafirlerinizle ilgilenirken bırakın palyaço çocuklarınızla ilgilensin. Çocuk psikolojisinden anlayan, alanında uzman palyaçolarımız ile siz dostlarınızla keyifli zaman geçirirken, çocuklar da palyaçoların yaptıkları aktivitelerle zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirsinler.

Güngören Palyaço Kiralama

Organizasyonunuzda palyaço kiralayacaksınız ama aklınıza takılan sorular var. Acaba palyaçolar çocuklarla beraberken hangi etkinlikleri yapıyorlar. Sosis balon var mı, yüz boyama da kullanılan malzemeler kaliteli ve sağlıklı mı, yarışmalar nasıl düzenleniyor, mini club repertuarı geniş mi ve daha başka hangi oyunlar oynanıyor? Aklınıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz tek adres burası. Profesyonel palyaçolarımız ile çocuklarınızın parti havasıyla doyasıya eğleneceklerinin garantisini veriyoruz.

Güngören Palyaço Hizmeti

Açılışınızı görsel bir şölene dönüştürmek istemez misiniz? Sünnet düğününüzde çocuğunuzun masallardaki gibi bir gün geçirmesini mi istiyorsunuz? Tüm sorularınızın cevabı bu adreste. Konuklarınızın keyifli zaman geçirmesi sizlerin palyaço seçimine bağlı olacaktır. Palyaço hizmetleriyle özel günleriniz hayatınızın en güzel zamanlarından biri olabilir diyoruz ve palyaço hizmetini önemsiyoruz. Profesyonel kadromuzla organizasyonlarınız da unutulmayacak bir gün geçireceksiniz.

Güngören Palyaço, Pinyata Palyaço

Doğum günü, yıl dönümü kutlamalarının vazgeçilmezi, okul etkinlikleri ve mezuniyet törenlerinde son zamanların palyaçoyla birlikte aranan eğlencesi pinyata hizmetimizle karşınızdayız. Ortamın konseptine göre pinyata seçiminizi yaptıktan sonra filmlerdekini aratmayacak eğlenceye hazır olun. Sağlığı tehdit etmeyen pinyata ürünlerimizle çocuklarınız eğlencenin zirvesine ulaşırken sizler de çocuklar gibi keyifli zaman geçirmek isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

Güngören Ucuz Palyaço Hizmeti

Palyaçoları uygun fiyatlara sunmak, kiralamak kolay bir iş değildir. Hizmet verdiğimiz bölgelere zamanında ve hızlı bir şekilde ulaşarak kalite hizmet sunuyoruz. Gösterilerde, okul programlarında, piknik organizasyonlarında, özel günleriniz ve kutlamalarınızda çocuk psikolojisinden anlayan eğitimli animatörlerle zamanınızın en güzel şekilde geçeceğinin garantisini veriyoruz. Palyaçolarımızın birbirinden renkli, eğlenceli showlarıyla miniklerimiz vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak.

Güngören Palyaço Organizasyon

Hepimizin çocuklarıyla geçirdiği her zaman anlamlıdır. Özellikle de yılbaşı, doğum günü ve önemli günlerde ailenin birlikte olduğu kutlamalarda, palyaço ise olmazsa olmazlardan biridir. Her çocuğun sevdiği, sıkılmadan saatlerce oyun oynadığı palyaço için artık büyük organizasyonlara gerek yok. Ekibimizdeki palyaçolarımız bütün organizasyonlarınızda yanınızda. Palyaçolarımızın tek amacı her ortama uygun aktiviteleri ile çocuklarınızın özel günlerini unutulmayacak güzel günlere çevirerek, yüzlerindeki mutluluğu güzel tebessümlerini görmek.

Güngören Palyaço Fiyatları

Özel gününüzde palyaçoyla kutlama yapmak istiyorsunuz ama fazla bir bütçe de ayıramıyor musunuz? Uygun bir fiyata çocuğunuzun doğum gününde ona yapmak istediğiniz sürpriz palyaço ise aradığınız adrestesiniz. Hem ekonomik hem de uzman palyaçolarımızla aradığınız bütün özellikleri tek bir yerde bulabilirsiniz. Palyaçolarımızın yaptığı farklı etkinliklerle eğlencenin mekanı olmadığını göreceksiniz. Bizi arayın organizasyon şirketleri arasındaki en uygun fiyatı size verelim.

Güngören Doğum Günü Palyaço

Doğum günleri her kişi için yılın en önemli zamanlarından biridir. Özellikle çocuklar için hayatlarının anlamlı parçalarından. Yıllar geçse de doğum günü çocukluğa dair unutulmayacak anıdır. Her yıl doğum günlerini özlemle bekleme, o gün için çağırılacak kişilerin listesi ve eğlencenin organizasyonunu yapmak her çocuğun ve ailenin zevkle uğraştığı bir faaliyettir. Doğum günü organizasyonunda bütün çocukların ilgisini palyaçolar çekmektedir. Palyaçonun eğlenceli olması, yaptığı etkinliklerle çocukların zevkle vakit geçirmesi önemlidir. Bunun farkındayız ve unutulmayacak doğum günü için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Güngören Düğün için Palyaço

Düğününüz var, aylardır bugüne hazırlanıyorsunuz ve etrafta çocukların olmasını istemiyorsunuz ya da çocukların da düğünde kendilerince eğlenmesini istiyorsunuz. Çocukları bir arada tutan, oynanan oyunlar, çalan müziklerle keyifli zaman geçirten palyaçolarımız ile düğünlerinize renk katacağız. Siz özel gününüzde akrabalarınız, dostlarınızla zaman geçirirken, minik konuklarınızda alanında uzman palyaçolarımızla günün tadını çıkaracaklar. Uygun fiyatlarla düğününüze neşe katmak istiyorsanız bir telefon uzağınızdayız.

Güngören Okul Etkinlikleri için Palyaço

Kreşlerde, ilkokullarda, mezuniyet törenleri ve diğer özel günlerde de palyaçolarımız sizlerle. Çocuk psikolojisinden anlayan, eğitimli palyaçolarımızla eğlenmek artık daha anlamlı. Çeşitli aktivitelerle sürekli kendini yenileyen palyaçolarımız okul etkinliklerinde de eğlenme garantisi veriyoruz. Öğrencilerimizin okul hayatında unutulmayacak anılardan biri de okullarında palyaçolarla birlikte geçirdikleri zaman olacaklarından eminiz. Amacımız miniklerimizin hem eğlenmesi hem de animatörlerimizin sunduğu görsel şölenle daha mutlu olmalarını sağlamak.

 • Abdurrahman Nafiz Gürman Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Akıncılar Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Gençosman Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Güneştepe Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Güven Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Haznedar Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Mareşal Çakmak Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Mehmet Nesih Özmen Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Merkez Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Sanayi Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Tozkoparan Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Forum & Yorumlarınız :

Hatice Zahir
Kızım günlüğünde gördüm kasıtlı bakmamıştım ama iyi ki görmüşüm. Doğum günü yaklaşıyor hayalini yazmış. Palyaço en büyük arzusuymuş doğum gününde olması. Kızım içine kapanıktır ben şunu istiyorum demez. Bizim yapmamızı düşünmemizi bekler. Ben de beklediğini yapmak istiyorum madem tek isteği doğum gününde palyaço olması o zaman bende elimden ne geliyorsa yapmak istiyorum.
Palyaço Kiralama
Hatice hanım palyaço doğum gününde olacak, kızınız unutulmaz bir gün yaşayacak. İletişime geçmenizi bekliyoruz.
Kasım Demiroğlu
Merhaba Abdurrahman Nafiz Gürman mahallesinde aile apartmanımız var. Kuzenimin doğum günü partisinde çocuklar arkadaşlarına haber vermişler. Evlerin hepsi aile olunca tabi gürültü yaptın diyen olmayacak, bunlarda gönülleriyle eğlenecekler. Ben de kuzenlerime bir iyilik yapıyım dedim her zaman bu davranışı sergilemem. Palyaço da çocukların doğum gününde olsun.
Palyaço Kiralama
Kasım bey irtibat numarasından iletişime geçtiğinizde istediğiniz gün palyaço Abdurrahman Nafiz Gürman mahallesinde olacak.
Serkan Evci
İyi günler, Haznedar mahallesinde palyaço kiralamayı düşünüyoruz. Farklı bir organizasyon planı yapıyoruz. Telefonda size anlatırım. Sitenizi de bir arkadaştan öğrendik. Eğer memnun kalırsak bundan sonra da sık sık sizinle iş yapabiliriz. Çünkü her organizasyonumuza palyaço düşünüyoruz.Bizim en çok dikkat ettiğimiz konu zamandır. Lütfen palyaçonuz zamanında adresimizde olsun.
Palyaço Kiralama
İyi günler Serkan bey, bizim de iş hassasiyetlerimizden bir tanesi de zamandır. Palyaçomuz istediğiniz gün ve saatte Haznedar mahallesinde adresinizde olacak.

10 + 3 =