Kadıköy Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Palyaço Kiralama ihtiyacınız için Kadıköy tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, Kadıköy için fiyat ve bilgi verelim.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Kadıköy Palyaço Servisi

Özel bir davetiniz var, emek verdiğiniz bir davet  her şeyi en güzel şekilde hazırladınız,. Bir yandan vaktinizi konuklarınızla geçirmek istiyorsunuz fakat bir yandan da çocuklarla ilgilenilmesi gerekiyor. Siz misafirlerinizle ilgilenirken bırakın palyaço çocuklarınızla ilgilensin. Çocuk psikolojisinden anlayan, alanında uzman palyaçolarımız ile siz dostlarınızla keyifli zaman geçirirken, çocuklar da palyaçoların yaptıkları aktivitelerle zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirsinler.

Kadıköy Palyaço Kiralama

Organizasyonunuzda palyaço kiralayacaksınız ama aklınıza takılan sorular var. Acaba palyaçolar çocuklarla beraberken hangi etkinlikleri yapıyorlar. Sosis balon var mı, yüz boyama da kullanılan malzemeler kaliteli ve sağlıklı mı, yarışmalar nasıl düzenleniyor, mini club repertuarı geniş mi ve daha başka hangi oyunlar oynanıyor? Aklınıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz tek adres burası. Profesyonel palyaçolarımız ile çocuklarınızın parti havasıyla doyasıya eğleneceklerinin garantisini veriyoruz.

Kadıköy Palyaço Hizmeti

Açılışınızı görsel bir şölene dönüştürmek istemez misiniz? Sünnet düğününüzde çocuğunuzun masallardaki gibi bir gün geçirmesini mi istiyorsunuz? Tüm sorularınızın cevabı bu adreste. Konuklarınızın keyifli zaman geçirmesi sizlerin palyaço seçimine bağlı olacaktır. Palyaço hizmetleriyle özel günleriniz hayatınızın en güzel zamanlarından biri olabilir diyoruz ve palyaço hizmetini önemsiyoruz. Profesyonel kadromuzla organizasyonlarınız da unutulmayacak bir gün geçireceksiniz.

Kadıköy Palyaço, Pinyata Palyaço

Doğum günü, yıl dönümü kutlamalarının vazgeçilmezi, okul etkinlikleri ve mezuniyet törenlerinde son zamanların palyaçoyla birlikte aranan eğlencesi pinyata hizmetimizle karşınızdayız. Ortamın konseptine göre pinyata seçiminizi yaptıktan sonra filmlerdekini aratmayacak eğlenceye hazır olun. Sağlığı tehdit etmeyen pinyata ürünlerimizle çocuklarınız eğlencenin zirvesine ulaşırken sizler de çocuklar gibi keyifli zaman geçirmek isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

Kadıköy Ucuz Palyaço Hizmeti

Palyaçoları uygun fiyatlara sunmak, kiralamak kolay bir iş değildir. Hizmet verdiğimiz bölgelere zamanında ve hızlı bir şekilde ulaşarak kalite hizmet sunuyoruz. Gösterilerde, okul programlarında, piknik organizasyonlarında, özel günleriniz ve kutlamalarınızda çocuk psikolojisinden anlayan eğitimli animatörlerle zamanınızın en güzel şekilde geçeceğinin garantisini veriyoruz. Palyaçolarımızın birbirinden renkli, eğlenceli showlarıyla miniklerimiz vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak.

Kadıköy Palyaço Organizasyon

Hepimizin çocuklarıyla geçirdiği her zaman anlamlıdır. Özellikle de yılbaşı, doğum günü ve önemli günlerde ailenin birlikte olduğu kutlamalarda, palyaço ise olmazsa olmazlardan biridir. Her çocuğun sevdiği, sıkılmadan saatlerce oyun oynadığı palyaço için artık büyük organizasyonlara gerek yok. Ekibimizdeki palyaçolarımız bütün organizasyonlarınızda yanınızda. Palyaçolarımızın tek amacı her ortama uygun aktiviteleri ile çocuklarınızın özel günlerini unutulmayacak güzel günlere çevirerek, yüzlerindeki mutluluğu güzel tebessümlerini görmek.

Kadıköy Palyaço Fiyatları

Özel gününüzde palyaçoyla kutlama yapmak istiyorsunuz ama fazla bir bütçe de ayıramıyor musunuz? Uygun bir fiyata çocuğunuzun doğum gününde ona yapmak istediğiniz sürpriz palyaço ise aradığınız adrestesiniz. Hem ekonomik hem de uzman palyaçolarımızla aradığınız bütün özellikleri tek bir yerde bulabilirsiniz. Palyaçolarımızın yaptığı farklı etkinliklerle eğlencenin mekanı olmadığını göreceksiniz. Bizi arayın organizasyon şirketleri arasındaki en uygun fiyatı size verelim.

Kadıköy Doğum Günü Palyaço

Doğum günleri her kişi için yılın en önemli zamanlarından biridir. Özellikle çocuklar için hayatlarının anlamlı parçalarından. Yıllar geçse de doğum günü çocukluğa dair unutulmayacak anıdır. Her yıl doğum günlerini özlemle bekleme, o gün için çağırılacak kişilerin listesi ve eğlencenin organizasyonunu yapmak her çocuğun ve ailenin zevkle uğraştığı bir faaliyettir. Doğum günü organizasyonunda bütün çocukların ilgisini palyaçolar çekmektedir. Palyaçonun eğlenceli olması, yaptığı etkinliklerle çocukların zevkle vakit geçirmesi önemlidir. Bunun farkındayız ve unutulmayacak doğum günü için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Kadıköy Düğün için Palyaço

Düğününüz var, aylardır bugüne hazırlanıyorsunuz ve etrafta çocukların olmasını istemiyorsunuz ya da çocukların da düğünde kendilerince eğlenmesini istiyorsunuz. Çocukları bir arada tutan, oynanan oyunlar, çalan müziklerle keyifli zaman geçirten palyaçolarımız ile düğünlerinize renk katacağız. Siz özel gününüzde akrabalarınız, dostlarınızla zaman geçirirken, minik konuklarınızda alanında uzman palyaçolarımızla günün tadını çıkaracaklar. Uygun fiyatlarla düğününüze neşe katmak istiyorsanız bir telefon uzağınızdayız.

Kadıköy Okul Etkinlikleri için Palyaço

Kreşlerde, ilkokullarda, mezuniyet törenleri ve diğer özel günlerde de palyaçolarımız sizlerle. Çocuk psikolojisinden anlayan, eğitimli palyaçolarımızla eğlenmek artık daha anlamlı. Çeşitli aktivitelerle sürekli kendini yenileyen palyaçolarımız okul etkinliklerinde de eğlenme garantisi veriyoruz. Öğrencilerimizin okul hayatında unutulmayacak anılardan biri de okullarında palyaçolarla birlikte geçirdikleri zaman olacaklarından eminiz. Amacımız miniklerimizin hem eğlenmesi hem de animatörlerimizin sunduğu görsel şölenle daha mutlu olmalarını sağlamak.

 • 19 Mayıs Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Acıbadem Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Bostancı Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Caddebostan Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Caferağa Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Dumlupınar Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Eğitim Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Erenköy Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Fenerbahçe Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Feneryolu Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Fikirtepe Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Göztepe Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Hasanpaşa Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Koşuyolu Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kozyatağı Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Merdivenköy Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Osmanağa Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Rasimpaşa Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Sahrayıcedit Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Suadiye Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Zühtüpaşa Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Forum & Yorumlarınız :

Hakan Kalyon
İyi günler kızım uzun süredir benden palyaço istiyordu. Doğum günü yaklaştıkça beklentisi de arttı. Sadece isteğim palyaço hediye istemiyorum bir süre de bir şey istemeyeceğim diyince dayanamadım peki dedim doğum günü partinde palyaço olacak. Fazla bir bütçe ayarlayamayacağım fiyatlarınızın uygun olduğunu görünce sizden kiralamak istedim. Kozyatağında oturuyoruz.
Palyaço Kiralama
Hakan bey fiyatlarımız organizasyon firmalarının içindeki en uygun fiyattır. Kızınızın doğum gününün çok güzel geçeceğinden emin olabilirsiniz. İletişime geçtiğinizde palyaço Kozyatağında olacak.
Seher Işılak
Bizim çocuklar komşunun çocuğunun da aklını çelmişler. Okullarındaki etkinliklerinden sonra kendi aralarında organizasyon yapacaklarmış. Palyaço da istiyorlar. Anlayamadık nasıl bir organizasyon düşündüklerini, ama hepsi başarılı çocuk her zaman boş vakit geçirmiyorlar. Bir sefer istemişler onları kırmak istemedik. Palyaço istediğimiz gün Caddebostan mahallesine gelir mi?
Palyaço Kiralama
Seher hanım irtibat numarasından iletişime geçtiğinizde palyaço istediğiniz gün Caddebostan mahallesinde olacak.
Ümran Bilgin
Kreşimizde çocuklara her yıl düzenlediğimiz veda partisi düzenliyoruz. Partimizde bir sürü oyunlar, yarışmalar düzenliyoruz. Ama hiç palyaço çağırmamıştık. Etkinliklerden palyaçoya gerek yoktu. Bu sene palyaçoyla biraz vakit geçirsinler. Etkinlikleri düzenleyen öğretmenimiz doğum iznine ayrılınca orjinal oyun bulamadık palyaçoyla durumu kurtarmaya çalışacağız. Okul Rasimpaşa mahallesinde.
Palyaço Kiralama
Ümran hanım palyaçoyla çocukların partileri eğlenceli olacak. İletişime geçtiğinizde Rasimpaşa mahallesine palyaço gelecek.

3 + 3 =