Kağıthane Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Palyaço Kiralama ihtiyacınız için Kağıthane tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, Kağıthane için fiyat ve bilgi verelim.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Kağıthane Palyaço Servisi

Özel bir davetiniz var, emek verdiğiniz bir davet  her şeyi en güzel şekilde hazırladınız,. Bir yandan vaktinizi konuklarınızla geçirmek istiyorsunuz fakat bir yandan da çocuklarla ilgilenilmesi gerekiyor. Siz misafirlerinizle ilgilenirken bırakın palyaço çocuklarınızla ilgilensin. Çocuk psikolojisinden anlayan, alanında uzman palyaçolarımız ile siz dostlarınızla keyifli zaman geçirirken, çocuklar da palyaçoların yaptıkları aktivitelerle zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirsinler.

Kağıthane Palyaço Kiralama

Organizasyonunuzda palyaço kiralayacaksınız ama aklınıza takılan sorular var. Acaba palyaçolar çocuklarla beraberken hangi etkinlikleri yapıyorlar. Sosis balon var mı, yüz boyama da kullanılan malzemeler kaliteli ve sağlıklı mı, yarışmalar nasıl düzenleniyor, mini club repertuarı geniş mi ve daha başka hangi oyunlar oynanıyor? Aklınıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz tek adres burası. Profesyonel palyaçolarımız ile çocuklarınızın parti havasıyla doyasıya eğleneceklerinin garantisini veriyoruz.

Kağıthane Palyaço Hizmeti

Açılışınızı görsel bir şölene dönüştürmek istemez misiniz? Sünnet düğününüzde çocuğunuzun masallardaki gibi bir gün geçirmesini mi istiyorsunuz? Tüm sorularınızın cevabı bu adreste. Konuklarınızın keyifli zaman geçirmesi sizlerin palyaço seçimine bağlı olacaktır. Palyaço hizmetleriyle özel günleriniz hayatınızın en güzel zamanlarından biri olabilir diyoruz ve palyaço hizmetini önemsiyoruz. Profesyonel kadromuzla organizasyonlarınız da unutulmayacak bir gün geçireceksiniz.

Kağıthane Palyaço, Pinyata Palyaço

Doğum günü, yıl dönümü kutlamalarının vazgeçilmezi, okul etkinlikleri ve mezuniyet törenlerinde son zamanların palyaçoyla birlikte aranan eğlencesi pinyata hizmetimizle karşınızdayız. Ortamın konseptine göre pinyata seçiminizi yaptıktan sonra filmlerdekini aratmayacak eğlenceye hazır olun. Sağlığı tehdit etmeyen pinyata ürünlerimizle çocuklarınız eğlencenin zirvesine ulaşırken sizler de çocuklar gibi keyifli zaman geçirmek isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

Kağıthane Ucuz Palyaço Hizmeti

Palyaçoları uygun fiyatlara sunmak, kiralamak kolay bir iş değildir. Hizmet verdiğimiz bölgelere zamanında ve hızlı bir şekilde ulaşarak kalite hizmet sunuyoruz. Gösterilerde, okul programlarında, piknik organizasyonlarında, özel günleriniz ve kutlamalarınızda çocuk psikolojisinden anlayan eğitimli animatörlerle zamanınızın en güzel şekilde geçeceğinin garantisini veriyoruz. Palyaçolarımızın birbirinden renkli, eğlenceli showlarıyla miniklerimiz vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak.

Kağıthane Palyaço Organizasyon

Hepimizin çocuklarıyla geçirdiği her zaman anlamlıdır. Özellikle de yılbaşı, doğum günü ve önemli günlerde ailenin birlikte olduğu kutlamalarda, palyaço ise olmazsa olmazlardan biridir. Her çocuğun sevdiği, sıkılmadan saatlerce oyun oynadığı palyaço için artık büyük organizasyonlara gerek yok. Ekibimizdeki palyaçolarımız bütün organizasyonlarınızda yanınızda. Palyaçolarımızın tek amacı her ortama uygun aktiviteleri ile çocuklarınızın özel günlerini unutulmayacak güzel günlere çevirerek, yüzlerindeki mutluluğu güzel tebessümlerini görmek.

Kağıthane Palyaço Fiyatları

Özel gününüzde palyaçoyla kutlama yapmak istiyorsunuz ama fazla bir bütçe de ayıramıyor musunuz? Uygun bir fiyata çocuğunuzun doğum gününde ona yapmak istediğiniz sürpriz palyaço ise aradığınız adrestesiniz. Hem ekonomik hem de uzman palyaçolarımızla aradığınız bütün özellikleri tek bir yerde bulabilirsiniz. Palyaçolarımızın yaptığı farklı etkinliklerle eğlencenin mekanı olmadığını göreceksiniz. Bizi arayın organizasyon şirketleri arasındaki en uygun fiyatı size verelim.

Kağıthane Doğum Günü Palyaço

Doğum günleri her kişi için yılın en önemli zamanlarından biridir. Özellikle çocuklar için hayatlarının anlamlı parçalarından. Yıllar geçse de doğum günü çocukluğa dair unutulmayacak anıdır. Her yıl doğum günlerini özlemle bekleme, o gün için çağırılacak kişilerin listesi ve eğlencenin organizasyonunu yapmak her çocuğun ve ailenin zevkle uğraştığı bir faaliyettir. Doğum günü organizasyonunda bütün çocukların ilgisini palyaçolar çekmektedir. Palyaçonun eğlenceli olması, yaptığı etkinliklerle çocukların zevkle vakit geçirmesi önemlidir. Bunun farkındayız ve unutulmayacak doğum günü için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Kağıthane Düğün için Palyaço

Düğününüz var, aylardır bugüne hazırlanıyorsunuz ve etrafta çocukların olmasını istemiyorsunuz ya da çocukların da düğünde kendilerince eğlenmesini istiyorsunuz. Çocukları bir arada tutan, oynanan oyunlar, çalan müziklerle keyifli zaman geçirten palyaçolarımız ile düğünlerinize renk katacağız. Siz özel gününüzde akrabalarınız, dostlarınızla zaman geçirirken, minik konuklarınızda alanında uzman palyaçolarımızla günün tadını çıkaracaklar. Uygun fiyatlarla düğününüze neşe katmak istiyorsanız bir telefon uzağınızdayız.

Kağıthane Okul Etkinlikleri için Palyaço

Kreşlerde, ilkokullarda, mezuniyet törenleri ve diğer özel günlerde de palyaçolarımız sizlerle. Çocuk psikolojisinden anlayan, eğitimli palyaçolarımızla eğlenmek artık daha anlamlı. Çeşitli aktivitelerle sürekli kendini yenileyen palyaçolarımız okul etkinliklerinde de eğlenme garantisi veriyoruz. Öğrencilerimizin okul hayatında unutulmayacak anılardan biri de okullarında palyaçolarla birlikte geçirdikleri zaman olacaklarından eminiz. Amacımız miniklerimizin hem eğlenmesi hem de animatörlerimizin sunduğu görsel şölenle daha mutlu olmalarını sağlamak.

 • Çağlayan Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Çeliktepe Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Emniyetevleri Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Gültepe Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Gürsel Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Hamidiye Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Harmantepe Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Hürriyet Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Mehmet Akif Ersoy Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Merkez Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Nurtepe Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Ortabayır Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Sanayi Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Seyrantepe Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Şirintepe Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Talatpaşa Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Telsizler Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yahya Kemal Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yeşilce Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Forum & Yorumlarınız :

Didem Yunus
Çocuklar okullarında etkinlikleri için palyaço düşünüyorlarmış. Öğretmeni bize çocukların taleplerini söyledi biz de net bir şey diyemedik. Ben öğretmenine araştırayım olursa çocuklara söylersiniz dedim. Üç saate yakın belki daha fazla çocuklar anneleri ve öğretmeniyle Yahya Kemal mahallesinde etkinliklerini yapacaklar.
Palyaço Kiralama
Didem hanım ekibimiz her organizasyona gidiyorlar. Sitemizdeki irtibat numarasından iletişime geçtiğinizde palyaço Yahya Kemal mahallesinde olacak.
Remziye Hakan
Yeğenlerime Çeliktepede sürpriz parti hazırlıyorum. Doğum günü değil, özel bir şeyi filan kutlamıyoruz. Ne zamandır canlarımı görmüyordum onlara değişik bir şey yapmak istedim. Palyaçoyu da bizimkiler sever diye düşünüyorum. Çocukları çok mutlu görmek istiyorum. Yüzlerinde ne zamandır tebessüm yoktu o geri gelsin, çocuklar her zaman mutlu olmayı hak ediyor.
Palyaço Kiralama
Remziye hanım irtibat numarasından iletişime geçtiğinizde palyaço istediğiniz zaman Çeliktepede adresinizde olacak. Çocuklar hayatlarında unutulmayacak bir gün geçirecekler.
Cem Un
Merhabalar, dükkan açılışım için palyaço kiralayacağım. İki tane palyaço olursa ancak olur. Üç dört saat durmalarını istiyorum. Sırayla da olabilir. Palyaçoları da aşırı sıkmak istemiyorum, o kadar saat ayakta kalacaklar. Açılış olacağından başka ne olabilir ki benim hep gördüğüm gün boyu palyaço kalıyor. Bir de balonla süsleme olur sanırım başka bir şey düşünmedim.
Palyaço Kiralama
Merhaba Cem bey telefonla iletişime geçtiğinizde yetkili arkadaşımızla detaylı bilgileri görüşebilirsiniz.

5 + 3 =