Silivri Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Palyaço Kiralama ihtiyacınız için Silivri tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, Silivri için fiyat ve bilgi verelim.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Silivri Palyaço Servisi

Özel bir davetiniz var, emek verdiğiniz bir davet  her şeyi en güzel şekilde hazırladınız,. Bir yandan vaktinizi konuklarınızla geçirmek istiyorsunuz fakat bir yandan da çocuklarla ilgilenilmesi gerekiyor. Siz misafirlerinizle ilgilenirken bırakın palyaço çocuklarınızla ilgilensin. Çocuk psikolojisinden anlayan, alanında uzman palyaçolarımız ile siz dostlarınızla keyifli zaman geçirirken, çocuklar da palyaçoların yaptıkları aktivitelerle zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirsinler.

Silivri Palyaço Kiralama

Organizasyonunuzda palyaço kiralayacaksınız ama aklınıza takılan sorular var. Acaba palyaçolar çocuklarla beraberken hangi etkinlikleri yapıyorlar. Sosis balon var mı, yüz boyama da kullanılan malzemeler kaliteli ve sağlıklı mı, yarışmalar nasıl düzenleniyor, mini club repertuarı geniş mi ve daha başka hangi oyunlar oynanıyor? Aklınıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz tek adres burası. Profesyonel palyaçolarımız ile çocuklarınızın parti havasıyla doyasıya eğleneceklerinin garantisini veriyoruz.

Silivri Palyaço Hizmeti

Açılışınızı görsel bir şölene dönüştürmek istemez misiniz? Sünnet düğününüzde çocuğunuzun masallardaki gibi bir gün geçirmesini mi istiyorsunuz? Tüm sorularınızın cevabı bu adreste. Konuklarınızın keyifli zaman geçirmesi sizlerin palyaço seçimine bağlı olacaktır. Palyaço hizmetleriyle özel günleriniz hayatınızın en güzel zamanlarından biri olabilir diyoruz ve palyaço hizmetini önemsiyoruz. Profesyonel kadromuzla organizasyonlarınız da unutulmayacak bir gün geçireceksiniz.

Silivri Palyaço, Pinyata Palyaço

Doğum günü, yıl dönümü kutlamalarının vazgeçilmezi, okul etkinlikleri ve mezuniyet törenlerinde son zamanların palyaçoyla birlikte aranan eğlencesi pinyata hizmetimizle karşınızdayız. Ortamın konseptine göre pinyata seçiminizi yaptıktan sonra filmlerdekini aratmayacak eğlenceye hazır olun. Sağlığı tehdit etmeyen pinyata ürünlerimizle çocuklarınız eğlencenin zirvesine ulaşırken sizler de çocuklar gibi keyifli zaman geçirmek isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

Silivri Ucuz Palyaço Hizmeti

Palyaçoları uygun fiyatlara sunmak, kiralamak kolay bir iş değildir. Hizmet verdiğimiz bölgelere zamanında ve hızlı bir şekilde ulaşarak kalite hizmet sunuyoruz. Gösterilerde, okul programlarında, piknik organizasyonlarında, özel günleriniz ve kutlamalarınızda çocuk psikolojisinden anlayan eğitimli animatörlerle zamanınızın en güzel şekilde geçeceğinin garantisini veriyoruz. Palyaçolarımızın birbirinden renkli, eğlenceli showlarıyla miniklerimiz vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak.

Silivri Palyaço Organizasyon

Hepimizin çocuklarıyla geçirdiği her zaman anlamlıdır. Özellikle de yılbaşı, doğum günü ve önemli günlerde ailenin birlikte olduğu kutlamalarda, palyaço ise olmazsa olmazlardan biridir. Her çocuğun sevdiği, sıkılmadan saatlerce oyun oynadığı palyaço için artık büyük organizasyonlara gerek yok. Ekibimizdeki palyaçolarımız bütün organizasyonlarınızda yanınızda. Palyaçolarımızın tek amacı her ortama uygun aktiviteleri ile çocuklarınızın özel günlerini unutulmayacak güzel günlere çevirerek, yüzlerindeki mutluluğu güzel tebessümlerini görmek.

Silivri Palyaço Fiyatları

Özel gününüzde palyaçoyla kutlama yapmak istiyorsunuz ama fazla bir bütçe de ayıramıyor musunuz? Uygun bir fiyata çocuğunuzun doğum gününde ona yapmak istediğiniz sürpriz palyaço ise aradığınız adrestesiniz. Hem ekonomik hem de uzman palyaçolarımızla aradığınız bütün özellikleri tek bir yerde bulabilirsiniz. Palyaçolarımızın yaptığı farklı etkinliklerle eğlencenin mekanı olmadığını göreceksiniz. Bizi arayın organizasyon şirketleri arasındaki en uygun fiyatı size verelim.

Silivri Doğum Günü Palyaço

Doğum günleri her kişi için yılın en önemli zamanlarından biridir. Özellikle çocuklar için hayatlarının anlamlı parçalarından. Yıllar geçse de doğum günü çocukluğa dair unutulmayacak anıdır. Her yıl doğum günlerini özlemle bekleme, o gün için çağırılacak kişilerin listesi ve eğlencenin organizasyonunu yapmak her çocuğun ve ailenin zevkle uğraştığı bir faaliyettir. Doğum günü organizasyonunda bütün çocukların ilgisini palyaçolar çekmektedir. Palyaçonun eğlenceli olması, yaptığı etkinliklerle çocukların zevkle vakit geçirmesi önemlidir. Bunun farkındayız ve unutulmayacak doğum günü için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Silivri Düğün için Palyaço

Düğününüz var, aylardır bugüne hazırlanıyorsunuz ve etrafta çocukların olmasını istemiyorsunuz ya da çocukların da düğünde kendilerince eğlenmesini istiyorsunuz. Çocukları bir arada tutan, oynanan oyunlar, çalan müziklerle keyifli zaman geçirten palyaçolarımız ile düğünlerinize renk katacağız. Siz özel gününüzde akrabalarınız, dostlarınızla zaman geçirirken, minik konuklarınızda alanında uzman palyaçolarımızla günün tadını çıkaracaklar. Uygun fiyatlarla düğününüze neşe katmak istiyorsanız bir telefon uzağınızdayız.

Silivri Okul Etkinlikleri için Palyaço

Kreşlerde, ilkokullarda, mezuniyet törenleri ve diğer özel günlerde de palyaçolarımız sizlerle. Çocuk psikolojisinden anlayan, eğitimli palyaçolarımızla eğlenmek artık daha anlamlı. Çeşitli aktivitelerle sürekli kendini yenileyen palyaçolarımız okul etkinliklerinde de eğlenme garantisi veriyoruz. Öğrencilerimizin okul hayatında unutulmayacak anılardan biri de okullarında palyaçolarla birlikte geçirdikleri zaman olacaklarından eminiz. Amacımız miniklerimizin hem eğlenmesi hem de animatörlerimizin sunduğu görsel şölenle daha mutlu olmalarını sağlamak.

 • Akören Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Alibey Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Alipaşa Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Bekirli Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Beyciler Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Büyükçavuşlu Merkez Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Büyükkılıçlı Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Çanta Fatih Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Çanta Mimar Sinan Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Çayırdere Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Çeltik Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Cumhuriyet Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Danamandıra Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Fatih Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Fenerköy Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Fevzipaşa Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Gazitepe Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Gümüşyaka Merkez Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Hürriyet Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • İsmetpaşa Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kadıköy Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kavaklı Cumhuriyet Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Küçükkılıçlı Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Küçüksinekli Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kurfallı Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Mimar Sinan Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Ortaköy Merkez Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Piri Mehmet Paşa Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Sayalar Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Selimpaşa Merkez Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Semizkumlar Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Seymen Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Sinekli Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yeni Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yolçatı Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Forum & Yorumlarınız :

Ayşen Irmak
Kostüm partisi düzenliyoruz. Bizimki de palyaçoyu çok sever. Kostümümüzü de hazırladık. Ama ben gerçeğinin de olmasını istiyorum. Partiyi palyaçoyla geçirirler daha çok keyif alırlar. Böyle yaparak çıtayı da tabi yükseltmek istemiyorum. Her kostümün kendisini canlı olarak getiremem tabiki bu sadece bir jest. Umarım çocuklar bundan sonra her kostüm partisinde istemezler.
Palyaço Kiralama
Ayşen hanım telefonla bize ulaştığınızda palyaço kostüm partinizde yer alacak.
Veysi Tomar
10- 15 yaş arasına çocuk butiği açıyoruz. Ortağımla beraber açılışı önemsiyoruz. Buralarda böyle bir mağazaya ihtiyaç vardı. Tutuluruz ama yine de reklamı önemsiyoruz. Palyaço da konseptimize çok iyi olacak. Bay ve bayan palyaço olursa daha iyi olur. Üç saat palyaçoların bizimle kalması iyi olacak. Cumartesi öğleden sonra palyaçolar Çanta Mimar Sinan mahallesine gelsin.
Palyaço Kiralama
Veysi bey irtibat numaramızdan iletişime geçtiğinizde palyaçolar Çanta Mimar Sinan mahallesinde olacak.
Tuna Yörük
Vakıftaki çocuklar için tören düzenlemeyi düşünüyoruz. Tabiki çocukların en çok istedikleri de palyaço, balonlar ve pinyata. Çocukları kırmak istemiyoruz. Arkadaşlarla konuştuk bir palyaço yeterli olmaz sanırım iki palyaço olsun. Çocuklar heyecanla o günün gelmesini bekliyorlar. Onlar heyecanlandıkça biz de sabırsızlanıyoruz tören günü için. Tören Fevzipaşa mahallesinde olacak.
Palyaço Kiralama
Tuna bey telefonla iletişime geçmeniz gerekiyor. Palyaçomuz istediğiniz gün ve saatte Fevzipaşa mahallesinde töreninizde olacak.

5 + 3 =