Gebze Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Palyaço Kiralama ihtiyacınız için Gebze tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, Gebze için fiyat ve bilgi verelim.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Gebze Palyaço Servisi

Özel bir davetiniz var, emek verdiğiniz bir davet  her şeyi en güzel şekilde hazırladınız,. Bir yandan vaktinizi konuklarınızla geçirmek istiyorsunuz fakat bir yandan da çocuklarla ilgilenilmesi gerekiyor. Siz misafirlerinizle ilgilenirken bırakın palyaço çocuklarınızla ilgilensin. Çocuk psikolojisinden anlayan, alanında uzman palyaçolarımız ile siz dostlarınızla keyifli zaman geçirirken, çocuklar da palyaçoların yaptıkları aktivitelerle zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirsinler.

Gebze Palyaço Kiralama

Organizasyonunuzda palyaço kiralayacaksınız ama aklınıza takılan sorular var. Acaba palyaçolar çocuklarla beraberken hangi etkinlikleri yapıyorlar. Sosis balon var mı, yüz boyama da kullanılan malzemeler kaliteli ve sağlıklı mı, yarışmalar nasıl düzenleniyor, mini club repertuarı geniş mi ve daha başka hangi oyunlar oynanıyor? Aklınıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz tek adres burası. Profesyonel palyaçolarımız ile çocuklarınızın parti havasıyla doyasıya eğleneceklerinin garantisini veriyoruz.

Gebze Palyaço Hizmeti

Açılışınızı görsel bir şölene dönüştürmek istemez misiniz? Sünnet düğününüzde çocuğunuzun masallardaki gibi bir gün geçirmesini mi istiyorsunuz? Tüm sorularınızın cevabı bu adreste. Konuklarınızın keyifli zaman geçirmesi sizlerin palyaço seçimine bağlı olacaktır. Palyaço hizmetleriyle özel günleriniz hayatınızın en güzel zamanlarından biri olabilir diyoruz ve palyaço hizmetini önemsiyoruz. Profesyonel kadromuzla organizasyonlarınız da unutulmayacak bir gün geçireceksiniz.

Gebze Palyaço, Pinyata Palyaço

Doğum günü, yıl dönümü kutlamalarının vazgeçilmezi, okul etkinlikleri ve mezuniyet törenlerinde son zamanların palyaçoyla birlikte aranan eğlencesi pinyata hizmetimizle karşınızdayız. Ortamın konseptine göre pinyata seçiminizi yaptıktan sonra filmlerdekini aratmayacak eğlenceye hazır olun. Sağlığı tehdit etmeyen pinyata ürünlerimizle çocuklarınız eğlencenin zirvesine ulaşırken sizler de çocuklar gibi keyifli zaman geçirmek isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

Gebze Ucuz Palyaço Hizmeti

Palyaçoları uygun fiyatlara sunmak, kiralamak kolay bir iş değildir. Hizmet verdiğimiz bölgelere zamanında ve hızlı bir şekilde ulaşarak kalite hizmet sunuyoruz. Gösterilerde, okul programlarında, piknik organizasyonlarında, özel günleriniz ve kutlamalarınızda çocuk psikolojisinden anlayan eğitimli animatörlerle zamanınızın en güzel şekilde geçeceğinin garantisini veriyoruz. Palyaçolarımızın birbirinden renkli, eğlenceli showlarıyla miniklerimiz vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak.

Gebze Palyaço Organizasyon

Hepimizin çocuklarıyla geçirdiği her zaman anlamlıdır. Özellikle de yılbaşı, doğum günü ve önemli günlerde ailenin birlikte olduğu kutlamalarda, palyaço ise olmazsa olmazlardan biridir. Her çocuğun sevdiği, sıkılmadan saatlerce oyun oynadığı palyaço için artık büyük organizasyonlara gerek yok. Ekibimizdeki palyaçolarımız bütün organizasyonlarınızda yanınızda. Palyaçolarımızın tek amacı her ortama uygun aktiviteleri ile çocuklarınızın özel günlerini unutulmayacak güzel günlere çevirerek, yüzlerindeki mutluluğu güzel tebessümlerini görmek.

Gebze Palyaço Fiyatları

Özel gününüzde palyaçoyla kutlama yapmak istiyorsunuz ama fazla bir bütçe de ayıramıyor musunuz? Uygun bir fiyata çocuğunuzun doğum gününde ona yapmak istediğiniz sürpriz palyaço ise aradığınız adrestesiniz. Hem ekonomik hem de uzman palyaçolarımızla aradığınız bütün özellikleri tek bir yerde bulabilirsiniz. Palyaçolarımızın yaptığı farklı etkinliklerle eğlencenin mekanı olmadığını göreceksiniz. Bizi arayın organizasyon şirketleri arasındaki en uygun fiyatı size verelim.

Gebze Doğum Günü Palyaço

Doğum günleri her kişi için yılın en önemli zamanlarından biridir. Özellikle çocuklar için hayatlarının anlamlı parçalarından. Yıllar geçse de doğum günü çocukluğa dair unutulmayacak anıdır. Her yıl doğum günlerini özlemle bekleme, o gün için çağırılacak kişilerin listesi ve eğlencenin organizasyonunu yapmak her çocuğun ve ailenin zevkle uğraştığı bir faaliyettir. Doğum günü organizasyonunda bütün çocukların ilgisini palyaçolar çekmektedir. Palyaçonun eğlenceli olması, yaptığı etkinliklerle çocukların zevkle vakit geçirmesi önemlidir. Bunun farkındayız ve unutulmayacak doğum günü için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Gebze Düğün için Palyaço

Düğününüz var, aylardır bugüne hazırlanıyorsunuz ve etrafta çocukların olmasını istemiyorsunuz ya da çocukların da düğünde kendilerince eğlenmesini istiyorsunuz. Çocukları bir arada tutan, oynanan oyunlar, çalan müziklerle keyifli zaman geçirten palyaçolarımız ile düğünlerinize renk katacağız. Siz özel gününüzde akrabalarınız, dostlarınızla zaman geçirirken, minik konuklarınızda alanında uzman palyaçolarımızla günün tadını çıkaracaklar. Uygun fiyatlarla düğününüze neşe katmak istiyorsanız bir telefon uzağınızdayız.

Gebze Okul Etkinlikleri için Palyaço

Kreşlerde, ilkokullarda, mezuniyet törenleri ve diğer özel günlerde de palyaçolarımız sizlerle. Çocuk psikolojisinden anlayan, eğitimli palyaçolarımızla eğlenmek artık daha anlamlı. Çeşitli aktivitelerle sürekli kendini yenileyen palyaçolarımız okul etkinliklerinde de eğlenme garantisi veriyoruz. Öğrencilerimizin okul hayatında unutulmayacak anılardan biri de okullarında palyaçolarla birlikte geçirdikleri zaman olacaklarından eminiz. Amacımız miniklerimizin hem eğlenmesi hem de animatörlerimizin sunduğu görsel şölenle daha mutlu olmalarını sağlamak.

 • Adem Yavuz Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Ahatlı Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Arapçeşme Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Balçık Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Barış Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Beylikbağı Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Cumaköy Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Cumhuriyet Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Denizli Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Duraklı Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Elbizli Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Eskihisar Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Gaziler Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Güzeller Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Hacı Halil Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Hatipler Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Hürriyet Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • İnönü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • İstasyon Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kadıllı Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kargalı Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kirazpınar Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Köşklüçeşme Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Mevlana Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Mimar Sinan Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Mollafeneri Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Muallim Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Mudarlı Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Mustafapaşa Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Osman Yılmaz Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Ovacık Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Pelitli Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Sultan Orhan Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Tatlıkuyu Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Tavşanlı Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Tepepanayır Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Ulus Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yağcılar Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yavuz Selim Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yenikent Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Forum & Yorumlarınız :

Sümeyye Menar
Bugün kızımla çarşıya çıktığımızda bir mağazanın açılışını gördük. Orada palyaçolarda vardı. Palyaçolar kızımın ilgisini çok çekti. Doğum gününde palyaço kiralamak istiyorum. Tevafuk bu ya iki hafta sonrada doğum günü. Kızıma dedim istersen doğum gününde de olabilir bu gördüğün palyaçolardan bir tanesi o da o kadar çok sevindi bu zamana kadar niye palyaço düşünmedim diye kendi kendime kızdım.
Palyaço Kiralama
Sümeyye hanım istediğiniz gün palyaço doğum günü kutlamanız da olacak, irtibat numaramızdan iletişime geçmenizi bekliyoruz.
Selçuk Dağlı
Eşim bijuteri dükkanın açılışını bana bıraktı. Ben güzel açılış yapmalıymışım özen göstermeliymişim. Bana kalırsa açılışa bile gerek yok ama sırf eşim istediği için onu kırmak istemiyorum. Ben de artık açılış iyi olsun da sonrasında satışları da iyi olur diyorum. Değişik bir organizasyon hazırlığındayım. Palyaço da istiyorum bir de fikir verirseniz nasıl farklı bir şeyler yapabilirim. Açılış Sultan Orhan mahallesinde olacak.
Palyaço Kiralama
Selçuk bey telefonla iletişime geçtiğinizde detaylı olarak görüşebiliriz. Her bölgeye hizmetimiz var. Palyaço Sultan Orhan mahallesine de gelir.
Fatime Cansız
Her çocuk gibi bizimkilerde büyümeye başladılar ve isteklerde o şekilde büyümeye devam ediyor. Doğum günlerinde parti hazırlamamız gerekiyormuş ve palyaçonun da o partide mutlaka olması gerekiyor. Çevremizdeki çocuklarda hep böyle olunca şaşırmadık aslında, çocukların da içlerinde bir şey kalsın istemiyoruz. İkisinin doğum günleri arasında beş ay olduğundan beraber doğum günü organize edemiyoruz. Ama hangi palyaço gelirse diğerininde de o palyaçonun gelmesini istiyoruz yoksa bu sefer aralarında sorun çıkar.
Palyaço Kiralama
Fatime hanım irtibat numaramızdan iletişime geçtiğinizde palyaço istediğiniz gün adresinizde olacak.
Yasemin Güzel
Stajyerlerimle bir sene çok güzel geçti. Artık ayrılma vakti. Kısa bir zamanda olsa onlarla olmak çok güzeldi. Ayrılırken her zaman hatırlayacağımız anı olarak veda etmek istedim. Mini bir kutlama hazırlıyorum. Palyaço da kutlama olursa daha şirin olur. Cumhuriyet mahallesinde okul. Evim okula yakın olduğundan evimde partiyi yapacağız.
Palyaço Kiralama
Yasemin hanım telefonla iletişime geçtiğinizde palyaço Cumhuriyet mahallesinde adresinizde olacak.

8 + 3 =