Körfez Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Palyaço Kiralama ihtiyacınız için Körfez tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, Körfez için fiyat ve bilgi verelim.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Körfez Palyaço Servisi

Özel bir davetiniz var, emek verdiğiniz bir davet  her şeyi en güzel şekilde hazırladınız,. Bir yandan vaktinizi konuklarınızla geçirmek istiyorsunuz fakat bir yandan da çocuklarla ilgilenilmesi gerekiyor. Siz misafirlerinizle ilgilenirken bırakın palyaço çocuklarınızla ilgilensin. Çocuk psikolojisinden anlayan, alanında uzman palyaçolarımız ile siz dostlarınızla keyifli zaman geçirirken, çocuklar da palyaçoların yaptıkları aktivitelerle zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirsinler.

Körfez Palyaço Kiralama

Organizasyonunuzda palyaço kiralayacaksınız ama aklınıza takılan sorular var. Acaba palyaçolar çocuklarla beraberken hangi etkinlikleri yapıyorlar. Sosis balon var mı, yüz boyama da kullanılan malzemeler kaliteli ve sağlıklı mı, yarışmalar nasıl düzenleniyor, mini club repertuarı geniş mi ve daha başka hangi oyunlar oynanıyor? Aklınıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz tek adres burası. Profesyonel palyaçolarımız ile çocuklarınızın parti havasıyla doyasıya eğleneceklerinin garantisini veriyoruz.

Körfez Palyaço Hizmeti

Açılışınızı görsel bir şölene dönüştürmek istemez misiniz? Sünnet düğününüzde çocuğunuzun masallardaki gibi bir gün geçirmesini mi istiyorsunuz? Tüm sorularınızın cevabı bu adreste. Konuklarınızın keyifli zaman geçirmesi sizlerin palyaço seçimine bağlı olacaktır. Palyaço hizmetleriyle özel günleriniz hayatınızın en güzel zamanlarından biri olabilir diyoruz ve palyaço hizmetini önemsiyoruz. Profesyonel kadromuzla organizasyonlarınız da unutulmayacak bir gün geçireceksiniz.

Körfez Palyaço, Pinyata Palyaço

Doğum günü, yıl dönümü kutlamalarının vazgeçilmezi, okul etkinlikleri ve mezuniyet törenlerinde son zamanların palyaçoyla birlikte aranan eğlencesi pinyata hizmetimizle karşınızdayız. Ortamın konseptine göre pinyata seçiminizi yaptıktan sonra filmlerdekini aratmayacak eğlenceye hazır olun. Sağlığı tehdit etmeyen pinyata ürünlerimizle çocuklarınız eğlencenin zirvesine ulaşırken sizler de çocuklar gibi keyifli zaman geçirmek isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

Körfez Ucuz Palyaço Hizmeti

Palyaçoları uygun fiyatlara sunmak, kiralamak kolay bir iş değildir. Hizmet verdiğimiz bölgelere zamanında ve hızlı bir şekilde ulaşarak kalite hizmet sunuyoruz. Gösterilerde, okul programlarında, piknik organizasyonlarında, özel günleriniz ve kutlamalarınızda çocuk psikolojisinden anlayan eğitimli animatörlerle zamanınızın en güzel şekilde geçeceğinin garantisini veriyoruz. Palyaçolarımızın birbirinden renkli, eğlenceli showlarıyla miniklerimiz vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak.

Körfez Palyaço Organizasyon

Hepimizin çocuklarıyla geçirdiği her zaman anlamlıdır. Özellikle de yılbaşı, doğum günü ve önemli günlerde ailenin birlikte olduğu kutlamalarda, palyaço ise olmazsa olmazlardan biridir. Her çocuğun sevdiği, sıkılmadan saatlerce oyun oynadığı palyaço için artık büyük organizasyonlara gerek yok. Ekibimizdeki palyaçolarımız bütün organizasyonlarınızda yanınızda. Palyaçolarımızın tek amacı her ortama uygun aktiviteleri ile çocuklarınızın özel günlerini unutulmayacak güzel günlere çevirerek, yüzlerindeki mutluluğu güzel tebessümlerini görmek.

Körfez Palyaço Fiyatları

Özel gününüzde palyaçoyla kutlama yapmak istiyorsunuz ama fazla bir bütçe de ayıramıyor musunuz? Uygun bir fiyata çocuğunuzun doğum gününde ona yapmak istediğiniz sürpriz palyaço ise aradığınız adrestesiniz. Hem ekonomik hem de uzman palyaçolarımızla aradığınız bütün özellikleri tek bir yerde bulabilirsiniz. Palyaçolarımızın yaptığı farklı etkinliklerle eğlencenin mekanı olmadığını göreceksiniz. Bizi arayın organizasyon şirketleri arasındaki en uygun fiyatı size verelim.

Körfez Doğum Günü Palyaço

Doğum günleri her kişi için yılın en önemli zamanlarından biridir. Özellikle çocuklar için hayatlarının anlamlı parçalarından. Yıllar geçse de doğum günü çocukluğa dair unutulmayacak anıdır. Her yıl doğum günlerini özlemle bekleme, o gün için çağırılacak kişilerin listesi ve eğlencenin organizasyonunu yapmak her çocuğun ve ailenin zevkle uğraştığı bir faaliyettir. Doğum günü organizasyonunda bütün çocukların ilgisini palyaçolar çekmektedir. Palyaçonun eğlenceli olması, yaptığı etkinliklerle çocukların zevkle vakit geçirmesi önemlidir. Bunun farkındayız ve unutulmayacak doğum günü için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Körfez Düğün için Palyaço

Düğününüz var, aylardır bugüne hazırlanıyorsunuz ve etrafta çocukların olmasını istemiyorsunuz ya da çocukların da düğünde kendilerince eğlenmesini istiyorsunuz. Çocukları bir arada tutan, oynanan oyunlar, çalan müziklerle keyifli zaman geçirten palyaçolarımız ile düğünlerinize renk katacağız. Siz özel gününüzde akrabalarınız, dostlarınızla zaman geçirirken, minik konuklarınızda alanında uzman palyaçolarımızla günün tadını çıkaracaklar. Uygun fiyatlarla düğününüze neşe katmak istiyorsanız bir telefon uzağınızdayız.

Körfez Okul Etkinlikleri için Palyaço

Kreşlerde, ilkokullarda, mezuniyet törenleri ve diğer özel günlerde de palyaçolarımız sizlerle. Çocuk psikolojisinden anlayan, eğitimli palyaçolarımızla eğlenmek artık daha anlamlı. Çeşitli aktivitelerle sürekli kendini yenileyen palyaçolarımız okul etkinliklerinde de eğlenme garantisi veriyoruz. Öğrencilerimizin okul hayatında unutulmayacak anılardan biri de okullarında palyaçolarla birlikte geçirdikleri zaman olacaklarından eminiz. Amacımız miniklerimizin hem eğlenmesi hem de animatörlerimizin sunduğu görsel şölenle daha mutlu olmalarını sağlamak.

 • 17 Ağustos Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Agah Ateş Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Alihocalar Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Atalar Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Barbaros Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Belen Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Çamlıtepe Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Çıraklı Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Cuma Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Cumhuriyet Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Dere Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Dikenli Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Elmacık Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Esentepe Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Fatih Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Güney Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Hacı Akif Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Hacı Osman Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Himmetli Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • İlimtepe Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kalburcu Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Karayakuplu Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kirazlıyalı Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kışladüzü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kutluca Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kuzey Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Mimar Sinan Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Naip Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Osmanlı Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Şemsettin Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Sevindikli Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Sipahiler Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Şirinyalı Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yavuz Sultan Selim Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yeniyalı Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yukarıhereke Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Forum & Yorumlarınız :

Kemalettin Cinalp
Oğlum büyüdü sünnet düğünü oluyor. O kadar güzel düğün yapmak istiyorum ki uzun yıllar konuşulsun, oğlum her leyin en iyisini en güzelini hak ediyor. Düğününde onun da seveceği arkadaşlarının da hoşuna gideceği palyaço kiralamak istiyorum. Sevindikli köyünde düğün olacak palyaço kaç saat kalabilir?
Palyaço Kiralama
Kemalettin bey siz ne kadar isterseniz palyaço o saate kadar Sevindikli köyünde düğününüzde kalır.
Ali Gayer
Doğum günü için otantik bir mekan ayarladık. Mekanımız şirin olduğu kadar bir o kadar da özel. Her arkadaşımızın özel gününde, kutlamasında hep bu mekanı kullandık. Daha keşfedilmeyen bir yer olduğu için popüler değil. Popüler mekanları sevmiyorum. O zaman kıymeti kalmıyor herkes gelmek için geliyor. Burası biraz şehrin merkezine uzak, tarif etsek palyaço bulabilir veya bir arkadaşı ayarlarız o getirir.
Palyaço Kiralama
Ali bey telefonla bize ulaştığınızda yetkili arkadaşımızla görüşebilirsiniz. Palyaçonun nasıl geleceğini de görüşürsünüz.
Emre Çeliktaş
Sevdiğimiz arkadaşımız artık burada okumayacak. Ablasının yanında öğrenimine devam edecek. Onu uğurlamasak ayıp olacak. Arkadaşımız partiyi, eğlenceleri çok sever, sevdiği şekilde onu göndereceğiz. Neşeli ortamın olmasını istiyorsak palyaçonun da kesinlikle olması gerekiyor. Hafta sonu İlimtepe mahallesinde programı yapacağız. Palyaço kaç saat bizimle olur.
Palyaço Kiralama
Emre bey irtibat numaramızdan iletişime geçtiğinizde palyaço istediğiniz kadar İlimtepe mahallesinde programınızda olacak.
Savaş Tan
Sergiden sonra çocuklara sürpriz yapmak istiyorum. Daha doğrusu ilk sergim sonrasında kutlama yapmak yerine çocuklarımın gönlünü yapmak istiyorum. Onlar bana ilham verdiler. Dolayısıyla da kutlama olacaksa da çocuklarım için olmalı, onların hakkı sonuçta. Palyaçoyla kutlama yapmak istiyorum, arkadaşlarımın da çocukları gelecek.
Palyaço Kiralama
Merhabalar palyaçoyla çocuklar unutulmayacak kutlama geçirecekler. İletişime geçmenizi bekliyoruz.

6 + 4 =