Elmadağ Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Palyaço Kiralama ihtiyacınız için Elmadağ tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, Elmadağ için fiyat ve bilgi verelim.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Elmadağ Palyaço Servisi

Özel bir davetiniz var, emek verdiğiniz bir davet  her şeyi en güzel şekilde hazırladınız,. Bir yandan vaktinizi konuklarınızla geçirmek istiyorsunuz fakat bir yandan da çocuklarla ilgilenilmesi gerekiyor. Siz misafirlerinizle ilgilenirken bırakın palyaço çocuklarınızla ilgilensin. Çocuk psikolojisinden anlayan, alanında uzman palyaçolarımız ile siz dostlarınızla keyifli zaman geçirirken, çocuklar da palyaçoların yaptıkları aktivitelerle zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirsinler.

Elmadağ Palyaço Kiralama

Organizasyonunuzda palyaço kiralayacaksınız ama aklınıza takılan sorular var. Acaba palyaçolar çocuklarla beraberken hangi etkinlikleri yapıyorlar. Sosis balon var mı, yüz boyama da kullanılan malzemeler kaliteli ve sağlıklı mı, yarışmalar nasıl düzenleniyor, mini club repertuarı geniş mi ve daha başka hangi oyunlar oynanıyor? Aklınıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz tek adres burası. Profesyonel palyaçolarımız ile çocuklarınızın parti havasıyla doyasıya eğleneceklerinin garantisini veriyoruz.

Elmadağ Palyaço Hizmeti

Açılışınızı görsel bir şölene dönüştürmek istemez misiniz? Sünnet düğününüzde çocuğunuzun masallardaki gibi bir gün geçirmesini mi istiyorsunuz? Tüm sorularınızın cevabı bu adreste. Konuklarınızın keyifli zaman geçirmesi sizlerin palyaço seçimine bağlı olacaktır. Palyaço hizmetleriyle özel günleriniz hayatınızın en güzel zamanlarından biri olabilir diyoruz ve palyaço hizmetini önemsiyoruz. Profesyonel kadromuzla organizasyonlarınız da unutulmayacak bir gün geçireceksiniz.

Elmadağ Palyaço, Pinyata Palyaço

Doğum günü, yıl dönümü kutlamalarının vazgeçilmezi, okul etkinlikleri ve mezuniyet törenlerinde son zamanların palyaçoyla birlikte aranan eğlencesi pinyata hizmetimizle karşınızdayız. Ortamın konseptine göre pinyata seçiminizi yaptıktan sonra filmlerdekini aratmayacak eğlenceye hazır olun. Sağlığı tehdit etmeyen pinyata ürünlerimizle çocuklarınız eğlencenin zirvesine ulaşırken sizler de çocuklar gibi keyifli zaman geçirmek isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

Elmadağ Ucuz Palyaço Hizmeti

Palyaçoları uygun fiyatlara sunmak, kiralamak kolay bir iş değildir. Hizmet verdiğimiz bölgelere zamanında ve hızlı bir şekilde ulaşarak kalite hizmet sunuyoruz. Gösterilerde, okul programlarında, piknik organizasyonlarında, özel günleriniz ve kutlamalarınızda çocuk psikolojisinden anlayan eğitimli animatörlerle zamanınızın en güzel şekilde geçeceğinin garantisini veriyoruz. Palyaçolarımızın birbirinden renkli, eğlenceli showlarıyla miniklerimiz vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak.

Elmadağ Palyaço Organizasyon

Hepimizin çocuklarıyla geçirdiği her zaman anlamlıdır. Özellikle de yılbaşı, doğum günü ve önemli günlerde ailenin birlikte olduğu kutlamalarda, palyaço ise olmazsa olmazlardan biridir. Her çocuğun sevdiği, sıkılmadan saatlerce oyun oynadığı palyaço için artık büyük organizasyonlara gerek yok. Ekibimizdeki palyaçolarımız bütün organizasyonlarınızda yanınızda. Palyaçolarımızın tek amacı her ortama uygun aktiviteleri ile çocuklarınızın özel günlerini unutulmayacak güzel günlere çevirerek, yüzlerindeki mutluluğu güzel tebessümlerini görmek.

Elmadağ Palyaço Fiyatları

Özel gününüzde palyaçoyla kutlama yapmak istiyorsunuz ama fazla bir bütçe de ayıramıyor musunuz? Uygun bir fiyata çocuğunuzun doğum gününde ona yapmak istediğiniz sürpriz palyaço ise aradığınız adrestesiniz. Hem ekonomik hem de uzman palyaçolarımızla aradığınız bütün özellikleri tek bir yerde bulabilirsiniz. Palyaçolarımızın yaptığı farklı etkinliklerle eğlencenin mekanı olmadığını göreceksiniz. Bizi arayın organizasyon şirketleri arasındaki en uygun fiyatı size verelim.

Elmadağ Doğum Günü Palyaço

Doğum günleri her kişi için yılın en önemli zamanlarından biridir. Özellikle çocuklar için hayatlarının anlamlı parçalarından. Yıllar geçse de doğum günü çocukluğa dair unutulmayacak anıdır. Her yıl doğum günlerini özlemle bekleme, o gün için çağırılacak kişilerin listesi ve eğlencenin organizasyonunu yapmak her çocuğun ve ailenin zevkle uğraştığı bir faaliyettir. Doğum günü organizasyonunda bütün çocukların ilgisini palyaçolar çekmektedir. Palyaçonun eğlenceli olması, yaptığı etkinliklerle çocukların zevkle vakit geçirmesi önemlidir. Bunun farkındayız ve unutulmayacak doğum günü için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Elmadağ Düğün için Palyaço

Düğününüz var, aylardır bugüne hazırlanıyorsunuz ve etrafta çocukların olmasını istemiyorsunuz ya da çocukların da düğünde kendilerince eğlenmesini istiyorsunuz. Çocukları bir arada tutan, oynanan oyunlar, çalan müziklerle keyifli zaman geçirten palyaçolarımız ile düğünlerinize renk katacağız. Siz özel gününüzde akrabalarınız, dostlarınızla zaman geçirirken, minik konuklarınızda alanında uzman palyaçolarımızla günün tadını çıkaracaklar. Uygun fiyatlarla düğününüze neşe katmak istiyorsanız bir telefon uzağınızdayız.

Elmadağ Okul Etkinlikleri için Palyaço

Kreşlerde, ilkokullarda, mezuniyet törenleri ve diğer özel günlerde de palyaçolarımız sizlerle. Çocuk psikolojisinden anlayan, eğitimli palyaçolarımızla eğlenmek artık daha anlamlı. Çeşitli aktivitelerle sürekli kendini yenileyen palyaçolarımız okul etkinliklerinde de eğlenme garantisi veriyoruz. Öğrencilerimizin okul hayatında unutulmayacak anılardan biri de okullarında palyaçolarla birlikte geçirdikleri zaman olacaklarından eminiz. Amacımız miniklerimizin hem eğlenmesi hem de animatörlerimizin sunduğu görsel şölenle daha mutlu olmalarını sağlamak.

 • Akçaali Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Aşağıkamışlı Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Deliler Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Ediğe Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Gümüşpala Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Hasanaoğlan Bahçelievler Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Hasanoğlan Fatih Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Hasanoğlan Havuzbaşı Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • İsmetpaşa Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • İstasyon Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Karacahasan Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kayadibi Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kemalpaşa Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kurtuluş Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kuşçuali Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Lalabel Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Muzaffer Ekşi Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Şehitlik Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Seyitcemali Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Süleymanlı Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Taburlar Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Tatlıca Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Tekkeköy Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Üçevler Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yenice Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yenidoğan Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yenimahalle Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yenipınar Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yeşildere Fatih Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yukarıkamışlı Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Forum & Yorumlarınız :

Rabia Saran
İyi günler doğum günü için cafe kiraladım. Küçük bir cafe. 20-30 kişi arasında kişi gelecek. Çocuğun doğum günü olunca haliyle palyaçonun da olması gerekiyor. Palyaçonun doğum günü başlamadan Aşağıkamışlı köyünde burada olmasını doğum günü bittikten sonra gitmesini istiyorum. Pasta kesimini de palyaçoyla eğlenceli şekilde olursa iyi olur.
Palyaço Kiralama
İyi günler Rabi hanım palyaço istediğiniz gün ve saatte Aşağıkamışlı köyünde olacak. Telefonunuzu bekliyoruz.
Hayriye Tuzlu
Nişan törenimizde oğlan eviyle görüştük palyaço da olsun diyoruz. İki tarafında küçük çocuk sayıları fazla en iyisi onları böyle oyalamak. Kiraladığımız salonun yanında küçük bir yer var çocuklar orada palyaçoyla birlikte vakit geçirebilirler. Boya, balon biz onları da aldık her şey hazır. Sadece palyaçonun gelmesi yeterli. Elmadağ Kayadibi mahallesinde nişan.
Palyaço Kiralama
Hayriye hanım sitemizde bulunan irtibat numarasından iletişime geçtiğinizde palyaçomuz Kayadibi mahallesinde adresinizde olacak.
İpek Karacan
Palyaçolarınız her bölgeye geliyor mu? Merkeze biraz uzak evimiz. Elmadağ Taburlar köyündeyiz. Doğum günümüzde de palyaço istiyoruz. Bir vasıtayla geliniyor aslında ama mesafe uzak ondan çekiniyoruz. Palyaço gelecekse biz bile alabiliriz. Yeter ki palyaço doğum günümüzde olsun. Çocuklarımız gönülleriyle eğlensinler tek isteğimiz bu. Palyaçonun da geleceğini ümit ediyoruz.
Palyaço Kiralama
İpek hanım her bölgeye hizmet veriyoruz. Palyaçomuz doğum gününüzde Taburlar köyünde olacak. İrtibata geçmenizi bekliyoruz.
Nur Bal
Öğrencilerimle birlikte piknik yapıp, baharın gelişini hep birlikte Hasanaoğlan Bahçelievler mahallesinde kutlayacağız. Öğrencilerimin aklına gelmedi ama benim ilk düşündüğüm piknikte palyaçonun da olması. Top, iş vb her şey olacak ama palyaço kimsenin aklına gelmez. Öğrencilerime sürpriz yapıp yüzlerindeki tebessümü arttırmak istiyorum. Unutamayacakları bir piknik olsun.
Palyaço Kiralama
Nur hanım irtibata geçtiğinizde yetkili arkadaşımız size yardımcı olacak. Öğrencilerinizle güzel bir gün geçireceksiniz.

9 + 9 =