Ankara Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Palyaço Kiralama ihtiyacınız için Ankara tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, Ankara için fiyat ve bilgi verelim.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Ankara Palyaço Servisi

Özel bir davetiniz var, emek verdiğiniz bir davet  her şeyi en güzel şekilde hazırladınız,. Bir yandan vaktinizi konuklarınızla geçirmek istiyorsunuz fakat bir yandan da çocuklarla ilgilenilmesi gerekiyor. Siz misafirlerinizle ilgilenirken bırakın palyaço çocuklarınızla ilgilensin. Çocuk psikolojisinden anlayan, alanında uzman palyaçolarımız ile siz dostlarınızla keyifli zaman geçirirken, çocuklar da palyaçoların yaptıkları aktivitelerle zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirsinler.

Ankara Palyaço Kiralama

Organizasyonunuzda palyaço kiralayacaksınız ama aklınıza takılan sorular var. Acaba palyaçolar çocuklarla beraberken hangi etkinlikleri yapıyorlar. Sosis balon var mı, yüz boyama da kullanılan malzemeler kaliteli ve sağlıklı mı, yarışmalar nasıl düzenleniyor, mini club repertuarı geniş mi ve daha başka hangi oyunlar oynanıyor? Aklınıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz tek adres burası. Profesyonel palyaçolarımız ile çocuklarınızın parti havasıyla doyasıya eğleneceklerinin garantisini veriyoruz.

Ankara Palyaço Hizmeti

Açılışınızı görsel bir şölene dönüştürmek istemez misiniz? Sünnet düğününüzde çocuğunuzun masallardaki gibi bir gün geçirmesini mi istiyorsunuz? Tüm sorularınızın cevabı bu adreste. Konuklarınızın keyifli zaman geçirmesi sizlerin palyaço seçimine bağlı olacaktır. Palyaço hizmetleriyle özel günleriniz hayatınızın en güzel zamanlarından biri olabilir diyoruz ve palyaço hizmetini önemsiyoruz. Profesyonel kadromuzla organizasyonlarınız da unutulmayacak bir gün geçireceksiniz.

Ankara Palyaço, Pinyata Palyaço

Doğum günü, yıl dönümü kutlamalarının vazgeçilmezi, okul etkinlikleri ve mezuniyet törenlerinde son zamanların palyaçoyla birlikte aranan eğlencesi pinyata hizmetimizle karşınızdayız. Ortamın konseptine göre pinyata seçiminizi yaptıktan sonra filmlerdekini aratmayacak eğlenceye hazır olun. Sağlığı tehdit etmeyen pinyata ürünlerimizle çocuklarınız eğlencenin zirvesine ulaşırken sizler de çocuklar gibi keyifli zaman geçirmek isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

Ankara Ucuz Palyaço Hizmeti

Palyaçoları uygun fiyatlara sunmak, kiralamak kolay bir iş değildir. Hizmet verdiğimiz bölgelere zamanında ve hızlı bir şekilde ulaşarak kalite hizmet sunuyoruz. Gösterilerde, okul programlarında, piknik organizasyonlarında, özel günleriniz ve kutlamalarınızda çocuk psikolojisinden anlayan eğitimli animatörlerle zamanınızın en güzel şekilde geçeceğinin garantisini veriyoruz. Palyaçolarımızın birbirinden renkli, eğlenceli showlarıyla miniklerimiz vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak.

Ankara Palyaço Organizasyon

Hepimizin çocuklarıyla geçirdiği her zaman anlamlıdır. Özellikle de yılbaşı, doğum günü ve önemli günlerde ailenin birlikte olduğu kutlamalarda, palyaço ise olmazsa olmazlardan biridir. Her çocuğun sevdiği, sıkılmadan saatlerce oyun oynadığı palyaço için artık büyük organizasyonlara gerek yok. Ekibimizdeki palyaçolarımız bütün organizasyonlarınızda yanınızda. Palyaçolarımızın tek amacı her ortama uygun aktiviteleri ile çocuklarınızın özel günlerini unutulmayacak güzel günlere çevirerek, yüzlerindeki mutluluğu güzel tebessümlerini görmek.

Ankara Palyaço Fiyatları

Özel gününüzde palyaçoyla kutlama yapmak istiyorsunuz ama fazla bir bütçe de ayıramıyor musunuz? Uygun bir fiyata çocuğunuzun doğum gününde ona yapmak istediğiniz sürpriz palyaço ise aradığınız adrestesiniz. Hem ekonomik hem de uzman palyaçolarımızla aradığınız bütün özellikleri tek bir yerde bulabilirsiniz. Palyaçolarımızın yaptığı farklı etkinliklerle eğlencenin mekanı olmadığını göreceksiniz. Bizi arayın organizasyon şirketleri arasındaki en uygun fiyatı size verelim.

Ankara Doğum Günü Palyaço

Doğum günleri her kişi için yılın en önemli zamanlarından biridir. Özellikle çocuklar için hayatlarının anlamlı parçalarından. Yıllar geçse de doğum günü çocukluğa dair unutulmayacak anıdır. Her yıl doğum günlerini özlemle bekleme, o gün için çağırılacak kişilerin listesi ve eğlencenin organizasyonunu yapmak her çocuğun ve ailenin zevkle uğraştığı bir faaliyettir. Doğum günü organizasyonunda bütün çocukların ilgisini palyaçolar çekmektedir. Palyaçonun eğlenceli olması, yaptığı etkinliklerle çocukların zevkle vakit geçirmesi önemlidir. Bunun farkındayız ve unutulmayacak doğum günü için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Ankara Düğün için Palyaço

Düğününüz var, aylardır bugüne hazırlanıyorsunuz ve etrafta çocukların olmasını istemiyorsunuz ya da çocukların da düğünde kendilerince eğlenmesini istiyorsunuz. Çocukları bir arada tutan, oynanan oyunlar, çalan müziklerle keyifli zaman geçirten palyaçolarımız ile düğünlerinize renk katacağız. Siz özel gününüzde akrabalarınız, dostlarınızla zaman geçirirken, minik konuklarınızda alanında uzman palyaçolarımızla günün tadını çıkaracaklar. Uygun fiyatlarla düğününüze neşe katmak istiyorsanız bir telefon uzağınızdayız.

Ankara Okul Etkinlikleri için Palyaço

Kreşlerde, ilkokullarda, mezuniyet törenleri ve diğer özel günlerde de palyaçolarımız sizlerle. Çocuk psikolojisinden anlayan, eğitimli palyaçolarımızla eğlenmek artık daha anlamlı. Çeşitli aktivitelerle sürekli kendini yenileyen palyaçolarımız okul etkinliklerinde de eğlenme garantisi veriyoruz. Öğrencilerimizin okul hayatında unutulmayacak anılardan biri de okullarında palyaçolarla birlikte geçirdikleri zaman olacaklarından eminiz. Amacımız miniklerimizin hem eğlenmesi hem de animatörlerimizin sunduğu görsel şölenle daha mutlu olmalarını sağlamak.

Forum & Yorumlarınız :

Zuhal Yağmur
Sonunda kına gecem oluyor. Öyle bir eğleneceğim ki herkes hayran kalacak. Uzun süre düğünüm konuşulacak. Çünkü düğünde de kına gecesinde de herkesin çok eğlenmesini istiyorum. Sizden isteğimde hem kına gecemde hem de düğün salonunda çocuklar için palyaço gelsin. Çocuklar palyaçoyla eğlencenin tadına varsınlar. Umarım palyaçodan memnun kalırım, çocuklar da sever. İkisinde de aynı palyaço gelsin.
Palyaço Kiralama
Zuhal hanım palyaçoların hepsi işlerinin uzmanıdır ve çocukların dilinden de anlarlar. İrtibat numaramızdan iletişime geçmenizi bekliyoruz.
Kadir Uysal
İyi günler yakınımız organizasyon yapıyormuş. Benden ricası da palyaço kiralamamı istedi. Neden benden böyle bir istek de bulundu anlamadım. Şimdiye kadar böyle bir palyaço kiralama organizasyonu yapmamıştım ama arkadaşımın ricasını da kıramam. Arkadaşıma karşı mahcup olmak istemiyorum. Palyaçonuz son anda bir aksilik çıkarmaz değil mi, istediğimiz zamanda gelirler.
Palyaço Kiralama
İyi günler Kadir bey zamanında palyaço adresinizde olacak, merak etmenize gerek yok. Telefonla iletişime geçmeniz gerekiyor.
Ayşen Sandık
Merhaba, çok severek açtığım dükkanımı resmi olarak da hafta sonu açıyorum. Açılışın eğlenceli, güzel olmasını istiyorum. Çocuk eşyaları sattığımdan en iyi konsept de palyaço ile olur düşüncesindeyim. İki palyaço olursa yeterlidir diyorum. Cumartesi günü açılışı yapacağım. Öğle saatlerinden akşama kadar kalabilirler mi? Palyaçolarınız kaç saat duruyor ona göre de saat belirliyim.
Palyaço Kiralama
Ayşen hanım, palyaçolarımız siz ne kadar isterseniz o zamana kadar size eşlik ederler. Sitemizdeki irtibat numarasından iletişime geçmeniz gerekiyor.
Okan Savaş
Çocuklarıma sürpriz yapacağım, uzun süredir yurt dışındaydım eve palyaço ile girmek istiyorum. Eşimin haberi var bir sürü yiyecek hazırlayacak sitedeki diğer çocuklara da haber verecek. Çocuklarımızın okulu akşama kadar olduğu için onlar duymazlar, okuldan geldiklerinden yarım saat sonra da ben gitmek istiyorum. Bayan palyaço olması tercihimiz.
Palyaço Kiralama
Okan bey, isteğiniz üzerine bayan palyaçomuz adresinize gelecek. İrtibat numaramızdan iletişime geçmenizi bekliyoruz.

10 + 1 =