Etimesgut Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Palyaço Kiralama ihtiyacınız için Etimesgut tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, Etimesgut için fiyat ve bilgi verelim.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Etimesgut Palyaço Servisi

Özel bir davetiniz var, emek verdiğiniz bir davet  her şeyi en güzel şekilde hazırladınız,. Bir yandan vaktinizi konuklarınızla geçirmek istiyorsunuz fakat bir yandan da çocuklarla ilgilenilmesi gerekiyor. Siz misafirlerinizle ilgilenirken bırakın palyaço çocuklarınızla ilgilensin. Çocuk psikolojisinden anlayan, alanında uzman palyaçolarımız ile siz dostlarınızla keyifli zaman geçirirken, çocuklar da palyaçoların yaptıkları aktivitelerle zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirsinler.

Etimesgut Palyaço Kiralama

Organizasyonunuzda palyaço kiralayacaksınız ama aklınıza takılan sorular var. Acaba palyaçolar çocuklarla beraberken hangi etkinlikleri yapıyorlar. Sosis balon var mı, yüz boyama da kullanılan malzemeler kaliteli ve sağlıklı mı, yarışmalar nasıl düzenleniyor, mini club repertuarı geniş mi ve daha başka hangi oyunlar oynanıyor? Aklınıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz tek adres burası. Profesyonel palyaçolarımız ile çocuklarınızın parti havasıyla doyasıya eğleneceklerinin garantisini veriyoruz.

Etimesgut Palyaço Hizmeti

Açılışınızı görsel bir şölene dönüştürmek istemez misiniz? Sünnet düğününüzde çocuğunuzun masallardaki gibi bir gün geçirmesini mi istiyorsunuz? Tüm sorularınızın cevabı bu adreste. Konuklarınızın keyifli zaman geçirmesi sizlerin palyaço seçimine bağlı olacaktır. Palyaço hizmetleriyle özel günleriniz hayatınızın en güzel zamanlarından biri olabilir diyoruz ve palyaço hizmetini önemsiyoruz. Profesyonel kadromuzla organizasyonlarınız da unutulmayacak bir gün geçireceksiniz.

Etimesgut Palyaço, Pinyata Palyaço

Doğum günü, yıl dönümü kutlamalarının vazgeçilmezi, okul etkinlikleri ve mezuniyet törenlerinde son zamanların palyaçoyla birlikte aranan eğlencesi pinyata hizmetimizle karşınızdayız. Ortamın konseptine göre pinyata seçiminizi yaptıktan sonra filmlerdekini aratmayacak eğlenceye hazır olun. Sağlığı tehdit etmeyen pinyata ürünlerimizle çocuklarınız eğlencenin zirvesine ulaşırken sizler de çocuklar gibi keyifli zaman geçirmek isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

Etimesgut Ucuz Palyaço Hizmeti

Palyaçoları uygun fiyatlara sunmak, kiralamak kolay bir iş değildir. Hizmet verdiğimiz bölgelere zamanında ve hızlı bir şekilde ulaşarak kalite hizmet sunuyoruz. Gösterilerde, okul programlarında, piknik organizasyonlarında, özel günleriniz ve kutlamalarınızda çocuk psikolojisinden anlayan eğitimli animatörlerle zamanınızın en güzel şekilde geçeceğinin garantisini veriyoruz. Palyaçolarımızın birbirinden renkli, eğlenceli showlarıyla miniklerimiz vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak.

Etimesgut Palyaço Organizasyon

Hepimizin çocuklarıyla geçirdiği her zaman anlamlıdır. Özellikle de yılbaşı, doğum günü ve önemli günlerde ailenin birlikte olduğu kutlamalarda, palyaço ise olmazsa olmazlardan biridir. Her çocuğun sevdiği, sıkılmadan saatlerce oyun oynadığı palyaço için artık büyük organizasyonlara gerek yok. Ekibimizdeki palyaçolarımız bütün organizasyonlarınızda yanınızda. Palyaçolarımızın tek amacı her ortama uygun aktiviteleri ile çocuklarınızın özel günlerini unutulmayacak güzel günlere çevirerek, yüzlerindeki mutluluğu güzel tebessümlerini görmek.

Etimesgut Palyaço Fiyatları

Özel gününüzde palyaçoyla kutlama yapmak istiyorsunuz ama fazla bir bütçe de ayıramıyor musunuz? Uygun bir fiyata çocuğunuzun doğum gününde ona yapmak istediğiniz sürpriz palyaço ise aradığınız adrestesiniz. Hem ekonomik hem de uzman palyaçolarımızla aradığınız bütün özellikleri tek bir yerde bulabilirsiniz. Palyaçolarımızın yaptığı farklı etkinliklerle eğlencenin mekanı olmadığını göreceksiniz. Bizi arayın organizasyon şirketleri arasındaki en uygun fiyatı size verelim.

Etimesgut Doğum Günü Palyaço

Doğum günleri her kişi için yılın en önemli zamanlarından biridir. Özellikle çocuklar için hayatlarının anlamlı parçalarından. Yıllar geçse de doğum günü çocukluğa dair unutulmayacak anıdır. Her yıl doğum günlerini özlemle bekleme, o gün için çağırılacak kişilerin listesi ve eğlencenin organizasyonunu yapmak her çocuğun ve ailenin zevkle uğraştığı bir faaliyettir. Doğum günü organizasyonunda bütün çocukların ilgisini palyaçolar çekmektedir. Palyaçonun eğlenceli olması, yaptığı etkinliklerle çocukların zevkle vakit geçirmesi önemlidir. Bunun farkındayız ve unutulmayacak doğum günü için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Etimesgut Düğün için Palyaço

Düğününüz var, aylardır bugüne hazırlanıyorsunuz ve etrafta çocukların olmasını istemiyorsunuz ya da çocukların da düğünde kendilerince eğlenmesini istiyorsunuz. Çocukları bir arada tutan, oynanan oyunlar, çalan müziklerle keyifli zaman geçirten palyaçolarımız ile düğünlerinize renk katacağız. Siz özel gününüzde akrabalarınız, dostlarınızla zaman geçirirken, minik konuklarınızda alanında uzman palyaçolarımızla günün tadını çıkaracaklar. Uygun fiyatlarla düğününüze neşe katmak istiyorsanız bir telefon uzağınızdayız.

Etimesgut Okul Etkinlikleri için Palyaço

Kreşlerde, ilkokullarda, mezuniyet törenleri ve diğer özel günlerde de palyaçolarımız sizlerle. Çocuk psikolojisinden anlayan, eğitimli palyaçolarımızla eğlenmek artık daha anlamlı. Çeşitli aktivitelerle sürekli kendini yenileyen palyaçolarımız okul etkinliklerinde de eğlenme garantisi veriyoruz. Öğrencilerimizin okul hayatında unutulmayacak anılardan biri de okullarında palyaçolarla birlikte geçirdikleri zaman olacaklarından eminiz. Amacımız miniklerimizin hem eğlenmesi hem de animatörlerimizin sunduğu görsel şölenle daha mutlu olmalarını sağlamak.

 • 30 Ağustos Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Alsancak Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Altay Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Atakent Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Ayyıldız Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Bağlıca Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Bahçekapı Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Elvan Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Erler Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Eryaman Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Etiler Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Fatih Sultan Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Göksu Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Güzelkent Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • İstasyon Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kazım Karabekir Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Oğuzlar Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Piyade Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Şehit Osman Avcı Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Şeker Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Şeyh Şamil Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Süvari Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Topçu Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Tunahan Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yapracık Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yavuz Selim Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yeşilova Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Forum & Yorumlarınız :

İdris Sakin
Çocuklarım ilk defa ortak bir şey istediler. Biri kız diğeri erkek olunca genelde anlaşamazlar. Bu sefer önceden konuşmuş kararlaştırmışlar gayet sakin bir şekilde isteklerini söylediler. Daha ne isteyeceklerini duymadan tamam neyse yapacağım veya alacağım. Çünkü ilk defa kavga etmeden bana geldiler benim için o fazlasıyla yeter. Meğersem istekleri de palyaçoymuş. Parti hazırlayın palyaço gelsin dedim, hemen hazırlığa başladılar. Bir buçuk saat palyaço Fatih Sultan mahallesine gelir mi?
Palyaço Kiralama
İdris bey telefonla iletişime geçtiğinizde palyaço Fatih Sultan Mahallesinde partinizde olacak. Çocuklar unutulmayacak bir gün geçirecekler.
Pelin Bayrak
Kardeşim evde parti hazırlığına girişmiş. Bize özeniyor, bizde sesimizi çıkarmıyoruz. Ablası olarak ona yardımcı olmak istiyorum. Madem diyorum evde parti var o zaman palyaçoda olmalı ki partinin tam olarak tadı çıksın. Kardeşimin heyecandan aklına gelmez palyaço. Eksikleri de tamamlamak benim vazifem diye düşünüyorum. İki saat palyaço kardeşim ve arkadaşlarımla kalsa herkesin gönlü olur, güzel bir anı olarak kalır.
Palyaço Kiralama
Pelin hanım telefonla iletişime geçtiğinizde palyaço ev partinizde olacak. Herkes için unutulmayacak bir gün olacak.
Yiğit Rengir
Merhaba pikniğe komşularla beraber gideceğiz. Palyaçonun da çocuklarımızla ilgilenmesini istiyoruz. Herkes arkadaş grubuyla vakit geçirecek. Çocuklarda beraber vakit geçirsin, onları toparlayan birisi de olsun. Hiç bir çocuk palyaçoya hayır diyemez. Yeter ki palyaço can sıkıcı vakit geçirmek için gelen birisi olmasın. Tek dikkat ettiğimiz nokta palyaçonun eğlenceli olması.
Palyaço Kiralama
Yiğit bey palyaçoyla çocuklar zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak. İrtibat numarasından iletişime geçmenizi bekliyoruz.
Yasin Diken
Haftaya Yapracık mahallesinde açılışımız olacak gibi. Daha kesin netleştirmedik de bütün işlemler bitti gibi. Vakit geçirmeden de açılışı yapmak istiyoruz. Palyaçoyu ayarlayalım aklımızda bir şey kalmasın dedik. Bir de öğrenmek istediğimiz bir şey var. Palyaçolar açılışta ne kadar duruyorlar, fiyatları hep aynı mı. Bizim başka bir şey ayarlamamıza gerek var mı?
Palyaço Kiralama
Yasin bey palyaço fiyatlarımız saate ve palyaço sayısına göre değişiyor. Detaylı bilgi için iletişime geçmeniz yeterli.

2 + 10 =