Pursaklar Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Palyaço Kiralama ihtiyacınız için Pursaklar tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, Pursaklar için fiyat ve bilgi verelim.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Pursaklar Palyaço Servisi

Özel bir davetiniz var, emek verdiğiniz bir davet  her şeyi en güzel şekilde hazırladınız,. Bir yandan vaktinizi konuklarınızla geçirmek istiyorsunuz fakat bir yandan da çocuklarla ilgilenilmesi gerekiyor. Siz misafirlerinizle ilgilenirken bırakın palyaço çocuklarınızla ilgilensin. Çocuk psikolojisinden anlayan, alanında uzman palyaçolarımız ile siz dostlarınızla keyifli zaman geçirirken, çocuklar da palyaçoların yaptıkları aktivitelerle zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirsinler.

Pursaklar Palyaço Kiralama

Organizasyonunuzda palyaço kiralayacaksınız ama aklınıza takılan sorular var. Acaba palyaçolar çocuklarla beraberken hangi etkinlikleri yapıyorlar. Sosis balon var mı, yüz boyama da kullanılan malzemeler kaliteli ve sağlıklı mı, yarışmalar nasıl düzenleniyor, mini club repertuarı geniş mi ve daha başka hangi oyunlar oynanıyor? Aklınıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz tek adres burası. Profesyonel palyaçolarımız ile çocuklarınızın parti havasıyla doyasıya eğleneceklerinin garantisini veriyoruz.

Pursaklar Palyaço Hizmeti

Açılışınızı görsel bir şölene dönüştürmek istemez misiniz? Sünnet düğününüzde çocuğunuzun masallardaki gibi bir gün geçirmesini mi istiyorsunuz? Tüm sorularınızın cevabı bu adreste. Konuklarınızın keyifli zaman geçirmesi sizlerin palyaço seçimine bağlı olacaktır. Palyaço hizmetleriyle özel günleriniz hayatınızın en güzel zamanlarından biri olabilir diyoruz ve palyaço hizmetini önemsiyoruz. Profesyonel kadromuzla organizasyonlarınız da unutulmayacak bir gün geçireceksiniz.

Pursaklar Palyaço, Pinyata Palyaço

Doğum günü, yıl dönümü kutlamalarının vazgeçilmezi, okul etkinlikleri ve mezuniyet törenlerinde son zamanların palyaçoyla birlikte aranan eğlencesi pinyata hizmetimizle karşınızdayız. Ortamın konseptine göre pinyata seçiminizi yaptıktan sonra filmlerdekini aratmayacak eğlenceye hazır olun. Sağlığı tehdit etmeyen pinyata ürünlerimizle çocuklarınız eğlencenin zirvesine ulaşırken sizler de çocuklar gibi keyifli zaman geçirmek isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

Pursaklar Ucuz Palyaço Hizmeti

Palyaçoları uygun fiyatlara sunmak, kiralamak kolay bir iş değildir. Hizmet verdiğimiz bölgelere zamanında ve hızlı bir şekilde ulaşarak kalite hizmet sunuyoruz. Gösterilerde, okul programlarında, piknik organizasyonlarında, özel günleriniz ve kutlamalarınızda çocuk psikolojisinden anlayan eğitimli animatörlerle zamanınızın en güzel şekilde geçeceğinin garantisini veriyoruz. Palyaçolarımızın birbirinden renkli, eğlenceli showlarıyla miniklerimiz vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak.

Pursaklar Palyaço Organizasyon

Hepimizin çocuklarıyla geçirdiği her zaman anlamlıdır. Özellikle de yılbaşı, doğum günü ve önemli günlerde ailenin birlikte olduğu kutlamalarda, palyaço ise olmazsa olmazlardan biridir. Her çocuğun sevdiği, sıkılmadan saatlerce oyun oynadığı palyaço için artık büyük organizasyonlara gerek yok. Ekibimizdeki palyaçolarımız bütün organizasyonlarınızda yanınızda. Palyaçolarımızın tek amacı her ortama uygun aktiviteleri ile çocuklarınızın özel günlerini unutulmayacak güzel günlere çevirerek, yüzlerindeki mutluluğu güzel tebessümlerini görmek.

Pursaklar Palyaço Fiyatları

Özel gününüzde palyaçoyla kutlama yapmak istiyorsunuz ama fazla bir bütçe de ayıramıyor musunuz? Uygun bir fiyata çocuğunuzun doğum gününde ona yapmak istediğiniz sürpriz palyaço ise aradığınız adrestesiniz. Hem ekonomik hem de uzman palyaçolarımızla aradığınız bütün özellikleri tek bir yerde bulabilirsiniz. Palyaçolarımızın yaptığı farklı etkinliklerle eğlencenin mekanı olmadığını göreceksiniz. Bizi arayın organizasyon şirketleri arasındaki en uygun fiyatı size verelim.

Pursaklar Doğum Günü Palyaço

Doğum günleri her kişi için yılın en önemli zamanlarından biridir. Özellikle çocuklar için hayatlarının anlamlı parçalarından. Yıllar geçse de doğum günü çocukluğa dair unutulmayacak anıdır. Her yıl doğum günlerini özlemle bekleme, o gün için çağırılacak kişilerin listesi ve eğlencenin organizasyonunu yapmak her çocuğun ve ailenin zevkle uğraştığı bir faaliyettir. Doğum günü organizasyonunda bütün çocukların ilgisini palyaçolar çekmektedir. Palyaçonun eğlenceli olması, yaptığı etkinliklerle çocukların zevkle vakit geçirmesi önemlidir. Bunun farkındayız ve unutulmayacak doğum günü için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Pursaklar Düğün için Palyaço

Düğününüz var, aylardır bugüne hazırlanıyorsunuz ve etrafta çocukların olmasını istemiyorsunuz ya da çocukların da düğünde kendilerince eğlenmesini istiyorsunuz. Çocukları bir arada tutan, oynanan oyunlar, çalan müziklerle keyifli zaman geçirten palyaçolarımız ile düğünlerinize renk katacağız. Siz özel gününüzde akrabalarınız, dostlarınızla zaman geçirirken, minik konuklarınızda alanında uzman palyaçolarımızla günün tadını çıkaracaklar. Uygun fiyatlarla düğününüze neşe katmak istiyorsanız bir telefon uzağınızdayız.

Pursaklar Okul Etkinlikleri için Palyaço

Kreşlerde, ilkokullarda, mezuniyet törenleri ve diğer özel günlerde de palyaçolarımız sizlerle. Çocuk psikolojisinden anlayan, eğitimli palyaçolarımızla eğlenmek artık daha anlamlı. Çeşitli aktivitelerle sürekli kendini yenileyen palyaçolarımız okul etkinliklerinde de eğlenme garantisi veriyoruz. Öğrencilerimizin okul hayatında unutulmayacak anılardan biri de okullarında palyaçolarla birlikte geçirdikleri zaman olacaklarından eminiz. Amacımız miniklerimizin hem eğlenmesi hem de animatörlerimizin sunduğu görsel şölenle daha mutlu olmalarını sağlamak.

 • Abadan Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Ayyıldız Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Fatih Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Gümüşyayla Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Karaköy Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Karşıyaka Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kösrelikızığı Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Merkez Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Peçenek Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Saray Cumhuriyet Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Saray Fatih Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Saray Gümüşoluk Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Saray Osmangazi Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Sirkeli Yeşilova Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Sirkeli Yeşilyurt Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yıldırım Beyazıt Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yunus Emre Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yuva Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Forum & Yorumlarınız :

Mahinur Rabia
İyi günler mahallecek pikniğe gideceğiz. Uzun süredir istediğimiz ve ayarlamaya çalıştığımız bir şeydi. Yıllardır yüz yüze bakıyoruz ama beraber vakit geçirdiğimiz zamanlar çok az. Havalar güzelleştiği gibi ilk işimiz eskilerin yaptığı gibi pikniğe gitmek olsun diye kararlaştırdık. Bu hafta sonu için gitmeyi planlıyoruz acaba bir kaç saatliğine palyaço da bizimle olur mu?
Palyaço Kiralama
İyi günler Mahinur hanım irtibat numaramızdan iletişime geçtiğinizde yetkili arkadaşımızla görüşebilirsiniz.
Gaye Saray
İş sonrası arkadaşlarla kutlama yapacağız. Aile yemeği olacağından çocuklar da bizimle olacak. Biz çocuklarla uğraşmak istemiyoruz, onlara göz kulak olacak birisi olması lazım. Sizden bir arkadaş bizim çocuklarla ilgilense, böylelikle palyaçoyla da oyun oynamadık demezler. Onların da memnun kalacağına eminim. Eğer sizden birisi gelecekse arkadaşlarıma da haber vereceğim çocuklarına da söylerler.
Palyaço Kiralama
Gaye hanım bir arkadaşımız çocuklarla neşeli zaman geçirecek. İrtibat numaramızdan bize ulaşmanızı bekliyoruz.
Lale Güven
Özel davetimizde palyaçonun da bizimle olması güzel olacak. Hep anne babaları düşünüyoruz, biraz da çocukları düşünelim. Palyaçolar ne kadar kalıyorlar. Programımızı ona göre de ayarlayabiliriz. Bay ve bayan olmasını tercih edebiliyor muyuz. Palyaço da fark etmez aslında ama tercih hakkımız varsa bayan olması bizim için daha rahat olur. Saray Fatih mahallesinde kalıyoruz.
Palyaço Kiralama
Lale hanım siz ne kadar süre isterseniz palyaçomuz sizlerle kalır. İletişime geçtiğinizde bayan palyaço Saray Fatih mahallesinde adresinizde olacak.
Demet Yanar
Merhaba, kına gecemde palyaço da gelsin çocuklar mini clubla kendilerince eğlensinler. İki saat kalmasını istiyorum, akşam gelir mi palyaço. Sirkeli Yeşilova mahallesindeyiz. Palyaçoyu ısrarla istememin sebebi de kardeşim arkadaşlarıyla eğlenmek istiyor. Bizim müziklerde onlara fazla gelir. Böyle bir çözüm düşündük. Bize yardımcı olursanız memnun oluruz.
Palyaço Kiralama
Demet hanım, irtibat numaramızdan iletişime geçtiğinizde size yardımcı olacağız.

6 + 9 =