Bayraklı Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Palyaço Kiralama ihtiyacınız için Bayraklı tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, Bayraklı için fiyat ve bilgi verelim.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Bayraklı Palyaço Servisi

Özel bir davetiniz var, emek verdiğiniz bir davet  her şeyi en güzel şekilde hazırladınız,. Bir yandan vaktinizi konuklarınızla geçirmek istiyorsunuz fakat bir yandan da çocuklarla ilgilenilmesi gerekiyor. Siz misafirlerinizle ilgilenirken bırakın palyaço çocuklarınızla ilgilensin. Çocuk psikolojisinden anlayan, alanında uzman palyaçolarımız ile siz dostlarınızla keyifli zaman geçirirken, çocuklar da palyaçoların yaptıkları aktivitelerle zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirsinler.

Bayraklı Palyaço Kiralama

Organizasyonunuzda palyaço kiralayacaksınız ama aklınıza takılan sorular var. Acaba palyaçolar çocuklarla beraberken hangi etkinlikleri yapıyorlar. Sosis balon var mı, yüz boyama da kullanılan malzemeler kaliteli ve sağlıklı mı, yarışmalar nasıl düzenleniyor, mini club repertuarı geniş mi ve daha başka hangi oyunlar oynanıyor? Aklınıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz tek adres burası. Profesyonel palyaçolarımız ile çocuklarınızın parti havasıyla doyasıya eğleneceklerinin garantisini veriyoruz.

Bayraklı Palyaço Hizmeti

Açılışınızı görsel bir şölene dönüştürmek istemez misiniz? Sünnet düğününüzde çocuğunuzun masallardaki gibi bir gün geçirmesini mi istiyorsunuz? Tüm sorularınızın cevabı bu adreste. Konuklarınızın keyifli zaman geçirmesi sizlerin palyaço seçimine bağlı olacaktır. Palyaço hizmetleriyle özel günleriniz hayatınızın en güzel zamanlarından biri olabilir diyoruz ve palyaço hizmetini önemsiyoruz. Profesyonel kadromuzla organizasyonlarınız da unutulmayacak bir gün geçireceksiniz.

Bayraklı Palyaço, Pinyata Palyaço

Doğum günü, yıl dönümü kutlamalarının vazgeçilmezi, okul etkinlikleri ve mezuniyet törenlerinde son zamanların palyaçoyla birlikte aranan eğlencesi pinyata hizmetimizle karşınızdayız. Ortamın konseptine göre pinyata seçiminizi yaptıktan sonra filmlerdekini aratmayacak eğlenceye hazır olun. Sağlığı tehdit etmeyen pinyata ürünlerimizle çocuklarınız eğlencenin zirvesine ulaşırken sizler de çocuklar gibi keyifli zaman geçirmek isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

Bayraklı Ucuz Palyaço Hizmeti

Palyaçoları uygun fiyatlara sunmak, kiralamak kolay bir iş değildir. Hizmet verdiğimiz bölgelere zamanında ve hızlı bir şekilde ulaşarak kalite hizmet sunuyoruz. Gösterilerde, okul programlarında, piknik organizasyonlarında, özel günleriniz ve kutlamalarınızda çocuk psikolojisinden anlayan eğitimli animatörlerle zamanınızın en güzel şekilde geçeceğinin garantisini veriyoruz. Palyaçolarımızın birbirinden renkli, eğlenceli showlarıyla miniklerimiz vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak.

Bayraklı Palyaço Organizasyon

Hepimizin çocuklarıyla geçirdiği her zaman anlamlıdır. Özellikle de yılbaşı, doğum günü ve önemli günlerde ailenin birlikte olduğu kutlamalarda, palyaço ise olmazsa olmazlardan biridir. Her çocuğun sevdiği, sıkılmadan saatlerce oyun oynadığı palyaço için artık büyük organizasyonlara gerek yok. Ekibimizdeki palyaçolarımız bütün organizasyonlarınızda yanınızda. Palyaçolarımızın tek amacı her ortama uygun aktiviteleri ile çocuklarınızın özel günlerini unutulmayacak güzel günlere çevirerek, yüzlerindeki mutluluğu güzel tebessümlerini görmek.

Bayraklı Palyaço Fiyatları

Özel gününüzde palyaçoyla kutlama yapmak istiyorsunuz ama fazla bir bütçe de ayıramıyor musunuz? Uygun bir fiyata çocuğunuzun doğum gününde ona yapmak istediğiniz sürpriz palyaço ise aradığınız adrestesiniz. Hem ekonomik hem de uzman palyaçolarımızla aradığınız bütün özellikleri tek bir yerde bulabilirsiniz. Palyaçolarımızın yaptığı farklı etkinliklerle eğlencenin mekanı olmadığını göreceksiniz. Bizi arayın organizasyon şirketleri arasındaki en uygun fiyatı size verelim.

Bayraklı Doğum Günü Palyaço

Doğum günleri her kişi için yılın en önemli zamanlarından biridir. Özellikle çocuklar için hayatlarının anlamlı parçalarından. Yıllar geçse de doğum günü çocukluğa dair unutulmayacak anıdır. Her yıl doğum günlerini özlemle bekleme, o gün için çağırılacak kişilerin listesi ve eğlencenin organizasyonunu yapmak her çocuğun ve ailenin zevkle uğraştığı bir faaliyettir. Doğum günü organizasyonunda bütün çocukların ilgisini palyaçolar çekmektedir. Palyaçonun eğlenceli olması, yaptığı etkinliklerle çocukların zevkle vakit geçirmesi önemlidir. Bunun farkındayız ve unutulmayacak doğum günü için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Bayraklı Düğün için Palyaço

Düğününüz var, aylardır bugüne hazırlanıyorsunuz ve etrafta çocukların olmasını istemiyorsunuz ya da çocukların da düğünde kendilerince eğlenmesini istiyorsunuz. Çocukları bir arada tutan, oynanan oyunlar, çalan müziklerle keyifli zaman geçirten palyaçolarımız ile düğünlerinize renk katacağız. Siz özel gününüzde akrabalarınız, dostlarınızla zaman geçirirken, minik konuklarınızda alanında uzman palyaçolarımızla günün tadını çıkaracaklar. Uygun fiyatlarla düğününüze neşe katmak istiyorsanız bir telefon uzağınızdayız.

Bayraklı Okul Etkinlikleri için Palyaço

Kreşlerde, ilkokullarda, mezuniyet törenleri ve diğer özel günlerde de palyaçolarımız sizlerle. Çocuk psikolojisinden anlayan, eğitimli palyaçolarımızla eğlenmek artık daha anlamlı. Çeşitli aktivitelerle sürekli kendini yenileyen palyaçolarımız okul etkinliklerinde de eğlenme garantisi veriyoruz. Öğrencilerimizin okul hayatında unutulmayacak anılardan biri de okullarında palyaçolarla birlikte geçirdikleri zaman olacaklarından eminiz. Amacımız miniklerimizin hem eğlenmesi hem de animatörlerimizin sunduğu görsel şölenle daha mutlu olmalarını sağlamak.

 • Adalet Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Bayraklı Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Çay Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Çiçek Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Emek Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Fuat Edip Baksi Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Gümüşpala Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Manavkuyu Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Mansuroğlu Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Onur Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Orgeneral Nafiz Gürman Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Osmangazi Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Postacılar Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Refik Şevket İnce Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Soğukkuyu Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Tepekule Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Turan Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yamanlar Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Forum & Yorumlarınız :

Uğur Anıl
İyi günler, oyuncak dükkanı açıyorum iddialıyım. Kesin çok beğenilecek ve tutulacak. Tabii açılışın da iyi olması lazım. Oyuncakçı dükkanı olunca haliyle palyaçosuz bir açılış da olmaz. Palyaço açılışın başından itibaren olmasını istiyorum. Orgeneral Nafiz Gürman mahallesinde yer. Başka bir şey yapmamız gerekiyor mu, önceden hazırlık olmalı mı yani.
Palyaço Kiralama
İyi günler Uğur bey, telefonla iletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri yetkili arkadaşımızla görüşebilirsiniz.
Bayram Ufuk
Kolay gelsin cafe açılışımda grup olarak organizasyon ayarladım. Çocuklar için de palyaço düşünüyorum. En aktif, hareketli palyaçonuz gelsin. Açılış güzel olsun ki reklamı iyi yapabileyim. Sitenize, palyaçolarınıza güveniyorum. Müşterilerime karşı mahcup etmeyeceğinizi umuyorum, cevabınızı bekliyorum. Haftaya cumartesi açılışı yapacağım.
Palyaço Kiralama
Bayram bey ekibimiz profesyoneldir memnun kalacağınıza eminiz. Sitemizdeki telefon numarasından iletişime geçmenizi bekliyoruz.
Ümit Altuntaş
Hafta sonu restaurantımızda kalabalık aile gurubu yemeğe gelecek. Çocuklar içinde bir bölüm ayarladık oyun alanı da var ama içimize sinmedi. Palyaço da gelirse aileler daha çok rahat eder. Uzun süredir bir araya gelmemişler özellikle çocuk alanın olmasını istediler. Bakıp beğendiler alanı ama çocuklar bir süreden sonra sıkılıyor. Bir de bunların hepsi akraba olunca daha çok kavga çıkabilir. En iyisi çocukların dilinden anlayan birinin olması. Bunun için de palyaçonun olması yeterli.
Palyaço Kiralama
Ümit bey ne zaman isterseniz palyaço adresinizde olacak. İrtibat numaramızdan iletişime geçmenizi bekliyoruz.
Görkem Malas
Çocuk giyim mağazasının açılışında iki palyaçonun görev alması gerekiyor. Palyaçolar lütfen güler yüzlü olsun. Asık suratlı palyaço hiç çekilmiyor. Sanki zorla iş yapıyormuş, zorla oraya koyulmuş gibi duruyor bu da iyi bir enerji vermiyor. Böyle konulara çok dikkat ederim. Palyaçolara kesin güvence veriyorsanız bizi memnun edecekse sizden kiralayalım.
Palyaço Kiralama
Merhabalar, palyaçolarımız güler yüzlü ve işlerini severek yaparlar. Bizimle çalıştığınıza memnun kalacağınıza eminiz. Telefonunuzu bekliyoruz.

6 + 5 =