İzmir Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Palyaço Kiralama ihtiyacınız için İzmir tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, İzmir için fiyat ve bilgi verelim.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

İzmir Palyaço Servisi

Özel bir davetiniz var, emek verdiğiniz bir davet  her şeyi en güzel şekilde hazırladınız,. Bir yandan vaktinizi konuklarınızla geçirmek istiyorsunuz fakat bir yandan da çocuklarla ilgilenilmesi gerekiyor. Siz misafirlerinizle ilgilenirken bırakın palyaço çocuklarınızla ilgilensin. Çocuk psikolojisinden anlayan, alanında uzman palyaçolarımız ile siz dostlarınızla keyifli zaman geçirirken, çocuklar da palyaçoların yaptıkları aktivitelerle zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirsinler.

İzmir Palyaço Kiralama

Organizasyonunuzda palyaço kiralayacaksınız ama aklınıza takılan sorular var. Acaba palyaçolar çocuklarla beraberken hangi etkinlikleri yapıyorlar. Sosis balon var mı, yüz boyama da kullanılan malzemeler kaliteli ve sağlıklı mı, yarışmalar nasıl düzenleniyor, mini club repertuarı geniş mi ve daha başka hangi oyunlar oynanıyor? Aklınıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz tek adres burası. Profesyonel palyaçolarımız ile çocuklarınızın parti havasıyla doyasıya eğleneceklerinin garantisini veriyoruz.

İzmir Palyaço Hizmeti

Açılışınızı görsel bir şölene dönüştürmek istemez misiniz? Sünnet düğününüzde çocuğunuzun masallardaki gibi bir gün geçirmesini mi istiyorsunuz? Tüm sorularınızın cevabı bu adreste. Konuklarınızın keyifli zaman geçirmesi sizlerin palyaço seçimine bağlı olacaktır. Palyaço hizmetleriyle özel günleriniz hayatınızın en güzel zamanlarından biri olabilir diyoruz ve palyaço hizmetini önemsiyoruz. Profesyonel kadromuzla organizasyonlarınız da unutulmayacak bir gün geçireceksiniz.

İzmir Palyaço, Pinyata Palyaço

Doğum günü, yıl dönümü kutlamalarının vazgeçilmezi, okul etkinlikleri ve mezuniyet törenlerinde son zamanların palyaçoyla birlikte aranan eğlencesi pinyata hizmetimizle karşınızdayız. Ortamın konseptine göre pinyata seçiminizi yaptıktan sonra filmlerdekini aratmayacak eğlenceye hazır olun. Sağlığı tehdit etmeyen pinyata ürünlerimizle çocuklarınız eğlencenin zirvesine ulaşırken sizler de çocuklar gibi keyifli zaman geçirmek isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

İzmir Ucuz Palyaço Hizmeti

Palyaçoları uygun fiyatlara sunmak, kiralamak kolay bir iş değildir. Hizmet verdiğimiz bölgelere zamanında ve hızlı bir şekilde ulaşarak kalite hizmet sunuyoruz. Gösterilerde, okul programlarında, piknik organizasyonlarında, özel günleriniz ve kutlamalarınızda çocuk psikolojisinden anlayan eğitimli animatörlerle zamanınızın en güzel şekilde geçeceğinin garantisini veriyoruz. Palyaçolarımızın birbirinden renkli, eğlenceli showlarıyla miniklerimiz vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak.

İzmir Palyaço Organizasyon

Hepimizin çocuklarıyla geçirdiği her zaman anlamlıdır. Özellikle de yılbaşı, doğum günü ve önemli günlerde ailenin birlikte olduğu kutlamalarda, palyaço ise olmazsa olmazlardan biridir. Her çocuğun sevdiği, sıkılmadan saatlerce oyun oynadığı palyaço için artık büyük organizasyonlara gerek yok. Ekibimizdeki palyaçolarımız bütün organizasyonlarınızda yanınızda. Palyaçolarımızın tek amacı her ortama uygun aktiviteleri ile çocuklarınızın özel günlerini unutulmayacak güzel günlere çevirerek, yüzlerindeki mutluluğu güzel tebessümlerini görmek.

İzmir Palyaço Fiyatları

Özel gününüzde palyaçoyla kutlama yapmak istiyorsunuz ama fazla bir bütçe de ayıramıyor musunuz? Uygun bir fiyata çocuğunuzun doğum gününde ona yapmak istediğiniz sürpriz palyaço ise aradığınız adrestesiniz. Hem ekonomik hem de uzman palyaçolarımızla aradığınız bütün özellikleri tek bir yerde bulabilirsiniz. Palyaçolarımızın yaptığı farklı etkinliklerle eğlencenin mekanı olmadığını göreceksiniz. Bizi arayın organizasyon şirketleri arasındaki en uygun fiyatı size verelim.

İzmir Doğum Günü Palyaço

Doğum günleri her kişi için yılın en önemli zamanlarından biridir. Özellikle çocuklar için hayatlarının anlamlı parçalarından. Yıllar geçse de doğum günü çocukluğa dair unutulmayacak anıdır. Her yıl doğum günlerini özlemle bekleme, o gün için çağırılacak kişilerin listesi ve eğlencenin organizasyonunu yapmak her çocuğun ve ailenin zevkle uğraştığı bir faaliyettir. Doğum günü organizasyonunda bütün çocukların ilgisini palyaçolar çekmektedir. Palyaçonun eğlenceli olması, yaptığı etkinliklerle çocukların zevkle vakit geçirmesi önemlidir. Bunun farkındayız ve unutulmayacak doğum günü için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

İzmir Düğün için Palyaço

Düğününüz var, aylardır bugüne hazırlanıyorsunuz ve etrafta çocukların olmasını istemiyorsunuz ya da çocukların da düğünde kendilerince eğlenmesini istiyorsunuz. Çocukları bir arada tutan, oynanan oyunlar, çalan müziklerle keyifli zaman geçirten palyaçolarımız ile düğünlerinize renk katacağız. Siz özel gününüzde akrabalarınız, dostlarınızla zaman geçirirken, minik konuklarınızda alanında uzman palyaçolarımızla günün tadını çıkaracaklar. Uygun fiyatlarla düğününüze neşe katmak istiyorsanız bir telefon uzağınızdayız.

İzmir Okul Etkinlikleri için Palyaço

Kreşlerde, ilkokullarda, mezuniyet törenleri ve diğer özel günlerde de palyaçolarımız sizlerle. Çocuk psikolojisinden anlayan, eğitimli palyaçolarımızla eğlenmek artık daha anlamlı. Çeşitli aktivitelerle sürekli kendini yenileyen palyaçolarımız okul etkinliklerinde de eğlenme garantisi veriyoruz. Öğrencilerimizin okul hayatında unutulmayacak anılardan biri de okullarında palyaçolarla birlikte geçirdikleri zaman olacaklarından eminiz. Amacımız miniklerimizin hem eğlenmesi hem de animatörlerimizin sunduğu görsel şölenle daha mutlu olmalarını sağlamak.

Forum & Yorumlarınız :

Yasin Karaca
Merhaba, kızımın yaş gününü kutlamak için palyaço kiralamak istiyorum. Mevlana mahallesinde oturuyoruz. Kızımın doğum günü hafta içi ama okul, kurs derken hafta içi kutlama yapamazlar. Şehir dışından da akrabalar gelecek. Onun için en iyisi hafta sonu doğum günü partisi mi neyse artık onu yapmak. İlk defa böyle organizasyonun başına geçtik palyaço kaç saat duruyor öğrenebilir miyim?
Palyaço Kiralama
Yasin bey siz ne kadar isterseniz palyaço o zamana kadar size eşlik eder. Detaylı bilgileri görüşmek için telefonunuzu bekliyoruz.
Utku Saydan
Yeğenim akıllı bıdık çocuk evimizin büyüklüğünü görünce aklı sıra kendi kendine parti hazırlığına girmiş. İstekleri de bitmiyor. Tahmin edersiniz ki palyaçoda düşüncelerinden biri. Bu kadar akıllı çocuğun dileklerini yerine getirmesek olmaz diyoruz. Sırf onun isteği yerine gelsin diye on kadar çocuğu parti için davet ettik. Palyaçoda her organizasyonda kaç saat duruyorsa gelsin o kadar bizimkilerle ilgilensin.
Palyaço Kiralama
Utku bey palyaço partinizde olacak. Yeğeniniz ve diğer çocuklar keyifli zaman geçirecekler. İletişime geçmenizi bekliyoruz.
Emre Gürcan
Merhaba, ikizlerimin doğum günlerini okulda kutlayacağım. Öğretmenleriyle görüştüm palyaço fikrimi de kabul ettiler. Okul öncesi olduğu için ders kaynama gibi bir sorun yaşamayacaklarından tamam dediler. Çocuklara da farklı bir etkinlik olur dedik. Bir saat ya da en fazla bir buçuk saat durması yeterli amaç çocukların eğlenmesi.
Palyaço Kiralama
Emre bey, adres ve diğer bilgiler için telefonla iletişime geçmenizi bekliyoruz.
Umut Tekcan
Kolay gelsin, nişan töreninde palyaço da olsun istiyoruz. Çocuklar törende rahatsız etmemesi için palyaço ile vakit geçirmelerini istiyoruz. Hem onlara da değişiklik olur, hoşlarına gider hem de ortalıkta çocuk sesi olmaz. Palyaçolarınız hangi aktiviteleri yapıyorlarsa hepsini de salonda yapabilir mi? Palyaço iki saat durabilir mi?
Palyaço Kiralama
Merhaba, yüz boyama, sosis balon, mini club ve daha bir çok oyunlarla çocuklar palyaçoyla keyifli zaman geçiriyorlar. İstediğiniz süreye kadar palyaçolarımız kalırlar.

10 + 10 =