Çiğli Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Palyaço Kiralama ihtiyacınız için Çiğli tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, Çiğli için fiyat ve bilgi verelim.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Çiğli Palyaço Servisi

Özel bir davetiniz var, emek verdiğiniz bir davet  her şeyi en güzel şekilde hazırladınız,. Bir yandan vaktinizi konuklarınızla geçirmek istiyorsunuz fakat bir yandan da çocuklarla ilgilenilmesi gerekiyor. Siz misafirlerinizle ilgilenirken bırakın palyaço çocuklarınızla ilgilensin. Çocuk psikolojisinden anlayan, alanında uzman palyaçolarımız ile siz dostlarınızla keyifli zaman geçirirken, çocuklar da palyaçoların yaptıkları aktivitelerle zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirsinler.

Çiğli Palyaço Kiralama

Organizasyonunuzda palyaço kiralayacaksınız ama aklınıza takılan sorular var. Acaba palyaçolar çocuklarla beraberken hangi etkinlikleri yapıyorlar. Sosis balon var mı, yüz boyama da kullanılan malzemeler kaliteli ve sağlıklı mı, yarışmalar nasıl düzenleniyor, mini club repertuarı geniş mi ve daha başka hangi oyunlar oynanıyor? Aklınıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz tek adres burası. Profesyonel palyaçolarımız ile çocuklarınızın parti havasıyla doyasıya eğleneceklerinin garantisini veriyoruz.

Çiğli Palyaço Hizmeti

Açılışınızı görsel bir şölene dönüştürmek istemez misiniz? Sünnet düğününüzde çocuğunuzun masallardaki gibi bir gün geçirmesini mi istiyorsunuz? Tüm sorularınızın cevabı bu adreste. Konuklarınızın keyifli zaman geçirmesi sizlerin palyaço seçimine bağlı olacaktır. Palyaço hizmetleriyle özel günleriniz hayatınızın en güzel zamanlarından biri olabilir diyoruz ve palyaço hizmetini önemsiyoruz. Profesyonel kadromuzla organizasyonlarınız da unutulmayacak bir gün geçireceksiniz.

Çiğli Palyaço, Pinyata Palyaço

Doğum günü, yıl dönümü kutlamalarının vazgeçilmezi, okul etkinlikleri ve mezuniyet törenlerinde son zamanların palyaçoyla birlikte aranan eğlencesi pinyata hizmetimizle karşınızdayız. Ortamın konseptine göre pinyata seçiminizi yaptıktan sonra filmlerdekini aratmayacak eğlenceye hazır olun. Sağlığı tehdit etmeyen pinyata ürünlerimizle çocuklarınız eğlencenin zirvesine ulaşırken sizler de çocuklar gibi keyifli zaman geçirmek isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

Çiğli Ucuz Palyaço Hizmeti

Palyaçoları uygun fiyatlara sunmak, kiralamak kolay bir iş değildir. Hizmet verdiğimiz bölgelere zamanında ve hızlı bir şekilde ulaşarak kalite hizmet sunuyoruz. Gösterilerde, okul programlarında, piknik organizasyonlarında, özel günleriniz ve kutlamalarınızda çocuk psikolojisinden anlayan eğitimli animatörlerle zamanınızın en güzel şekilde geçeceğinin garantisini veriyoruz. Palyaçolarımızın birbirinden renkli, eğlenceli showlarıyla miniklerimiz vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak.

Çiğli Palyaço Organizasyon

Hepimizin çocuklarıyla geçirdiği her zaman anlamlıdır. Özellikle de yılbaşı, doğum günü ve önemli günlerde ailenin birlikte olduğu kutlamalarda, palyaço ise olmazsa olmazlardan biridir. Her çocuğun sevdiği, sıkılmadan saatlerce oyun oynadığı palyaço için artık büyük organizasyonlara gerek yok. Ekibimizdeki palyaçolarımız bütün organizasyonlarınızda yanınızda. Palyaçolarımızın tek amacı her ortama uygun aktiviteleri ile çocuklarınızın özel günlerini unutulmayacak güzel günlere çevirerek, yüzlerindeki mutluluğu güzel tebessümlerini görmek.

Çiğli Palyaço Fiyatları

Özel gününüzde palyaçoyla kutlama yapmak istiyorsunuz ama fazla bir bütçe de ayıramıyor musunuz? Uygun bir fiyata çocuğunuzun doğum gününde ona yapmak istediğiniz sürpriz palyaço ise aradığınız adrestesiniz. Hem ekonomik hem de uzman palyaçolarımızla aradığınız bütün özellikleri tek bir yerde bulabilirsiniz. Palyaçolarımızın yaptığı farklı etkinliklerle eğlencenin mekanı olmadığını göreceksiniz. Bizi arayın organizasyon şirketleri arasındaki en uygun fiyatı size verelim.

Çiğli Doğum Günü Palyaço

Doğum günleri her kişi için yılın en önemli zamanlarından biridir. Özellikle çocuklar için hayatlarının anlamlı parçalarından. Yıllar geçse de doğum günü çocukluğa dair unutulmayacak anıdır. Her yıl doğum günlerini özlemle bekleme, o gün için çağırılacak kişilerin listesi ve eğlencenin organizasyonunu yapmak her çocuğun ve ailenin zevkle uğraştığı bir faaliyettir. Doğum günü organizasyonunda bütün çocukların ilgisini palyaçolar çekmektedir. Palyaçonun eğlenceli olması, yaptığı etkinliklerle çocukların zevkle vakit geçirmesi önemlidir. Bunun farkındayız ve unutulmayacak doğum günü için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Çiğli Düğün için Palyaço

Düğününüz var, aylardır bugüne hazırlanıyorsunuz ve etrafta çocukların olmasını istemiyorsunuz ya da çocukların da düğünde kendilerince eğlenmesini istiyorsunuz. Çocukları bir arada tutan, oynanan oyunlar, çalan müziklerle keyifli zaman geçirten palyaçolarımız ile düğünlerinize renk katacağız. Siz özel gününüzde akrabalarınız, dostlarınızla zaman geçirirken, minik konuklarınızda alanında uzman palyaçolarımızla günün tadını çıkaracaklar. Uygun fiyatlarla düğününüze neşe katmak istiyorsanız bir telefon uzağınızdayız.

Çiğli Okul Etkinlikleri için Palyaço

Kreşlerde, ilkokullarda, mezuniyet törenleri ve diğer özel günlerde de palyaçolarımız sizlerle. Çocuk psikolojisinden anlayan, eğitimli palyaçolarımızla eğlenmek artık daha anlamlı. Çeşitli aktivitelerle sürekli kendini yenileyen palyaçolarımız okul etkinliklerinde de eğlenme garantisi veriyoruz. Öğrencilerimizin okul hayatında unutulmayacak anılardan biri de okullarında palyaçolarla birlikte geçirdikleri zaman olacaklarından eminiz. Amacımız miniklerimizin hem eğlenmesi hem de animatörlerimizin sunduğu görsel şölenle daha mutlu olmalarını sağlamak.

 • Aosb Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Atatürk Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Balatçık Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Cumhuriyet Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Güzeltepe Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Harmandalı Atatürk Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • İnönü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • İstasyonaltı Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kaklıç Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Köyiçi Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Küçükçiğli Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Maltepe Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Sasallı Merkez Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Şirintepe Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Tuzla Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yakakent Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yeni Mahalle Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Forum & Yorumlarınız :

Yılmaz Taner
Bizim bir teyzemiz var evlere şenlik. Doğum gününü bilmediğimizden her sene anneler gününde doğum gününü kutluyoruz. Bu sene önceden istek de bulundu. Tanıdığınız bütün çocukları çağırın anneler gününde ben palyaço getirmek istiyorum dedi. Biz de onu kırmak istemedik kesin düşündüğü başka şeyler de vardır. Onun dileğini yerine getireceğiz, palyaço kiralayacağız.
Palyaço Kiralama
Yılmaz bey sitemizdeki telefon numarasından bize ulaştığınızda palyaço adresinize gelecek.
Hayrunnisa Tuncer
İyi günler. Eski okul öncesi öğrencilerim ve anneleriyle beraber piknik yapacağız. Üzerinden kaç yıl geçmesine rağmen bağlarımızı koparmadık. Çocukların yaşları 8 – 10. Çocuklarıma sürpriz yapmak istiyorum onları sıkmayacak, eğlenceli vakit geçirecek bir palyaço istiyorum. Ekibiniz işini iyi yapar mı? Garanti verebilir misiniz? Okul dışında ilk defa palyaço kiralayacağım biraz tedirginim.
Palyaço Kiralama
İyi günler Hayrunnisa hanım ekibimiz profesyonel, memnun kalacağınıza eminiz. İletişime geçmenizi bekliyoruz.
Cem Zeyrek
Karnemizi alacağımıza göre partiyi de hak ediyorlar. Çocukları şımartmıyım diyorum ama sene içinde ben ne dersem yapıyorlar, derslerine hep çalışıyorlar. Artık bizde de geleneksel oldu her sene okulun kapandığı gün çocuklar lunaparka, havuza veya bir mekanda eğlenirler. Bu senede çocuklarla kararlaştırdık palyaçoyla parti yapacaklar. Hazırlıkları ben yapıyorum, palyaçoyu da ayarlamak bana kalıyor. Partimiz İstasyonaltı mahallesinde olacak.
Palyaço Kiralama
Cem bey telefonla bize ulaştığınızda palyaço istediğiniz gün ve saatte İstasyonaltı mahallesinde adresinizde olacak.
Nurcihan Maltepe
Komik bir isteğim olacak ama olmazsa da sanki eksik kalıcakmış gibi geliyor. Düğünüm için palyaço kiralamak istiyorum. Yeğenim düğünümde çok üzülecek onu ağlarken görmeye dayanamam. Palyaçoyla vakit geçirsin ki düğünün ne olduğunu benim gideceğimi anlamasın. Umarım palyaçodan memnun kalırız çocuklar sever. İki hafta sonra Güzeltepe mahallesinde düğünüm olacak.
Palyaço Kiralama
Nurcihan hanım palyaçolar işlerinin uzmanıdır memnun kalacaksınız. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

7 + 6 =