Foça Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Palyaço Kiralama ihtiyacınız için Foça tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, Foça için fiyat ve bilgi verelim.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Foça Palyaço Servisi

Özel bir davetiniz var, emek verdiğiniz bir davet  her şeyi en güzel şekilde hazırladınız,. Bir yandan vaktinizi konuklarınızla geçirmek istiyorsunuz fakat bir yandan da çocuklarla ilgilenilmesi gerekiyor. Siz misafirlerinizle ilgilenirken bırakın palyaço çocuklarınızla ilgilensin. Çocuk psikolojisinden anlayan, alanında uzman palyaçolarımız ile siz dostlarınızla keyifli zaman geçirirken, çocuklar da palyaçoların yaptıkları aktivitelerle zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirsinler.

Foça Palyaço Kiralama

Organizasyonunuzda palyaço kiralayacaksınız ama aklınıza takılan sorular var. Acaba palyaçolar çocuklarla beraberken hangi etkinlikleri yapıyorlar. Sosis balon var mı, yüz boyama da kullanılan malzemeler kaliteli ve sağlıklı mı, yarışmalar nasıl düzenleniyor, mini club repertuarı geniş mi ve daha başka hangi oyunlar oynanıyor? Aklınıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz tek adres burası. Profesyonel palyaçolarımız ile çocuklarınızın parti havasıyla doyasıya eğleneceklerinin garantisini veriyoruz.

Foça Palyaço Hizmeti

Açılışınızı görsel bir şölene dönüştürmek istemez misiniz? Sünnet düğününüzde çocuğunuzun masallardaki gibi bir gün geçirmesini mi istiyorsunuz? Tüm sorularınızın cevabı bu adreste. Konuklarınızın keyifli zaman geçirmesi sizlerin palyaço seçimine bağlı olacaktır. Palyaço hizmetleriyle özel günleriniz hayatınızın en güzel zamanlarından biri olabilir diyoruz ve palyaço hizmetini önemsiyoruz. Profesyonel kadromuzla organizasyonlarınız da unutulmayacak bir gün geçireceksiniz.

Foça Palyaço, Pinyata Palyaço

Doğum günü, yıl dönümü kutlamalarının vazgeçilmezi, okul etkinlikleri ve mezuniyet törenlerinde son zamanların palyaçoyla birlikte aranan eğlencesi pinyata hizmetimizle karşınızdayız. Ortamın konseptine göre pinyata seçiminizi yaptıktan sonra filmlerdekini aratmayacak eğlenceye hazır olun. Sağlığı tehdit etmeyen pinyata ürünlerimizle çocuklarınız eğlencenin zirvesine ulaşırken sizler de çocuklar gibi keyifli zaman geçirmek isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

Foça Ucuz Palyaço Hizmeti

Palyaçoları uygun fiyatlara sunmak, kiralamak kolay bir iş değildir. Hizmet verdiğimiz bölgelere zamanında ve hızlı bir şekilde ulaşarak kalite hizmet sunuyoruz. Gösterilerde, okul programlarında, piknik organizasyonlarında, özel günleriniz ve kutlamalarınızda çocuk psikolojisinden anlayan eğitimli animatörlerle zamanınızın en güzel şekilde geçeceğinin garantisini veriyoruz. Palyaçolarımızın birbirinden renkli, eğlenceli showlarıyla miniklerimiz vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak.

Foça Palyaço Organizasyon

Hepimizin çocuklarıyla geçirdiği her zaman anlamlıdır. Özellikle de yılbaşı, doğum günü ve önemli günlerde ailenin birlikte olduğu kutlamalarda, palyaço ise olmazsa olmazlardan biridir. Her çocuğun sevdiği, sıkılmadan saatlerce oyun oynadığı palyaço için artık büyük organizasyonlara gerek yok. Ekibimizdeki palyaçolarımız bütün organizasyonlarınızda yanınızda. Palyaçolarımızın tek amacı her ortama uygun aktiviteleri ile çocuklarınızın özel günlerini unutulmayacak güzel günlere çevirerek, yüzlerindeki mutluluğu güzel tebessümlerini görmek.

Foça Palyaço Fiyatları

Özel gününüzde palyaçoyla kutlama yapmak istiyorsunuz ama fazla bir bütçe de ayıramıyor musunuz? Uygun bir fiyata çocuğunuzun doğum gününde ona yapmak istediğiniz sürpriz palyaço ise aradığınız adrestesiniz. Hem ekonomik hem de uzman palyaçolarımızla aradığınız bütün özellikleri tek bir yerde bulabilirsiniz. Palyaçolarımızın yaptığı farklı etkinliklerle eğlencenin mekanı olmadığını göreceksiniz. Bizi arayın organizasyon şirketleri arasındaki en uygun fiyatı size verelim.

Foça Doğum Günü Palyaço

Doğum günleri her kişi için yılın en önemli zamanlarından biridir. Özellikle çocuklar için hayatlarının anlamlı parçalarından. Yıllar geçse de doğum günü çocukluğa dair unutulmayacak anıdır. Her yıl doğum günlerini özlemle bekleme, o gün için çağırılacak kişilerin listesi ve eğlencenin organizasyonunu yapmak her çocuğun ve ailenin zevkle uğraştığı bir faaliyettir. Doğum günü organizasyonunda bütün çocukların ilgisini palyaçolar çekmektedir. Palyaçonun eğlenceli olması, yaptığı etkinliklerle çocukların zevkle vakit geçirmesi önemlidir. Bunun farkındayız ve unutulmayacak doğum günü için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Foça Düğün için Palyaço

Düğününüz var, aylardır bugüne hazırlanıyorsunuz ve etrafta çocukların olmasını istemiyorsunuz ya da çocukların da düğünde kendilerince eğlenmesini istiyorsunuz. Çocukları bir arada tutan, oynanan oyunlar, çalan müziklerle keyifli zaman geçirten palyaçolarımız ile düğünlerinize renk katacağız. Siz özel gününüzde akrabalarınız, dostlarınızla zaman geçirirken, minik konuklarınızda alanında uzman palyaçolarımızla günün tadını çıkaracaklar. Uygun fiyatlarla düğününüze neşe katmak istiyorsanız bir telefon uzağınızdayız.

Foça Okul Etkinlikleri için Palyaço

Kreşlerde, ilkokullarda, mezuniyet törenleri ve diğer özel günlerde de palyaçolarımız sizlerle. Çocuk psikolojisinden anlayan, eğitimli palyaçolarımızla eğlenmek artık daha anlamlı. Çeşitli aktivitelerle sürekli kendini yenileyen palyaçolarımız okul etkinliklerinde de eğlenme garantisi veriyoruz. Öğrencilerimizin okul hayatında unutulmayacak anılardan biri de okullarında palyaçolarla birlikte geçirdikleri zaman olacaklarından eminiz. Amacımız miniklerimizin hem eğlenmesi hem de animatörlerimizin sunduğu görsel şölenle daha mutlu olmalarını sağlamak.

 • Atatürk Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Cumhuriyet Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Fatih Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Fevzipaşa Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Gerenköy Atatürk Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Gerenköy Fevzi Çakmak Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Hacıveli Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Ilıpınar Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • İsmetpaşa Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kazım Dirik Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kozbeyli Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yenibağarası Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yenifoça Atatürk Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yenifoça Fevzi Çakmak Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yeniköy Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Forum & Yorumlarınız :

Şenay Yanmaz
Ilıpınar köyüne iki palyaço gelsin. Çocuklar hayatlarında ilk defa tüm gün boyunca eğlenecekler. Hiç bir masraftan çekinmek istemiyorum. Neden böyle bir program hazırlığı içerisinde olmamın sebebi de çok iyi bir iş teklifi aldım. Çocukluğumda doyasıya eğlenemedim ya ders çalışmak zorunda kaldım ya da aileme yardım etmem gerekiyordu. Kardeşlerimin benim gibi olmasın eğlensinler.
Palyaço Kiralama
Şenay hanım çocuklar unutulmayacak bir gün geçirecekler. Ilıpınar köyüne palyaçolarımız gelecek ama iletişime geçmeniz gerekiyor.
Selim
Merhaba programdan sonra küçük bir kokteyl vereceğiz çocuklar için de palyaço dönüyoruz. Palyaçonun bir saatten fazla kalmasına gerek yok. Kalabalık bir grup olmadığından uzun süre palyaço olmasın. Kozbeyli köyündeyiz. Palyaço iki hafta sonra cumartesi saat 15.00 gibi adresimizde olur mu? Zamanında gelsin ama bizi bekletmesin.
Palyaço Kiralama
Selim bey iş hassasiyetlerimizden bir tanesi de zamanında adreste olmamızdır. İstediğiniz gün ve saate palyaço Kozbeyli köyünde adresinizde olacak.
Tuğçe Enver
Öğrencimin annesi küçük çocuğu için doğum günü organize etmiş, beni de davet etti. Gitmesem ayıp olacak velimle o kadar hukukumuz var. Çocuğu da tanımıyorum nasıl bir hediye alsam bilemedim. En iyisi palyaçoyla gitmek, her çocuk sever nasıl olsa. Hem de değişik bir hediye olur. Sadece doğum günü çocuğuna hediye alsam bu sefer öğrencim kıskanacak ona da almam lazım. Palyaçoyla gidersem ikiniz içinde hediye diyebilirim.
Palyaço Kiralama
Tuğçe hanım telefonla bize ulaştığınız takdirde palyaço doğum günü partisine sizinle birlikte gelecek.
Mahinur Taşlı
Butik mağazası için yardımınıza ihtiyacım var. Büyüklerden ziyade kız çocuklarına göre de bir sürü kıyafetler getirdim. Açılışı güzel yapmak istiyorum ses getirsin. Siz hem palyaço gönderseniz hem de süs için yardım etseniz olur mu nasıl ortamı hazırlamalıyım. Bu konuda hiç fikrim yok. Acaba neyi yaparsam çok dikkat çekerim. Butik Yenifoça Fevzi Çakmak mahallesinde.
Palyaço Kiralama
Mahinur hanım sitemizdeki irtibat numarasından iletişime geçtiğinizde yetkili arkadaşımız sizi bilgilendirecek.

2 + 1 =