Karşıyaka Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Palyaço Kiralama ihtiyacınız için Karşıyaka tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, Karşıyaka için fiyat ve bilgi verelim.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Karşıyaka Palyaço Servisi

Özel bir davetiniz var, emek verdiğiniz bir davet  her şeyi en güzel şekilde hazırladınız,. Bir yandan vaktinizi konuklarınızla geçirmek istiyorsunuz fakat bir yandan da çocuklarla ilgilenilmesi gerekiyor. Siz misafirlerinizle ilgilenirken bırakın palyaço çocuklarınızla ilgilensin. Çocuk psikolojisinden anlayan, alanında uzman palyaçolarımız ile siz dostlarınızla keyifli zaman geçirirken, çocuklar da palyaçoların yaptıkları aktivitelerle zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirsinler.

Karşıyaka Palyaço Kiralama

Organizasyonunuzda palyaço kiralayacaksınız ama aklınıza takılan sorular var. Acaba palyaçolar çocuklarla beraberken hangi etkinlikleri yapıyorlar. Sosis balon var mı, yüz boyama da kullanılan malzemeler kaliteli ve sağlıklı mı, yarışmalar nasıl düzenleniyor, mini club repertuarı geniş mi ve daha başka hangi oyunlar oynanıyor? Aklınıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz tek adres burası. Profesyonel palyaçolarımız ile çocuklarınızın parti havasıyla doyasıya eğleneceklerinin garantisini veriyoruz.

Karşıyaka Palyaço Hizmeti

Açılışınızı görsel bir şölene dönüştürmek istemez misiniz? Sünnet düğününüzde çocuğunuzun masallardaki gibi bir gün geçirmesini mi istiyorsunuz? Tüm sorularınızın cevabı bu adreste. Konuklarınızın keyifli zaman geçirmesi sizlerin palyaço seçimine bağlı olacaktır. Palyaço hizmetleriyle özel günleriniz hayatınızın en güzel zamanlarından biri olabilir diyoruz ve palyaço hizmetini önemsiyoruz. Profesyonel kadromuzla organizasyonlarınız da unutulmayacak bir gün geçireceksiniz.

Karşıyaka Palyaço, Pinyata Palyaço

Doğum günü, yıl dönümü kutlamalarının vazgeçilmezi, okul etkinlikleri ve mezuniyet törenlerinde son zamanların palyaçoyla birlikte aranan eğlencesi pinyata hizmetimizle karşınızdayız. Ortamın konseptine göre pinyata seçiminizi yaptıktan sonra filmlerdekini aratmayacak eğlenceye hazır olun. Sağlığı tehdit etmeyen pinyata ürünlerimizle çocuklarınız eğlencenin zirvesine ulaşırken sizler de çocuklar gibi keyifli zaman geçirmek isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

Karşıyaka Ucuz Palyaço Hizmeti

Palyaçoları uygun fiyatlara sunmak, kiralamak kolay bir iş değildir. Hizmet verdiğimiz bölgelere zamanında ve hızlı bir şekilde ulaşarak kalite hizmet sunuyoruz. Gösterilerde, okul programlarında, piknik organizasyonlarında, özel günleriniz ve kutlamalarınızda çocuk psikolojisinden anlayan eğitimli animatörlerle zamanınızın en güzel şekilde geçeceğinin garantisini veriyoruz. Palyaçolarımızın birbirinden renkli, eğlenceli showlarıyla miniklerimiz vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak.

Karşıyaka Palyaço Organizasyon

Hepimizin çocuklarıyla geçirdiği her zaman anlamlıdır. Özellikle de yılbaşı, doğum günü ve önemli günlerde ailenin birlikte olduğu kutlamalarda, palyaço ise olmazsa olmazlardan biridir. Her çocuğun sevdiği, sıkılmadan saatlerce oyun oynadığı palyaço için artık büyük organizasyonlara gerek yok. Ekibimizdeki palyaçolarımız bütün organizasyonlarınızda yanınızda. Palyaçolarımızın tek amacı her ortama uygun aktiviteleri ile çocuklarınızın özel günlerini unutulmayacak güzel günlere çevirerek, yüzlerindeki mutluluğu güzel tebessümlerini görmek.

Karşıyaka Palyaço Fiyatları

Özel gününüzde palyaçoyla kutlama yapmak istiyorsunuz ama fazla bir bütçe de ayıramıyor musunuz? Uygun bir fiyata çocuğunuzun doğum gününde ona yapmak istediğiniz sürpriz palyaço ise aradığınız adrestesiniz. Hem ekonomik hem de uzman palyaçolarımızla aradığınız bütün özellikleri tek bir yerde bulabilirsiniz. Palyaçolarımızın yaptığı farklı etkinliklerle eğlencenin mekanı olmadığını göreceksiniz. Bizi arayın organizasyon şirketleri arasındaki en uygun fiyatı size verelim.

Karşıyaka Doğum Günü Palyaço

Doğum günleri her kişi için yılın en önemli zamanlarından biridir. Özellikle çocuklar için hayatlarının anlamlı parçalarından. Yıllar geçse de doğum günü çocukluğa dair unutulmayacak anıdır. Her yıl doğum günlerini özlemle bekleme, o gün için çağırılacak kişilerin listesi ve eğlencenin organizasyonunu yapmak her çocuğun ve ailenin zevkle uğraştığı bir faaliyettir. Doğum günü organizasyonunda bütün çocukların ilgisini palyaçolar çekmektedir. Palyaçonun eğlenceli olması, yaptığı etkinliklerle çocukların zevkle vakit geçirmesi önemlidir. Bunun farkındayız ve unutulmayacak doğum günü için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Karşıyaka Düğün için Palyaço

Düğününüz var, aylardır bugüne hazırlanıyorsunuz ve etrafta çocukların olmasını istemiyorsunuz ya da çocukların da düğünde kendilerince eğlenmesini istiyorsunuz. Çocukları bir arada tutan, oynanan oyunlar, çalan müziklerle keyifli zaman geçirten palyaçolarımız ile düğünlerinize renk katacağız. Siz özel gününüzde akrabalarınız, dostlarınızla zaman geçirirken, minik konuklarınızda alanında uzman palyaçolarımızla günün tadını çıkaracaklar. Uygun fiyatlarla düğününüze neşe katmak istiyorsanız bir telefon uzağınızdayız.

Karşıyaka Okul Etkinlikleri için Palyaço

Kreşlerde, ilkokullarda, mezuniyet törenleri ve diğer özel günlerde de palyaçolarımız sizlerle. Çocuk psikolojisinden anlayan, eğitimli palyaçolarımızla eğlenmek artık daha anlamlı. Çeşitli aktivitelerle sürekli kendini yenileyen palyaçolarımız okul etkinliklerinde de eğlenme garantisi veriyoruz. Öğrencilerimizin okul hayatında unutulmayacak anılardan biri de okullarında palyaçolarla birlikte geçirdikleri zaman olacaklarından eminiz. Amacımız miniklerimizin hem eğlenmesi hem de animatörlerimizin sunduğu görsel şölenle daha mutlu olmalarını sağlamak.

 • Aksoy Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Alaybey Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Atakent Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Bahariye Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Bahçelievler Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Bahriye Üçok Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Bostanlı Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Cumhuriyet Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Dedebaşı Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Demirköprü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Donanmacı Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Fikri Altay Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Goncalar Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • İmbatlı Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Mavişehir Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Mustafa Kemal Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Nergiz Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Örnekköy Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Sancaklı Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Şemikler Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Tersane Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Tuna Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yalı Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yamanlar Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Zübeyde Hanım Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Forum & Yorumlarınız :

Sarp Atakan
Merhaba biricik kızım evleniyor, kardeşi de çok üzgün. Kızım yurt dışında yaşayacak kardeşi bunu duyunca o kadar üzüldü ki düğün gününün gelmesini istemiyor. Kıyafet alalım diyoruz istemiyor ki kızım kıyafete bayılır, zaafıdır resmen. Bunu bile istememesi durumun ciddiyetini gösteriyor. Düğünde arkadaşları ve kendisi için palyaço Mavişehir mahallesine gelsin de o günü keyifli geçsin.
Palyaço Kiralama
Merhaba Sarp bey telefonla bize ulaştığınızda palyaço Mavişehir mahallesinde düğününüzde olacak.
Fevziye Serin
Merhaba antremandan sonra kafa dağıtmaya ihtiyacımız var. Oğlumun doğum günü haftaya ama o gün kutlama yapılması çok zor. Hafta sonu antremandan sonra kutlamayı yapsak iyi olacak. Oğlum iyice gerilmeye başladı. Moral olacak bu kutlamayı öne almamız. Palyaçoyu da oğlumdan ziyade küçük kızım için istiyorum. Palyaçonun olmasıyla o daha çok sevecek, keyif alacak eminim.
Palyaço Kiralama
Merhaba Fevziye hanım palyaçoyla çocuklar günün tadını çıkarak, adres ve diğer bilgiler için lütfen bizimle iletişime geçin.
İlyas Gençdik
Kolay gelsin ben de palyaço kiralamak istiyorum. Malum bir şey ben de açılış için palyaço istiyorum. Yoksa işim olmaz. Duyuyorum arada doğum günü, kutlamalar için palyaçolar getiriyorlarmış bence çok gereksiz. Benim daha çocuklarım küçük belki onlar da ileride ister ama düşüncem değişmezse gereksiz masraf yapmak istemiyorum. Neyse ben konuya geliyim açılış Fikri Altay mahallesinde olacak.
Palyaço Kiralama
İlyas bey telefonla bize ulaştığınızda istediğiniz zaman palyaço Fikri Altay mahallesine gelecek.
Abdullah Barışık
Şehir merkezinde uzakta bahçemiz var. Ara sıra arkadaşlarla orada toplanıyoruz. Bu seferde çocuklarımız için orada toplanacağız. Bir yandan mangal yapacağız bir yandan çocuklar top oynayıp ip atlayacaklar. Palyaço da çocuklarla oyunlar oynasın palyaço çocuklara yüz boyaması yapsın, çeşitli yarışmalar düzenlesinler.
Palyaço Kiralama
Abdullah bey her bölgeye hizmetimiz vardır. Sitemizde bulunan irtibat numarasından iletişime geçmeniz gerekiyor.

6 + 10 =