Narlıdere Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Palyaço Kiralama ihtiyacınız için Narlıdere tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, Narlıdere için fiyat ve bilgi verelim.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Narlıdere Palyaço Servisi

Özel bir davetiniz var, emek verdiğiniz bir davet  her şeyi en güzel şekilde hazırladınız,. Bir yandan vaktinizi konuklarınızla geçirmek istiyorsunuz fakat bir yandan da çocuklarla ilgilenilmesi gerekiyor. Siz misafirlerinizle ilgilenirken bırakın palyaço çocuklarınızla ilgilensin. Çocuk psikolojisinden anlayan, alanında uzman palyaçolarımız ile siz dostlarınızla keyifli zaman geçirirken, çocuklar da palyaçoların yaptıkları aktivitelerle zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirsinler.

Narlıdere Palyaço Kiralama

Organizasyonunuzda palyaço kiralayacaksınız ama aklınıza takılan sorular var. Acaba palyaçolar çocuklarla beraberken hangi etkinlikleri yapıyorlar. Sosis balon var mı, yüz boyama da kullanılan malzemeler kaliteli ve sağlıklı mı, yarışmalar nasıl düzenleniyor, mini club repertuarı geniş mi ve daha başka hangi oyunlar oynanıyor? Aklınıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz tek adres burası. Profesyonel palyaçolarımız ile çocuklarınızın parti havasıyla doyasıya eğleneceklerinin garantisini veriyoruz.

Narlıdere Palyaço Hizmeti

Açılışınızı görsel bir şölene dönüştürmek istemez misiniz? Sünnet düğününüzde çocuğunuzun masallardaki gibi bir gün geçirmesini mi istiyorsunuz? Tüm sorularınızın cevabı bu adreste. Konuklarınızın keyifli zaman geçirmesi sizlerin palyaço seçimine bağlı olacaktır. Palyaço hizmetleriyle özel günleriniz hayatınızın en güzel zamanlarından biri olabilir diyoruz ve palyaço hizmetini önemsiyoruz. Profesyonel kadromuzla organizasyonlarınız da unutulmayacak bir gün geçireceksiniz.

Narlıdere Palyaço, Pinyata Palyaço

Doğum günü, yıl dönümü kutlamalarının vazgeçilmezi, okul etkinlikleri ve mezuniyet törenlerinde son zamanların palyaçoyla birlikte aranan eğlencesi pinyata hizmetimizle karşınızdayız. Ortamın konseptine göre pinyata seçiminizi yaptıktan sonra filmlerdekini aratmayacak eğlenceye hazır olun. Sağlığı tehdit etmeyen pinyata ürünlerimizle çocuklarınız eğlencenin zirvesine ulaşırken sizler de çocuklar gibi keyifli zaman geçirmek isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

Narlıdere Ucuz Palyaço Hizmeti

Palyaçoları uygun fiyatlara sunmak, kiralamak kolay bir iş değildir. Hizmet verdiğimiz bölgelere zamanında ve hızlı bir şekilde ulaşarak kalite hizmet sunuyoruz. Gösterilerde, okul programlarında, piknik organizasyonlarında, özel günleriniz ve kutlamalarınızda çocuk psikolojisinden anlayan eğitimli animatörlerle zamanınızın en güzel şekilde geçeceğinin garantisini veriyoruz. Palyaçolarımızın birbirinden renkli, eğlenceli showlarıyla miniklerimiz vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak.

Narlıdere Palyaço Organizasyon

Hepimizin çocuklarıyla geçirdiği her zaman anlamlıdır. Özellikle de yılbaşı, doğum günü ve önemli günlerde ailenin birlikte olduğu kutlamalarda, palyaço ise olmazsa olmazlardan biridir. Her çocuğun sevdiği, sıkılmadan saatlerce oyun oynadığı palyaço için artık büyük organizasyonlara gerek yok. Ekibimizdeki palyaçolarımız bütün organizasyonlarınızda yanınızda. Palyaçolarımızın tek amacı her ortama uygun aktiviteleri ile çocuklarınızın özel günlerini unutulmayacak güzel günlere çevirerek, yüzlerindeki mutluluğu güzel tebessümlerini görmek.

Narlıdere Palyaço Fiyatları

Özel gününüzde palyaçoyla kutlama yapmak istiyorsunuz ama fazla bir bütçe de ayıramıyor musunuz? Uygun bir fiyata çocuğunuzun doğum gününde ona yapmak istediğiniz sürpriz palyaço ise aradığınız adrestesiniz. Hem ekonomik hem de uzman palyaçolarımızla aradığınız bütün özellikleri tek bir yerde bulabilirsiniz. Palyaçolarımızın yaptığı farklı etkinliklerle eğlencenin mekanı olmadığını göreceksiniz. Bizi arayın organizasyon şirketleri arasındaki en uygun fiyatı size verelim.

Narlıdere Doğum Günü Palyaço

Doğum günleri her kişi için yılın en önemli zamanlarından biridir. Özellikle çocuklar için hayatlarının anlamlı parçalarından. Yıllar geçse de doğum günü çocukluğa dair unutulmayacak anıdır. Her yıl doğum günlerini özlemle bekleme, o gün için çağırılacak kişilerin listesi ve eğlencenin organizasyonunu yapmak her çocuğun ve ailenin zevkle uğraştığı bir faaliyettir. Doğum günü organizasyonunda bütün çocukların ilgisini palyaçolar çekmektedir. Palyaçonun eğlenceli olması, yaptığı etkinliklerle çocukların zevkle vakit geçirmesi önemlidir. Bunun farkındayız ve unutulmayacak doğum günü için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Narlıdere Düğün için Palyaço

Düğününüz var, aylardır bugüne hazırlanıyorsunuz ve etrafta çocukların olmasını istemiyorsunuz ya da çocukların da düğünde kendilerince eğlenmesini istiyorsunuz. Çocukları bir arada tutan, oynanan oyunlar, çalan müziklerle keyifli zaman geçirten palyaçolarımız ile düğünlerinize renk katacağız. Siz özel gününüzde akrabalarınız, dostlarınızla zaman geçirirken, minik konuklarınızda alanında uzman palyaçolarımızla günün tadını çıkaracaklar. Uygun fiyatlarla düğününüze neşe katmak istiyorsanız bir telefon uzağınızdayız.

Narlıdere Okul Etkinlikleri için Palyaço

Kreşlerde, ilkokullarda, mezuniyet törenleri ve diğer özel günlerde de palyaçolarımız sizlerle. Çocuk psikolojisinden anlayan, eğitimli palyaçolarımızla eğlenmek artık daha anlamlı. Çeşitli aktivitelerle sürekli kendini yenileyen palyaçolarımız okul etkinliklerinde de eğlenme garantisi veriyoruz. Öğrencilerimizin okul hayatında unutulmayacak anılardan biri de okullarında palyaçolarla birlikte geçirdikleri zaman olacaklarından eminiz. Amacımız miniklerimizin hem eğlenmesi hem de animatörlerimizin sunduğu görsel şölenle daha mutlu olmalarını sağlamak.

 • 2.İnönü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Altıevler Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Atatürk Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Çamtepe Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Çatalkaya Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Huzur Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Ilıca Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Limanreis Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Narlı Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Sahilevleri Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Yenikale Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Forum & Yorumlarınız :

Burcu Öztürk
Ev aldım, herkes başıma üşüştü. Neymiş bunu ıslatmamız gerekiyormuş, evde parti vermem gerekiyormuş. Hiç öyle uğraşlara gelemem diyerek herkesi tersledim, umursamadım. Baktım olmuyor ciddi ciddi benden beklentileri var mecburen evde parti yapmaya karar verdim. Madem bir işin başına geçtim en iyi şekilde olsun. Çocuklar için palyaço kiralamaya da karar verdim.
Palyaço Kiralama
Burcu hanım palyaçoyla ev partiniz çok daha renkli olacak, iletişime geçmenizi bekliyoruz.
Seher Duran
Merhabalar palyaço kiralama ücretleri ne kadar? Torunumun yaş gününde Sahilevleri mahallesinde yanımızda olacak. Annesiyle babası iş için şehir dışındalar. Çocuk zaten çok üzgün anne babası gittiği için doğum gününde daha da mahzunlaşsın istemiyorum. Buraya da sık sık geldiği için arkadaşları var. Teyzesi de çocuklar için hazırlık yapacak. Palyaço da yaş gününe gelir mi?
Palyaço Kiralama
Merhaba Seher hanım palyaço torununuzun doğum gününde Sahilevleri mahallesinde olacak. Detaylı bilgi için telefonunuzu bekliyoruz.
Damla Sert
İyi günler mağazamızda marka değişikliği yaptık. Bir kaç aydır kapalıydı ve yine aynı yerde aynı kişiler olarak açılış yapacağız. Bunun için indirim filan yapıcaz, bir ay boyunca indirimler devam edecek. Ama iki gün boyunca yani hafta sonu palyaçoda olsun ki daha dikkatleri çeksin. Çatalkaya mahallesinde mağazam, öğleden sonraları palyaço üç saat kalabilir mi?
Palyaço Kiralama
İyi günler Damla hanım istediğiniz gibi palyaçolar iki gün boyunca Çatalkaya mahallesindeki mağazanızda duracaklar, telefonla bize ulaşmanızı bekliyoruz.
Fatih Gündüz
Merhaba, Limanreis mahallesinde yaşıyoruz. Çocuklarımızın doğum günleri arasında iki gün var. Her sene ayrı ayrı kutlardık ama bu sene beraber kutlayalım kalabalık gurup olsun dedik. Palyaço da gelsin çocukların hepsi gönülleriyle eğlensinler. Seneye tayin isteyeceğimizden bu sene buradaki son doğum günleri olacak gayet güzel olsun.
Palyaço Kiralama
Merhaba Fatih bey palyaçonun Limanreis mahallesine gelmesi için telefonla iletişime geçmeniz gerekiyor.

6 + 5 =