Seferihisar Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Palyaço Kiralama ihtiyacınız için Seferihisar tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, Seferihisar için fiyat ve bilgi verelim.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Seferihisar Palyaço Servisi

Özel bir davetiniz var, emek verdiğiniz bir davet  her şeyi en güzel şekilde hazırladınız,. Bir yandan vaktinizi konuklarınızla geçirmek istiyorsunuz fakat bir yandan da çocuklarla ilgilenilmesi gerekiyor. Siz misafirlerinizle ilgilenirken bırakın palyaço çocuklarınızla ilgilensin. Çocuk psikolojisinden anlayan, alanında uzman palyaçolarımız ile siz dostlarınızla keyifli zaman geçirirken, çocuklar da palyaçoların yaptıkları aktivitelerle zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirsinler.

Seferihisar Palyaço Kiralama

Organizasyonunuzda palyaço kiralayacaksınız ama aklınıza takılan sorular var. Acaba palyaçolar çocuklarla beraberken hangi etkinlikleri yapıyorlar. Sosis balon var mı, yüz boyama da kullanılan malzemeler kaliteli ve sağlıklı mı, yarışmalar nasıl düzenleniyor, mini club repertuarı geniş mi ve daha başka hangi oyunlar oynanıyor? Aklınıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz tek adres burası. Profesyonel palyaçolarımız ile çocuklarınızın parti havasıyla doyasıya eğleneceklerinin garantisini veriyoruz.

Seferihisar Palyaço Hizmeti

Açılışınızı görsel bir şölene dönüştürmek istemez misiniz? Sünnet düğününüzde çocuğunuzun masallardaki gibi bir gün geçirmesini mi istiyorsunuz? Tüm sorularınızın cevabı bu adreste. Konuklarınızın keyifli zaman geçirmesi sizlerin palyaço seçimine bağlı olacaktır. Palyaço hizmetleriyle özel günleriniz hayatınızın en güzel zamanlarından biri olabilir diyoruz ve palyaço hizmetini önemsiyoruz. Profesyonel kadromuzla organizasyonlarınız da unutulmayacak bir gün geçireceksiniz.

Seferihisar Palyaço, Pinyata Palyaço

Doğum günü, yıl dönümü kutlamalarının vazgeçilmezi, okul etkinlikleri ve mezuniyet törenlerinde son zamanların palyaçoyla birlikte aranan eğlencesi pinyata hizmetimizle karşınızdayız. Ortamın konseptine göre pinyata seçiminizi yaptıktan sonra filmlerdekini aratmayacak eğlenceye hazır olun. Sağlığı tehdit etmeyen pinyata ürünlerimizle çocuklarınız eğlencenin zirvesine ulaşırken sizler de çocuklar gibi keyifli zaman geçirmek isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

Seferihisar Ucuz Palyaço Hizmeti

Palyaçoları uygun fiyatlara sunmak, kiralamak kolay bir iş değildir. Hizmet verdiğimiz bölgelere zamanında ve hızlı bir şekilde ulaşarak kalite hizmet sunuyoruz. Gösterilerde, okul programlarında, piknik organizasyonlarında, özel günleriniz ve kutlamalarınızda çocuk psikolojisinden anlayan eğitimli animatörlerle zamanınızın en güzel şekilde geçeceğinin garantisini veriyoruz. Palyaçolarımızın birbirinden renkli, eğlenceli showlarıyla miniklerimiz vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak.

Seferihisar Palyaço Organizasyon

Hepimizin çocuklarıyla geçirdiği her zaman anlamlıdır. Özellikle de yılbaşı, doğum günü ve önemli günlerde ailenin birlikte olduğu kutlamalarda, palyaço ise olmazsa olmazlardan biridir. Her çocuğun sevdiği, sıkılmadan saatlerce oyun oynadığı palyaço için artık büyük organizasyonlara gerek yok. Ekibimizdeki palyaçolarımız bütün organizasyonlarınızda yanınızda. Palyaçolarımızın tek amacı her ortama uygun aktiviteleri ile çocuklarınızın özel günlerini unutulmayacak güzel günlere çevirerek, yüzlerindeki mutluluğu güzel tebessümlerini görmek.

Seferihisar Palyaço Fiyatları

Özel gününüzde palyaçoyla kutlama yapmak istiyorsunuz ama fazla bir bütçe de ayıramıyor musunuz? Uygun bir fiyata çocuğunuzun doğum gününde ona yapmak istediğiniz sürpriz palyaço ise aradığınız adrestesiniz. Hem ekonomik hem de uzman palyaçolarımızla aradığınız bütün özellikleri tek bir yerde bulabilirsiniz. Palyaçolarımızın yaptığı farklı etkinliklerle eğlencenin mekanı olmadığını göreceksiniz. Bizi arayın organizasyon şirketleri arasındaki en uygun fiyatı size verelim.

Seferihisar Doğum Günü Palyaço

Doğum günleri her kişi için yılın en önemli zamanlarından biridir. Özellikle çocuklar için hayatlarının anlamlı parçalarından. Yıllar geçse de doğum günü çocukluğa dair unutulmayacak anıdır. Her yıl doğum günlerini özlemle bekleme, o gün için çağırılacak kişilerin listesi ve eğlencenin organizasyonunu yapmak her çocuğun ve ailenin zevkle uğraştığı bir faaliyettir. Doğum günü organizasyonunda bütün çocukların ilgisini palyaçolar çekmektedir. Palyaçonun eğlenceli olması, yaptığı etkinliklerle çocukların zevkle vakit geçirmesi önemlidir. Bunun farkındayız ve unutulmayacak doğum günü için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Seferihisar Düğün için Palyaço

Düğününüz var, aylardır bugüne hazırlanıyorsunuz ve etrafta çocukların olmasını istemiyorsunuz ya da çocukların da düğünde kendilerince eğlenmesini istiyorsunuz. Çocukları bir arada tutan, oynanan oyunlar, çalan müziklerle keyifli zaman geçirten palyaçolarımız ile düğünlerinize renk katacağız. Siz özel gününüzde akrabalarınız, dostlarınızla zaman geçirirken, minik konuklarınızda alanında uzman palyaçolarımızla günün tadını çıkaracaklar. Uygun fiyatlarla düğününüze neşe katmak istiyorsanız bir telefon uzağınızdayız.

Seferihisar Okul Etkinlikleri için Palyaço

Kreşlerde, ilkokullarda, mezuniyet törenleri ve diğer özel günlerde de palyaçolarımız sizlerle. Çocuk psikolojisinden anlayan, eğitimli palyaçolarımızla eğlenmek artık daha anlamlı. Çeşitli aktivitelerle sürekli kendini yenileyen palyaçolarımız okul etkinliklerinde de eğlenme garantisi veriyoruz. Öğrencilerimizin okul hayatında unutulmayacak anılardan biri de okullarında palyaçolarla birlikte geçirdikleri zaman olacaklarından eminiz. Amacımız miniklerimizin hem eğlenmesi hem de animatörlerimizin sunduğu görsel şölenle daha mutlu olmalarını sağlamak.

 • Atatürk Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Bengiler Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Beyler Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Camikebir Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Çamtepe Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Çolak İbrahimbey Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Cumhuriyet Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Düzce Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Hıdırlık Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • İhsaniye Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Kavakdere Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Mersinalanı Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Orhanlı Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Payamlı Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Sığacık Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Tepecik Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Turabiye Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Turgut Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Ulamış Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Forum & Yorumlarınız :

Şahika Tekeli
Sömestr tatilini değerlendireceğiz ve yıl başında eğlenemediğimiz zamanı şimdi fazlasıyla tadına çıkaracağız. Bizim için çok gerekli olmasa da minikler için çok ama çok önemli olan palyaçoyu biz de evimizde görmek isteriz. Palyaçoların yaptıkları aktivitelere baktım bir buçuk saat sanırım yeterli olur, sizin de ekstra yaptığınız bir şey var mı?
Palyaço Kiralama
Şahika hanım telefonla iletişime geçtiğinizde daha detaylı bilgileri yetkili arkadaşımızdan öğrenebilirsiniz.
Berna Tam
Kolay gelsin. Babam huzur evinde kalıyor. Hafta sonu arkadaşlarının torunları gelecekmiş. Benden palyaço getirmemi istedi. Baba nasıl olur palyaço oraya gelir mi ya da oradaki sorumlu kişiler izin verir mi diye sordum ama beni hiç dinlemedi. Ben buradakileri ayarlarım sen palyaçosuz sakın gelmedi dedi. Palyaçoyla beraber babamın yanına gidebilir miyiz?
Palyaço Kiralama
Berna hanım her bölgeye hizmetimiz vardır. Telefonla iletişime geçtiğinizde yetkili arkadaşımızla detaylı bilgileri görüşebilirsiniz.
Yasmin Berrak
Kimsesiz yavrularımızı çocuk bayramında yalnız bırakmak istemiyoruz. Bir gün çocukluklarını doyasıya yaşasınlar, gönüllerince eğlensinler. Bengiler mahallesinde çocuklarımıza göre program hazırlığı yapıyoruz. İki palyaço da bizimle olursa, çocuklar için daha güzel bir gün olacak. İki saat kalması mümkünse kalsınlar. Pasta da keseceğiz, çeşitli oyunlarda oynayacağız biz de çocuklarla o gün eğlencenin tadına varmak istiyoruz.
Palyaço Kiralama
Yasmin hanım sitemizdeki irtibat numarasından iletişime geçtiğinizde palyaço Bengiler mahallesinde programınızda olacak.
Binali
Teyzemi ziyarete huzur evine gitmeyi düşünüyoruz. Bazı sebeplerden dolayı teyzem bizde kalamıyor. Anneler gününde de onu yalnız bırakmak istemiyoruz. Teyzem yaşlıdır ama palyaçoları çok seviyor her zaman gülerek izliyor. Pazar günü için palyaço saat 14.00'de Hıdırlık mahallesine gelir mi? Bir noktada buluşup palyaçoyla beraber huzur evine gideriz.
Palyaço Kiralama
Binali bey istediğiniz saatte palyaço Hıdırlık mahallesinde olacak. Telefonunuzu bekliyoruz.

10 + 8 =