Selçuk Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Palyaço Kiralama ihtiyacınız için Selçuk tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, Selçuk için fiyat ve bilgi verelim.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Selçuk Palyaço Servisi

Özel bir davetiniz var, emek verdiğiniz bir davet  her şeyi en güzel şekilde hazırladınız,. Bir yandan vaktinizi konuklarınızla geçirmek istiyorsunuz fakat bir yandan da çocuklarla ilgilenilmesi gerekiyor. Siz misafirlerinizle ilgilenirken bırakın palyaço çocuklarınızla ilgilensin. Çocuk psikolojisinden anlayan, alanında uzman palyaçolarımız ile siz dostlarınızla keyifli zaman geçirirken, çocuklar da palyaçoların yaptıkları aktivitelerle zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirsinler.

Selçuk Palyaço Kiralama

Organizasyonunuzda palyaço kiralayacaksınız ama aklınıza takılan sorular var. Acaba palyaçolar çocuklarla beraberken hangi etkinlikleri yapıyorlar. Sosis balon var mı, yüz boyama da kullanılan malzemeler kaliteli ve sağlıklı mı, yarışmalar nasıl düzenleniyor, mini club repertuarı geniş mi ve daha başka hangi oyunlar oynanıyor? Aklınıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz tek adres burası. Profesyonel palyaçolarımız ile çocuklarınızın parti havasıyla doyasıya eğleneceklerinin garantisini veriyoruz.

Selçuk Palyaço Hizmeti

Açılışınızı görsel bir şölene dönüştürmek istemez misiniz? Sünnet düğününüzde çocuğunuzun masallardaki gibi bir gün geçirmesini mi istiyorsunuz? Tüm sorularınızın cevabı bu adreste. Konuklarınızın keyifli zaman geçirmesi sizlerin palyaço seçimine bağlı olacaktır. Palyaço hizmetleriyle özel günleriniz hayatınızın en güzel zamanlarından biri olabilir diyoruz ve palyaço hizmetini önemsiyoruz. Profesyonel kadromuzla organizasyonlarınız da unutulmayacak bir gün geçireceksiniz.

Selçuk Palyaço, Pinyata Palyaço

Doğum günü, yıl dönümü kutlamalarının vazgeçilmezi, okul etkinlikleri ve mezuniyet törenlerinde son zamanların palyaçoyla birlikte aranan eğlencesi pinyata hizmetimizle karşınızdayız. Ortamın konseptine göre pinyata seçiminizi yaptıktan sonra filmlerdekini aratmayacak eğlenceye hazır olun. Sağlığı tehdit etmeyen pinyata ürünlerimizle çocuklarınız eğlencenin zirvesine ulaşırken sizler de çocuklar gibi keyifli zaman geçirmek isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

Selçuk Ucuz Palyaço Hizmeti

Palyaçoları uygun fiyatlara sunmak, kiralamak kolay bir iş değildir. Hizmet verdiğimiz bölgelere zamanında ve hızlı bir şekilde ulaşarak kalite hizmet sunuyoruz. Gösterilerde, okul programlarında, piknik organizasyonlarında, özel günleriniz ve kutlamalarınızda çocuk psikolojisinden anlayan eğitimli animatörlerle zamanınızın en güzel şekilde geçeceğinin garantisini veriyoruz. Palyaçolarımızın birbirinden renkli, eğlenceli showlarıyla miniklerimiz vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak.

Selçuk Palyaço Organizasyon

Hepimizin çocuklarıyla geçirdiği her zaman anlamlıdır. Özellikle de yılbaşı, doğum günü ve önemli günlerde ailenin birlikte olduğu kutlamalarda, palyaço ise olmazsa olmazlardan biridir. Her çocuğun sevdiği, sıkılmadan saatlerce oyun oynadığı palyaço için artık büyük organizasyonlara gerek yok. Ekibimizdeki palyaçolarımız bütün organizasyonlarınızda yanınızda. Palyaçolarımızın tek amacı her ortama uygun aktiviteleri ile çocuklarınızın özel günlerini unutulmayacak güzel günlere çevirerek, yüzlerindeki mutluluğu güzel tebessümlerini görmek.

Selçuk Palyaço Fiyatları

Özel gününüzde palyaçoyla kutlama yapmak istiyorsunuz ama fazla bir bütçe de ayıramıyor musunuz? Uygun bir fiyata çocuğunuzun doğum gününde ona yapmak istediğiniz sürpriz palyaço ise aradığınız adrestesiniz. Hem ekonomik hem de uzman palyaçolarımızla aradığınız bütün özellikleri tek bir yerde bulabilirsiniz. Palyaçolarımızın yaptığı farklı etkinliklerle eğlencenin mekanı olmadığını göreceksiniz. Bizi arayın organizasyon şirketleri arasındaki en uygun fiyatı size verelim.

Selçuk Doğum Günü Palyaço

Doğum günleri her kişi için yılın en önemli zamanlarından biridir. Özellikle çocuklar için hayatlarının anlamlı parçalarından. Yıllar geçse de doğum günü çocukluğa dair unutulmayacak anıdır. Her yıl doğum günlerini özlemle bekleme, o gün için çağırılacak kişilerin listesi ve eğlencenin organizasyonunu yapmak her çocuğun ve ailenin zevkle uğraştığı bir faaliyettir. Doğum günü organizasyonunda bütün çocukların ilgisini palyaçolar çekmektedir. Palyaçonun eğlenceli olması, yaptığı etkinliklerle çocukların zevkle vakit geçirmesi önemlidir. Bunun farkındayız ve unutulmayacak doğum günü için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Selçuk Düğün için Palyaço

Düğününüz var, aylardır bugüne hazırlanıyorsunuz ve etrafta çocukların olmasını istemiyorsunuz ya da çocukların da düğünde kendilerince eğlenmesini istiyorsunuz. Çocukları bir arada tutan, oynanan oyunlar, çalan müziklerle keyifli zaman geçirten palyaçolarımız ile düğünlerinize renk katacağız. Siz özel gününüzde akrabalarınız, dostlarınızla zaman geçirirken, minik konuklarınızda alanında uzman palyaçolarımızla günün tadını çıkaracaklar. Uygun fiyatlarla düğününüze neşe katmak istiyorsanız bir telefon uzağınızdayız.

Selçuk Okul Etkinlikleri için Palyaço

Kreşlerde, ilkokullarda, mezuniyet törenleri ve diğer özel günlerde de palyaçolarımız sizlerle. Çocuk psikolojisinden anlayan, eğitimli palyaçolarımızla eğlenmek artık daha anlamlı. Çeşitli aktivitelerle sürekli kendini yenileyen palyaçolarımız okul etkinliklerinde de eğlenme garantisi veriyoruz. Öğrencilerimizin okul hayatında unutulmayacak anılardan biri de okullarında palyaçolarla birlikte geçirdikleri zaman olacaklarından eminiz. Amacımız miniklerimizin hem eğlenmesi hem de animatörlerimizin sunduğu görsel şölenle daha mutlu olmalarını sağlamak.

 • 14 Mayıs Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Acarlar Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Atatürk Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Barutçu Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Belevi Beldesi Cumhuriyet Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Belevi Beldesi Zafer Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Çamlık Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Cumhuriyet Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Gökçealan Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Havutçulu Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • İsabey Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Şirince Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Sultaniye Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Zafer Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar
 • Zeytinköy Köyü Palyaço Kiralama Hizmeti, Uygun Fiyatlar

Forum & Yorumlarınız :

Atiye Tin
Düğünüm var herkes gibi bende çok mutluyum ama benim çocukçu yanım için bir de palyaço lazım ki mutluluğum artsın. Resmen çocukları bahane ediyorum onlar rahat etsin diye palyaço getirtelim dedim ama aslında kendimi düşünüyorum. Beş dk bile olsa palyaçoyla bende eğleneceğimi düşünüyorum. Zaten çocuklarım olduğunda her doğum günlerinde palyaço getirmeye kararlıyım.
Palyaço Kiralama
Atiye hanım irtibat numaramızdan bize ulaştığınızda palyaço düğününüzde olacak, siz ve çocuklar için harika bir gün olacağından emin olabilirsiniz.
Aziz
Öğrencilerime öğretmenler gününde ben sürpriz yapmak istiyorum. Öğretmenim ama onlar sayesinde onların varlığıyla öğretmenim. Dolayısıyla onlara ben hediye vermek istiyorum. Hepsine tek tek hediye alamayacağımdan en güzeli hepsinin mutlu olmasını sağlayacak bir şey olması. Palyaço fikri aklıma geldiğinden beri başka bir şey düşünmüyorum. Palyaço iki saat öğrencilerimle ilgilense olur mu
Palyaço Kiralama
Aziz bey sitemizdeki irtibat numarasından iletişime geçtiğinizde palyaço adresinizde olacak.
Ufuk Yaslı
Herkesin mutlu olduğu o güzel günde yani düğünümüzde palyaçonun da olmasını istiyoruz. Palyaçoyu aslında çocuklardan ziyade kendimiz için istiyoruz. Ortamımız çok neşeli palyaço da çocukları eğlendirdiği kadar bize de gösteri yaparsa mutlu oluruz. Acarlar köyünde olacağız palyaço iki üç saat kalsa bizim için yeterli. Düğüne daha iki hafta var.
Palyaço Kiralama
Merhaba, irtibat numaramızdan bize ulaştığınızda palyaço düğününüzde Acarlar köyünde olacak.
Nihal Tandoğan
Pijama partisi yapıyoruz. Ne zamandır kızlar diyordu ama sınavlardan fırsat bulup yapamamıştık. Ailelerimiz gece yatmaya izin vermediğinden ikindi gibi toplanıp akşam 21.00 kadar eğleneceğiz. Benim de arkadaşımın da kız kardeşi olduğundan hiç peşimizi bırakmıyorlar bizden habersiz kendi arkadaşlarını da çağırmışlar ve partiye ikin kala bizim haberimiz oluyor. Acilen çocuklar için palyaço gelir mi onlar öğlen saatinde partiye başlayacaklarmış.
Palyaço Kiralama
Nihal hanım panik yapmanıza gerek yok palyaço iki gün sonra adresinizde olacak. Detaylı bilgi için telefonunuzu bekliyoruz.

4 + 1 =